Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

Vsem, ki se boste danes zbrali v Maratonu želim, da preživite prijeten večer in obilo tekočih užitkov.

Pa preidite na vegetarijanski pogovor, da ne bo kdo dobil povišan holesterol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki se boste danes zbrali v Maratonu želim, da preživite prijeten večer in obilo tekočih užitkov. 

Pa preidite na vegetarijanski pogovor, da ne bo kdo dobil povišan holesterol.

Boktenimarad, kje pa boš ti? (pa tvoja ovčka?) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boktenimarad, kje pa boš ti? (pa tvoja ovčka?)  :hmm:

Ovčka na paši z ovnom :OK: , jaz pa na šihtu do 22.00 :SS . In predno bi prikrampal do Maratona bi bla ura 23. Niti toplih stolov ne bi več ostalo za vami takrat. :cry:

Se vidimo drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je Stigmata še vedno ista. Renčeča in popadljiva kot kak star pes. :devil:

Le kaj bi brez nje počeli? :friend1:

:slap: :angry: :kva2: :slap: KE MI JE ŠO REKO PA ŽIV OSTAL???????!?!?!?!?!? :slap: :angry: :kva2: :slap:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:  :angry:  :kva2:  :slap:  KE MI JE ŠO REKO PA ŽIV OSTAL???????!?!?!?!?!? :slap:  :angry:  :kva2:  :slap:

Lobo je pozabil dodat: kot rdeči star pes z zelenimi pikami. :P :lol: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kakih črevah, ovcah... vi to? Ki pa sem jaz bla da sem to zamudila? a me ni blo, a sem na uhah sedela ? :slap: Zgleda da me ni blo ko je hrčo bil jaz pa nič ne vem o tem :hmm:

In draga mačica, če nimaš boljših slik tud teh ne bi rabla gor dat da zgledam kot zmazek :slap:

Aja, ta petek pa ni šlo prit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo je pozabil dodat: kot rdeči star pes z zelenimi pikami.  :P  :lol:  :devil:

Ti pa si upaš! :kva2: tak glej da ti ducati ne faše ošpice :naughty: :naughty: (in da, to je bila grožnja) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si upaš! :kva2: tak glej da ti ducati ne faše ošpice  :naughty:  :naughty: (in da, to je bila grožnja) :naughty:

Tace stran od Ducatija!!! :fight2: Te bom Mirkotu zatožil pa ti ne bo več tistega tvojega ajsa dal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kakih črevah, ovcah... vi to? Ki pa sem jaz bla da sem to zamudila? a me ni blo, a sem na uhah sedela ? :slap:  Zgleda da me ni blo ko je hrčo bil  jaz pa nič ne vem o tem  :hmm:

In draga mačica, če nimaš boljših slik tud teh ne bi rabla gor dat da zgledam kot zmazek  :slap:

Aja, ta petek pa ni šlo prit  .)

Ja, halooooo. Stigmata. Pa saj si ti na veliko razpredala o kurjih črevah in kako si jih boga revčka vegetarijanska morala kuram iz riti trgat.

Drugič pa se nasmehni, ko slikam, pol pa ne boš zgledala kot zmazek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kure že ampak kak sem pa lahko ovce zamudla? al mam res kurjo pamet da si nič ne zapomnim? :hmm: ki pa je te bil hrčo? a tud tam pa da ne vem? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste kdaj počli svojo rit dol pri Maratonu (pa ostalim tudi), sporočam radostno vest, da danes praznuje svoje rojstvo naš Wind. Želimo mu dosti varnih km, miren prehod v krizo srednjih let in da se mu ne bi kozmodisk nikoli pokvaril. :grim

Pa seveda, da danes ne bi zapravil vse plače, ker bo v petek moral rundo častit. :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wind, vse naj naj naj :beer2:

Sicer pa dvomim, da bo Wind primajal svojo eno leto starejšo r*** v Maratona, ko jo tak pogosto. Ampak se bom pustila presenetit.

Hrčo, evo, pa si še nekoga zmedla. Heh, ne sam mene. :D :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!