Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

Zanima me kako sta se vozla Jaša in Stigmata. Vse vredu?

Ali se še kar slačita :naughty: ?

Hvala za vprašanje :) Prispela sva cela in predvsem trda (s tem ni mišljen samo Jasa):BUA: .)Temperature nikakor niso presegale 5 stopinj nad ničlo tak da :slap: Prvič v življenju se mi je zgodilo da so mi zmrznile tudi pete :slap: mrzlo je blo ko pra**** zebst je začelo že nekje v MB da o naslednjih 100 km ne govorimo :wacko: spat sem šla oblečena z večino krame ki ste jo videli v živo .) in sem se segrela enkrat do 5h zjutraj. Da nama ni blo dolgčas so naju še plavci štopali (in metali liziko po cesti :lol1: ) za kontrolo prometa :rolleyes:

V glavnem lepo da smo se v petek še videli, tudi Lobo jr. -ja,( ga ne mor zatajit .)) in Hanzija, a kdo ve kje je prespal? In me prav zanima kako bo po tem vremenu prišel do doma :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem lepo da smo se v petek še videli, tudi Lobo jr. -ja,( ga ne mor zatajit  .))  in Hanzija, a kdo ve kje je prespal? In me prav zanima kako bo po tem vremenu prišel do doma :hmm:

Hanzi je prespal v casa grande de Pirrulz. Hotel s petimi zvezdicami, erkondišnom (izolacija je že malo v penisu), izbrano prehrano (pivo+pica), milo glasbo (švas vseh stilov) in odličnim fitnesom (stopnice v tretji štok). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi prespal pri pirrulzu, kar bo treba primerno poračunat(s pivom kako pa drugače). sicer pa kot je bilo rečeno: Hanzi bi se že znašel, tudi v Murski se je, pa ga ni čisto nič zeblo, :P (medtem ko tebe stigmata Je, kljub temu da si spala bolj oblečena kot jaz, pa v postelji, pa še "nekoga" si imela ob sebi :P )

In kot vidiš sem že doma, na žalost se plan samo polovično uresničil (povratek nazaj včeraj zvečer, z vlakom iz Murske, kar pa je bila samo še ena izkušnja več (studentje in predvsem dijaki z nekam "čudnimi zvezki" na sliki, katere s(m)o precej popisali in nekateri so bili potem precej "korajžni")

Kam pelje danes ta mladina O:-)

Lepo vas je bilo spet srečati in na novo spoznati Lobo JR.

post-85-1128320938_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo treba malo reorganizirat naše šolstvo. Sodeč po sliki še vedno uporabljajo enake učbenike kot v mojih šolskih letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo, da smo se ujeli :OK:

S tem ne mislim samo na ženske :blush:

Ja treba je pohvalit Ptujsko sekcijo :worship:

Pa da ne pozabimo na Hanzija, ki izžareva športni duh. Kot vidim si se na vlaku kar fajn imel. :OK:

Pirrules bi verjetno sicer raje kakega bandidosa :oops:

Vsekakor se vidimo spet enkrat!

Blo je :yea1: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dip še bolj fajn bi bilo, če bi naslednjič často kako rundo :OK: .

Baje tvoja denarnica začne mežikat, ko jo potegneš na svetlo.

Je občutljiva na svetlobo, ker jo tako poredko vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dip a ti si Lobo JR? :hmm: da ne bom spet kaj zaj*** kot sem pr "hrčotu" :slap: :blush: :slap: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dip še bolj fajn bi bilo, če bi naslednjič často kako rundo :OK: .

Baje tvoja denarnica začne mežikat, ko jo potegneš na svetlo.

Je občutljiva na svetlobo, ker jo tako poredko vidi.

Ha,ha,ha... Dober, dober... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrules bi verjetno sicer raje kakega bandidosa  :oops:

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: tisto ni bil bandidos, bil je smile :SS :SS :SS skoraj sem kozlal. hvalabogu da sem pol hitro lahko s par zlatorogi stanje normaliziral :grim :beer1: :beer1: :beer1:

P.s.: pirrules :grrr --> pirrulz :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja ja. Vsak izgovor je dober.

Bom prišparal kak bacil za tebe... :P

Sicer pa, vidim da se je število udeležencev povečalo za 1. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom prišparal kak bacil za tebe...  :P

Sicer pa, vidim da se je število udeležencev  povečalo za 1.  :OK:

Ja ko pa je ponavadi treba tvoje mesto zapolnit, da ni prepiha.

Mačica a je tvoj frizer že prišel? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica a je tvoj frizer že prišel? :hmm:

Jaz sem v nedeljo zamenjala frizerja. V petek si najdem novega. Bo sicer dražji, ma ga vsaj ne bo treba 2 meseca čakat, pol pa te na cedilu pusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v nedeljo zamenjala frizerja. V petek si najdem novega. Bo sicer dražji, ma ga vsaj ne bo treba 2 meseca čakat, pol pa te na cedilu pusti.

Moj predlog: najdi si takega, h kateremu ne bo treba v petek ob pol enajstih zvečer hodit. :eek: :wacko: Če ga že moraš v petek zvečer videt, mu reči, naj pride v Maratona rundo plačat. :grim :beer2:

Mam pa jaz tudi doma mašinco za lase brit, ups, stričt. :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom prišparal kak bacil za tebe...  :P

Sicer pa, vidim da se je število udeležencev  povečalo za 1.  :OK:

Glede na to, da sem skoraj popenil, ko sem vaz opazoval kako se nacejate s hmeljevo vodo, sam pa žulil neko rjavo čmigo, ni bilo druge kot, da si omislim šoferja :yea1: :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem skoraj popenil, ko sem vaz opazoval kako se nacejate s hmeljevo vodo, sam pa žulil neko rjavo čmigo, ni bilo druge kot, da si omislim šoferja :yea1:  :lol1: .

Aaaaaaaaa, zvito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa jaz tudi doma mašinco za lase brit, ups, stričt.  :naughty:  :devil:

Jaz tud pa še prakso s striženjem pa jaša ma tud prakso s stiženjem pa pofarbama te tud če je treba, mama tud prakso :OK: morda celo ne boš pikčasta O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en razlog je zakaj sem pripeljal sina. Hotel sem, da spozna super družbo pri Maratonu.

Lobo, saj te mamo radi brez da nam v rit lezeš .) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud pa še prakso s striženjem pa jaša ma tud prakso s stiženjem pa pofarbama te tud če je treba, mama tud prakso  :OK: morda celo ne boš pikčasta  O:-)

Ma kaj ste slučajno preslišali in spregledali, da imam dolge lase in v planu take nekaj časa tudi obdržat. :angry2: Tak, da hvala za ponudbe, ampak se odpovem mašinci. Tista je samo enkrat pred leti pela po moji glavi in mam dost za celo življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ste slučajno preslišali in spregledali, da imam dolge lase in v planu take nekaj časa tudi obdržat.  :angry2:  Tak, da hvala za ponudbe, ampak se odpovem mašinci. Tista je samo enkrat pred leti pela po moji glavi in mam dost za celo življenje.

Zato pa se lahko jaz prijavim na striženje, po novem... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa se lahko jaz prijavim na striženje, po novem...  .)

A ti je že kdo povedal da so te nekam sumljivo poskubli :hmm: za frizera pa nema problema te poskubimo v 5 minutah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti je že kdo povedal da so te nekam sumljivo poskubli :hmm: za frizera pa nema problema te poskubimo v 5 minutah ;)

Ja, en čopek mu fali zadaj.

(frizurastigmatastylepress) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti je že kdo povedal da so te nekam sumljivo poskubli :hmm: za frizera pa nema problema te poskubimo v 5 minutah ;)

Neee... :eek:

Reeeess?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!