Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

Ti sam povej, kam naj pridemo. Sicer ne z motorji, se pa lahko komot oglasimo v soboto ponoči, ko se vračamo iz rojstnega dne, pa mu zapojemo kako "podoknico". :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soseda moj moped nervira, ko ga kurblam :D pride kdo,da v duetu sprobamo :naughty:

samo reči kam.... bo mislil, da mu bajto žagamo...

btw.. se mi zdi da sva se v nedeljo popoldne srečala... jaz sem ga mahal proti maproki, ti pa nazaj na Ptuj.... tam pri Hvalcu nekje je blo..

mater maš široko balanco.. ko kombajn :naughty:

Popravljeno . Popravil _THUNDER_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo reči kam.... bo mislil, da mu bajto žagamo...

btw.. se mi zdi da sva se v nedeljo popoldne srečala... jaz sem ga mahal proti maproki, ti pa nazaj na Ptuj.... tam pri Hvalcu nekje je blo..

mater maš široko balanco.. ko kombajn :naughty:

Vse je možno, ker sem ogromno na motorju. Ja res je široka :whistle: in ni ravno primerna za manevriranje mimo avtov. Mam eno bilanco za prodat od LSL buterfly L11 če koga poznaš.

Popravljeno . Popravil Diablo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se bo danes pridružu na turneji od gostilne do gostilne po MB spoznavanje pivske tradicije in kelnarc :naughty: :whistle: vmes pa še preverimo kako trdno stojijo za pultom in koliko sile je potrebno, da padejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se bo danes pridružu na turneji od gostilne do gostilne po MB spoznavanje pivske tradicije in kelnarc :naughty: :whistle: vmes pa še preverimo kako trdno stojijo za pultom in koliko sile je potrebno, da padejo.

No, te pa če še boš okoli osmih zvečer stal se pridi pokazat na Šentiljsko, da kakšno rečemo in seveda :beer1:

Lep pozdrav vsem s Ptujskega območja. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vreme zdrži pridema z Hiltonom

Vreme bo zdržalo, upam da bosta vidva, ker ko pa Hilton začne pit.Pa kaj si ti ja nor. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo zdržalo, upam da bosta vidva, ker ko pa Hilton začne pit.Pa kaj si ti ja nor. :slap:

vreme bo drzalo, mene ne bo :closedeyes:

in hilton dijetira tako da pitje odpade :evilgrin: in se so razlogi ki bi jih lahko našteval ampak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme bo drzalo, mene ne bo :closedeyes:

in hilton dijetira tako da pitje odpade :evilgrin: in se so razlogi ki bi jih lahko našteval ampak

Špilferderber :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem kidno dokaj hitro, ker sem skoro edini bil z motorjem kakor tudi preveliko konzumiranje alkohola tudi ni zdravo pod temi pogoji. No se še vidimo kaki torek, ko bo bolj toplo zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če komu je lahko prileti do Pomaranče na kak pir. Telefonska je pod profilom.

Popravljeno . Popravil Diablo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če komu je lahko prileti do Pomaranče na kak pir. Telefonska je pod profilom.

Če je tebi,...... lahko priletiš na lent,......grem malo pogledat :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tebi,...... lahko priletiš na lent,......grem malo pogledat :beer1: :beer2:

Z Hiltonom sma malo rajtala o servisih :naughty: jel tako Hilton?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Hiltonom sma malo rajtala o servisih :naughty: jel tako Hilton?

no ja. v pomaranči se gre skoz. kafe je dober če je drugo bol tak. zenske pa me tak ne zanimajo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si toplovodar ratal? :? No ja, saj druga ti itak ne preostane... :P

Verjetno si je preveč v živo tebe predstavljal v pinky majici, kak šetaš po Lentu.

No, saj če dobro premislim :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si je preveč v živo tebe predstavljal v pinky majici, kak šetaš po Lentu.

No, saj če dobro premislim :wub: :blush:

:blush:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si toplovodar ratal? :? No ja, saj druga ti itak ne preostane... :P

ne razočaran v ljubezni. :cry: ker pač ............................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razočaran v ljubezni

Ljubezen zna bit res pizdarija, a ne... :whistle: Ampak saj veš, kak so pravli stari filozofi....."naredi ni šluk, pa boš vidal ta svet čisto vredi"... ;)

Rufni, pa grema na pir! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen zna bit res pizdarija, a ne... :whistle: Ampak saj veš, kak so pravli stari filozofi....."naredi ni šluk, pa boš vidal ta svet čisto vredi"... ;)

Rufni, pa grema na pir! :D

A, jaz pa v stilu ''ko ga jebe''. :cry: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si je preveč v živo tebe predstavljal v pinky majici, kak šetaš po Lentu.

No, saj če dobro premislim :wub: :blush:

:blush:

:004

:eek:

Vidi ova dva ... no, da ne bosta le govorila, vsak dobi eno pinky majico, pa bo še na vun nekak zgledalo.

:kva2:

ne razočaran v ljubezni. :cry: ker pač ............................

Ne sekiraj se, Hilton. Mlad si, pa dovolj predrzen, da boš kmalu spet kaj zrihtal.

Lahko pa se tačas pridružiš onima dvema modeloma od zgoraj. Boste trio disaster.

:P

Kak ste kaj, Ptujčani? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to maš v mislih periferiste?

:D :yes:

Ptujčane.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!