Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

A tak! Kurba jedna, s sendviči z našo pariško not, se pa nonštop bašeš!!! :angry:

Kera sirotinja še pa sploh Košaške klobase je? Mislim.. adijo... :?

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera sirotinja še pa sploh Košaške klobase je? Mislim.. adijo... :?

Tiste mađarske klobase iz Jagra ti koj sam jej! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloška bunka ali pa štikl domače klobase, malo zaseke, čebul pa kruh s krušne peči, temu se reče jesti. Ja pa kaki pol litra gemaja seveda da ne pozabim. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka f totem Ptuji ste fsi pocrkali,

ali še kaj dogaja ob petkih.....

...bi pasalo če bi keri kaki pir často... :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka f totem Ptuji ste fsi pocrkali,

ali še kaj dogaja ob petkih.....

...bi pasalo če bi keri kaki pir často... :beer2: :beer2: :beer2:

Čuj sosed, neki omenjajo giblflajš pa domači kruh. :worship: Hcoj pa lahko tudi šmarnica. Tota saj fseka! :worship: :kva2:

Bo treba it kaki petek preverit.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka f totem Ptuji ste fsi pocrkali,

ali še kaj dogaja ob petkih.....

...bi pasalo če bi keri kaki pir často... :beer2: :beer2: :beer2:

Čuj sosed, neki omenjajo giblflajš pa domači kruh. :worship: Hcoj pa lahko tudi šmarnica. Tota saj fseka! :worship: :kva2:

Bo treba it kaki petek preverit.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Če pa nobedn nič nea zine ... :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa nobedn nič nea zine ... :whistle: .

Od kar so jim kablsko potegnli, sam še toti MTV zijajo, tak da nimajo cajta za nič drugega. Pol pa naštudirajo plesne muve, pa juriš v Super lija pokazat, kaj so se naučli! :D

Evo ene par biserov... http://www.youtube.com/watch?v=EcUF3vGgwNc :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar so jim kablsko potegnli, sam še toti MTV zijajo, tak da nimajo cajta za nič drugega. Pol pa naštudirajo plesne muve, pa juriš v Super lija pokazat, kaj so se naučli! :D

Kaki car si ti, ko hodis v Super Lija. :P

BTW, jaz mam optiko. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha Ptujčani, še mesec dni pa pridem ceste dol solit. :evilgrin:

hja drugace tak nebojo mogli v svet , če se bos malce na bolniški :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja drugace tak nebojo mogli v svet , če se bos malce na bolniški :whistle:

Hmm, po pisanju v tej temi bolj izgleda, kot da gniliborčani hodite v svet (Ptuj), kot mi k vam v periferijo... :P

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, po pisanju v tej temi bolj izgleda, kot da gniliborčani hodite v svet (Ptuj), kot mi k vam v periferijo... :P

Vsaka malenkost je tolažilna biljka ... :whistle: :rolleyes: :winkiss: !

T-boy, kaj zaj? Zrihtaj te neki trefer, no! Ti še edini nekaj migaš, Wind je itak preveč sramežljiv ... :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, po pisanju v tej temi bolj izgleda, kot da gniliborčani hodite v svet (Ptuj), kot mi k vam v periferijo... :P

Valda, če sirotinje niti za burek nimate, kaj šele za kaj druga. In pol se Mariborčani prifuramo na Ptuj s svojimi makinami pa to........ker babe ste pa res vedno fajn meli. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav sosedje.

Danes sem se ob 14,30 peljal iz Ptuja proti Slov. Bistrici, za mano rdeč Hyundai I 30, tablica Ptujska. Hitrost med 90 in 100 je bila premajhna, zato je prehitel najprej mene, nato začel prehitevat še kombija in to direktno proti motoristu, ki je pripeljal naproti z normalno hitrostjo. Voznik avta je polno pohodil bremze na sredini špure, namesto da bi zategno desno :headbang: . Reagiral debilno ko 100 mater. Motorist je dvignil motor zaradi bremzanja na sprednjo kolo od sile, ni pa se imel kam umaknit. Desno ograja, levo kombi. Ko sem že videl motor na haubi, je avto zadnji čas zategnil desno. Benti, šlo je za meter. Potegnem za njim in je letelo proti Bistrici 140, .... 150 pod podvozom... Po zavijanju na AC avto prehitim, da vidim kretena in ..... v njem lepa dolgolasa črnolaska, velnasta frizurica. Zavila je v Slov. Bistrico proti Intersparu....verjetno kakšna razprodaja :whistle: . Če bi bila ded, bi jo šel zgrabit za jajca, glupo babo pa prepuščam vam.

Aja, registrska MB+ H9-55 F, lep rdeč Hyundai i 30. Mislim pa, da nebo dugo tak lep.

LP

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav sosedje.

Danes sem se ob 14,30 peljal iz Ptuja proti Slov. Bistrici, za mano rdeč Hyundai I 30, tablica Ptujska. Hitrost med 90 in 100 je bila premajhna, zato je prehitel najprej mene, nato začel prehitevat še kombija in to direktno proti motoristu, ki je pripeljal naproti z normalno hitrostjo. Voznik avta je polno pohodil bremze na sredini špure, namesto da bi zategno desno :headbang: . Reagiral debilno ko 100 mater. Motorist je dvignil motor zaradi bremzanja na sprednjo kolo od sile, ni pa se imel kam umaknit. Desno ograja, levo kombi. Ko sem že videl motor na haubi, je avto zadnji čas zategnil desno. Benti, šlo je za meter. Potegnem za njim in je letelo proti Bistrici 140, .... 150 pod podvozom... Po zavijanju na AC avto prehitim, da vidim kretena in ..... v njem lepa dolgolasa črnolaska, velnasta frizurica. Zavila je v Slov. Bistrico proti Intersparu....verjetno kakšna razprodaja :whistle: . Če bi bila ded, bi jo šel zgrabit za jajca, glupo babo pa prepuščam vam.

Aja, registrska MB+ H9-55 F, lep rdeč Hyundai i 30. Mislim pa, da nebo dugo tak lep.

LP

Bom jaz "poračunal" z njo :naughty: .. Mislim celo, da vem, katera je.. Samo tablico moram preverit... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti lahko pomagam? :blush:

Ne!! :P Get your own... :whistle:

Vidi, ataIBA, kaj si sprožil ... Clash of the Titans ... :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav sosedje.

Danes sem se ob 14,30 peljal iz Ptuja proti Slov. Bistrici, za mano rdeč Hyundai I 30, tablica Ptujska. Hitrost med 90 in 100 je bila premajhna, zato je prehitel najprej mene, nato začel prehitevat še kombija in to direktno proti motoristu, ki je pripeljal naproti z normalno hitrostjo. Voznik avta je polno pohodil bremze na sredini špure, namesto da bi zategno desno :headbang: . Reagiral debilno ko 100 mater. Motorist je dvignil motor zaradi bremzanja na sprednjo kolo od sile, ni pa se imel kam umaknit. Desno ograja, levo kombi. Ko sem že videl motor na haubi, je avto zadnji čas zategnil desno. Benti, šlo je za meter. Potegnem za njim in je letelo proti Bistrici 140, .... 150 pod podvozom... Po zavijanju na AC avto prehitim, da vidim kretena in ..... v njem lepa dolgolasa črnolaska, velnasta frizurica. Zavila je v Slov. Bistrico proti Intersparu....verjetno kakšna razprodaja :whistle: . Če bi bila ded, bi jo šel zgrabit za jajca, glupo babo pa prepuščam vam.

Aja, registrska MB+ H9-55 F, lep rdeč Hyundai i 30. Mislim pa, da nebo dugo tak lep.

LP

...ptujska kura.... :evilgrin:

sicer pa naše niso kaj boljše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!