Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

ptujčani.. ste poslušali včerajšnji primer objektivnega novinarstva na Valu 202, tam nekje ob 15h (podiranje dreves v namen izgradnje ptujskega fuzbal igrišča)?

:lol1:  :lol1:  :lol1:

Nope. Kaj pa je blo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena huudooo užaljena objektivna novinarka je zganjala demagogijo okoli podiranja dreves za stadion (otroci so jokali.. neverjetno, kako se to zgodi mestu, ki bo 2012 kandidiralo za evropsko kulturno prestolnico.. itd..) moral bi slišat (upam, da dobim posnetek)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh saj če ne bo slavljenca, je pa itak Mirko še rundo dolžn od takrat, ko si je prišvical tisti dve zlati medalji na prvenstvu oldtajmerjev.  :grim

Win-win siutacija, torej.  :OK:  :beer2:

Če pa še Mirkota ne bo, bomo pa enega od gledalcev določli. Pa če se prav spomnim, je kelnarca tudi nekaj razlagala, da ne bo šla zugrunt, če bo rundo častla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa še Mirkota ne bo, bomo pa enega od gledalcev določli. Pa če se prav spomnim, je kelnarca tudi nekaj razlagala, da ne bo šla zugrunt, če bo rundo častla.

ja ja ja točno - bravo Lobo :worship: ti si naš kolektivni spomin. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena huudooo užaljena objektivna novinarka je zganjala demagogijo okoli podiranja dreves za stadion (otroci so jokali.. neverjetno, kako se to zgodi mestu, ki bo 2012 kandidiralo za evropsko kulturno prestolnico.. itd..) moral bi slišat (upam, da dobim posnetek)

"hudo užaljeno objektivno novinarko" poznam zelo dobro, in ne zganja demagogije, ampak poroča, kar je res... Moral bi videt, kaj vse se dogaja v tem mestu!! :fight2:

Politika je sranje, ptujska pa še toliko bolj.. In ta novinarka je, na zalost, edini svetli primer novinarstva na širšem ptujskem področju... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"hudo užaljeno objektivno novinarko" poznam zelo dobro, in ne zganja demagogije, ampak poroča, kar je res... Moral bi videt, kaj vse se dogaja v tem mestu!!  :fight2:

Politika je sranje, ptujska pa še toliko bolj.. In ta novinarka je, na zalost, edini svetli primer novinarstva na širšem ptujskem področju...  :huh:

vse lepo, vse prav, podpiram civilno iniciativo..

čeprav poročanje pa res ni bilo zgled objektivnosti, vredne Vala 202.. bolj izjava užaljene meščanke ali kakšne aktivistke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se vi to dobivate v maratonu- planiram beg preko Ptuja in če bom zelo žejen... :devil:

Hehe vidim da petek, zdaj moram samo še uro ugotovit in kraj kje je ta maraton

Tis je vrgel ven Cankarjeva 11 O:-)

Ve kdo za kako poceni sobo na ptuju (ena noč, solo, čimceneje, nisem zahteven, sicer bomo v spalki kje v kakem vinogradu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ptuju sem bil samo enkrat pa še to samo v mimohodu, (nekako tako kot bom sedaj, samo da bom sedaj bolj počasi na dveh kolesih :devil: ), tako da Ptuj mi je neznan. TIS je vrgel ven sliko, da naj bi bil Maraton na levem bregu Drave, nekaj metrov proč(upam da jih ni več teh maratonov)

Mogoče pa se vidimo O:-) pa spraznemo kak glažek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ptuju sem bil samo enkrat pa še to samo v mimohodu, (nekako tako kot bom sedaj, samo da bom sedaj bolj počasi na dveh kolesih :devil: ), tako da Ptuj mi je neznan. TIS je vrgel ven sliko, da naj bi bil Maraton na levem bregu Drave, nekaj metrov proč(upam da jih ni več teh maratonov)

Mogoče pa se vidimo O:-) pa spraznemo kak glažek

ti samo vleti, Hanzi, kaki :beer2: se bo ziher našel za tebe. Mogoče ti še eno PP kuro v vrečko zbašemo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ptuju sem bil samo enkrat pa še to samo v mimohodu, (nekako tako kot bom sedaj, samo da bom sedaj bolj počasi na dveh kolesih :devil: ), tako da Ptuj mi je neznan. TIS je vrgel ven sliko, da naj bi bil Maraton na levem bregu Drave, nekaj metrov proč(upam da jih ni več teh maratonov)

Mogoče pa se vidimo O:-) pa spraznemo kak glažek

Če se pripelješ preko mosta za pešce, se dobesedno zaletiš v Maratona... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pripelješ preko mosta za pešce, se dobesedno zaletiš v Maratona... ;)

ne to pa ni res, ker moraš, ko prideš prek peš mosta, zavit levo na cesto in se peljat še cca. deset metrov in voila - na desni strani na eku bajte Maraton. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ptuju sem bil samo enkrat pa še to samo v mimohodu, (nekako tako kot bom sedaj, samo da bom sedaj bolj počasi na dveh kolesih :devil: ), tako da Ptuj mi je neznan. TIS je vrgel ven sliko, da naj bi bil Maraton na levem bregu Drave, nekaj metrov proč(upam da jih ni več teh maratonov)

Mogoče pa se vidimo O:-) pa spraznemo kak glažek

Zemljevid Ptuja s potjo do Maratona je objavil Jasa na strani 12, objava 180.

Lahko pa se danes zvečer dobiva kje v Mariboru in greva skupaj na Ptuj, če ti je mogoče MB bolj znan. Jaz bom sicer z avtom. Recimo okoli 19.00 do 19.30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej lojte jaz bom danes malo bolj pozn, ker mam s firmo še neki piknik :BUA: , tak da vletim okoli 8.45-9.00 PM. za jest ne rabim nič, ker se bom čevapov pa plesk nažrl na pikniku, za pivo pa rečite kelnarci, naj ga da na hladno, ker bo pasalo po papici. :grim

Pa zrihtajte noter plac, da se babe ne bodo pizdile, da bodo zmrznile. :whistle:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zrihtajte noter plac, da se babe ne bodo pizdile, da bodo zmrznile.  :whistle:

Hm, kolikor se jaz spomnim, je sam eno žensko zeblo. In to zato, ker si jo ti premalo grel, tak, da ne vem kaj se pritožuješ. Sicer pa priznam, da sem jaz kriva, ker Lobo je bil najprej notri, dokler nisem jaz prišla in se na terasi zasidrala. Pol pa je še on ven prišel.

Aja, pa zgleda, da nekdo že par dni ni čital motosveta... Aja, pa datum je bil pravi.

No, upam, da bo res vsaj Mirko prisoten, da lahko vsaj na to nazdravimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se vi to dobivate v maratonu- planiram beg  preko Ptuja in če bom zelo žejen... :devil:

Hehe vidim da petek, zdaj moram samo še uro ugotovit in kraj kje je ta maraton

Evo, tule je link do slikice. Lahko pa me tudi pokličeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28. septembra je imel rojstni dan Mika Hakinnen.

Jaz pa ga imam.........

takrat, ko Mika.

Kar pa se tiče runde, pa je bila plača 15., tak da že kar škriplje, ampak si bom mogoče od Mačice sposodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tiče runde, pa je bila plača 15., tak da že kar škriplje, ampak si bom mogoče od Mačice sposodil.

Mačica mi je pravkar sporočila, da je ona dobila plačo prvega, tak da pri njej še bolj škriplje kot pri meni.

tak da......

:?

ima kdo jurja za posodit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kredit... .)

Ljudje, jaz ne pridem, vrocina, smrkanje, kaslanje, oh in sploh... :doze:

Ceprav bi mogoce kaka viljamovka znala delovat preventivno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kredit...  .)

Ljudje, jaz ne pridem, vrocina, smrkanje, kaslanje, oh in sploh...  :doze:

Ceprav bi mogoce kaka viljamovka znala delovat preventivno  :krneki:

Ja ja ja. Vsak izgovor je dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!