Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

Zakaj je sploh ta tema odprta itak je vse mrtvo. Bo treba v MB kot včasih, ko smo začeli vse skupaj.

Thja, glih čisto mrtva ni, nekega velikega dogajanja pa tudi ni. Niti nikoli ni kaj dosti bilo. Tu pa tam se pa včasih še vedno dobimo kje na Ptuju kakšen petek. Samo treba je rečt pa ljudi skup zbobnat. No, pol pa jih itak največ iz Maribora pride. Pa včasih kak padalec. Pa včasih celo kakšen ptujčan.

Thja, to se je zgodilo v času ko si šel v ilegalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, glih čisto mrtva ni, nekega velikega dogajanja pa tudi ni. Niti nikoli ni kaj dosti bilo. Tu pa tam se pa včasih še vedno dobimo kje na Ptuju kakšen petek. Samo treba je rečt pa ljudi skup zbobnat. No, pol pa jih itak največ iz Maribora pride. Pa včasih kak padalec. Pa včasih celo kakšen ptujčan.

Thja, to se je zgodilo v času ko si šel v ilegalo.

Dajte se malo organizirat, no. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, glih čisto mrtva ni, nekega velikega dogajanja pa tudi ni. Niti nikoli ni kaj dosti bilo. Tu pa tam se pa včasih še vedno dobimo kje na Ptuju kakšen petek. Samo treba je rečt pa ljudi skup zbobnat. No, pol pa jih itak največ iz Maribora pride. Pa včasih kak padalec. Pa včasih celo kakšen ptujčan.

Thja, to se je zgodilo v času ko si šel v ilegalo.

Pa spet kaki petek določit, hm, Mačica?

Ampak ne 6.6., mi imamo valeto z našo gospo hčerko.

Pa da nas spet en haufn iz Maribora pride. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je sploh ta tema odprta itak je vse mrtvo.

"Mesto" kot je Ptuj, si pa ja zasluži svojo temo.................kakršnakoli že pač je!

Se pa kar nekaj časa vprašujem, zakaj nimajo svoje teme tudi motosvetovci iz ostalih podobnih mest, recimo Kungote, Gederovc, Ceršaka...? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mesto" kot je Ptuj, si pa ja zasluži svojo temo.................kakršnakoli že pač je!

Se pa kar nekaj časa vprašujem, zakaj nimajo svoje teme tudi motosvetovci iz ostalih podobnih mest, recimo Kungote, Gederovc, Ceršaka...? :?

Če misliš Kungoto pri Ptuju,.....mi mamo svojo temo v vaški gostilni..... :P ,......tak da ne smetimo tu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi mamo svojo temo v vaški gostilni

Tak je tut prav, je treba šparat s štromom. Kdo te nuca luči! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mesto" kot je Ptuj, si pa ja zasluži svojo temo.................kakršnakoli že pač je!

Se pa kar nekaj časa vprašujem, zakaj nimajo svoje teme tudi motosvetovci iz ostalih podobnih mest, recimo Kungote, Gederovc, Ceršaka...? :?

...Gnilibora... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo danes do LOUISA ?

Danes gremo do Louisa - za podrobnosti čez nekaj časa poglej Mariborsko temo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudiča Ptujčani,vidim da zanemarjate domačo stran.

v Krčevini pr Ormožu se je začel zbor danes, pa so vsi tja leteli na :beer1: :beer2: :smoke: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem nevem,vreme kaže da v Ormožu nebo glih gužve.Jaz grem jutri pogledat kako je kaj v Šmarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Krčevini pr Ormožu se je začel zbor danes, pa so vsi tja leteli na :beer1: :beer2: :smoke: :drunk:

fsi trije ali obadva? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bomo krenli opet kaj v Srbijo, Inđija vabi ?

Napiši kaj več o tem, ali pa kakšen link napopaj gor, da vidimo malo za ilustracijo kje sploh to je,

ker jaz dalje od Dupleka še itak nisem bil. :blink: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dalje od Dupleka še itak nisem bil.

Si si do tja vzel 2 dni cajta, al si maratonca vsekal? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa spet kaki petek določit, hm, Mačica?

Ampak ne 6.6., mi imamo valeto z našo gospo hčerko.

Pa da nas spet en haufn iz Maribora pride. :whistle:

Torej jaz bi predlagala petek trinajstega tega meseca. Pri Maratonu tako kot v dobrih starih cajtih.

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej jaz bi predlagala petek trinajstega tega meseca. Pri Maratonu tako kot v dobrih starih cajtih.

Gre skozi! :grim Ajde vletite s kobil´cami, se prej pa povejte, ob kateri uri boste prikopitljali. Jaz mam itak blizu... :whistle:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre skozi! :grim Ajde vletite s kobil´cami, se prej pa povejte, ob kateri uri boste prikopitljali. Jaz mam itak blizu... :whistle:

Moze, predlagam 20:00 uro. Jaz imam do 20:45 cas... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moze, predlagam 20:00 uro. Jaz imam do 20:45 cas... :whistle:

Mene verjetno ne bo, ampak močno dvomim, da te mislijo ostali tak dolgo prenašat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem velja za danes?

20.00 v Maratonu

Če nemo nikoga v maratonu, prite k majdi, tam nas bo ziher nekaj :naughty: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!