Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

Aha, ce prav razumem, pride od morske hrane v poštev samo refošk, prošek, travarica in podobno...  :grim

Travarica ne. Ma okus kot 50 let stare rcnije.

Korrrekt.  :yea2:  :yea2:

Pršut + pir.  :grim  :lol:

Pa bel kruh. Po možnosti doma pečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, če sem jaz tole zdaj prav razumela, se jutri obeta prava pravcata požrtija.

Mislim, da bomo kot ponavadi ostali le pri tekočih zadevah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi bilo, če bi kdo Mirkota nažical, da nabavi eno malo večjo mizo. Počasi ne bo placa za vse pri eni mizi. Meni gre vsak dan na bolje. In na širše :angry2: :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lignji no gut. Šnicl dunajski gut.  Pivo good. Še več piva še bolj gut.  :grim  :beer2:  :beer2:  :beer2:

Ti,danes sem se na tebe spomnila- sem gledala reklamo "pogrej in pojej" ker majo akcijske cene v mercatoru, v glavnem,majo že panirane šnicle samo za v olje vrečt, pa sem razmišljala,le kdo bi to kupil, kad tamo... taki dunajski manijaki kot si ti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti,danes sem se na tebe spomnila- sem gledala reklamo "pogrej in pojej" ker majo akcijske cene v mercatoru, v glavnem,majo  že panirane šnicle samo za v olje vrečt, pa sem razmišljala,le kdo bi to kupil, kad tamo... taki dunajski manijaki kot si ti  .)

Tebi bomo pa šampinjone, cvetačo, radič in korenje spohali.

Pa te zavili v debelo koco, da ne boš zmrznila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti,danes sem se na tebe spomnila- sem gledala reklamo "pogrej in pojej" ker majo akcijske cene v mercatoru, v glavnem,majo  že panirane šnicle samo za v olje vrečt, pa sem razmišljala,le kdo bi to kupil, kad tamo... taki dunajski manijaki kot si ti  .)

:eek: ne ga srat, tisti vnaprej pripravljen poc ni niti "d" od dunajskega. :nono: Dunajski mora bit svež, če predolgo stoji, postane skorja vsa zmehčana in gumijasta.

je pa res da majo v štacunah odličen vnaprej pripravljen pir :grim - samo štopl al pa piksno odpreš pa se že sladkaš (oziroma, grenčaš) :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz, sploh tisti je primerno pripravljen, ki je vložen v primerno temperirano napravo (hladilnik) in označen z zeleno nalepko, ki jamči kvaliteto (hudiček z rogi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz, sploh tisti je primerno pripravljen, ki je vložen v primerno temperirano napravo (hladilnik) in označen z zeleno nalepko, ki jamči kvaliteto (hudiček z rogi).

Naturalissimo korekt. :grim

Pa tudi v tem ne vidim prav nobenega problema, da ti ga servira kaka dobra kelnarca. :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naturalissimo korekt.  :grim

Pa tudi v tem ne vidim prav nobenega problema, da ti ga servira kaka dobra kelnarca.  :rolleyes:  :whistle:

Sedaj pa že pretiravaš. Preveč dobrega škodi zdravju.

Pa še nerodno je. Pridejo kolegi v gostilno in te najdejo s krvavimi okami in butastim izrazom na frisi. Si mislijo kak si natrupan, ti pa že cel popoldan žuliš čmigo v flaši, ki se ji je nekoč reklo pivo. in zijaš in zijaš in zijaš ubogo bitje za šankom.

Najboljši je ded za šankom. Prideš not, se ti vse zagravža, spiješ na brzino in daš hitro drugim plac. Tak se dela promet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spijem karkoli,kar servira dobra kelnarca...  .)

In to na brzino. Glede na izkušnje, ki jih imamo s tabo. Drugič te bomo s ketno k mizi privezali, da ne boš pobegnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil z motorjem na Ptuju. Pozabil, da je Maraton ob nedeljah zaprt. :fight2:

Domov prišel v drži, ki jo propagira Pirrulz. Za 10 stopinj nagnjen naprej, leže na keslu in z nazaj zvitim desnim zapestjem.

Pa nič zeblo :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil z motorjem na Ptuju. Pozabil, da je Maraton ob nedeljah zaprt.  :fight2:

Domov prišel v drži, ki jo propagira Pirrulz. Za 10 stopinj nagnjen naprej, leže na keslu in z nazaj zvitim desnim zapestjem.

Pa nič zeblo :OK: .

Lahko bi rufnil, če se nisi mel kam dat.

drugač pa jaz vozim po omejitvah. :whistle: :whistle: :rolleyes: O:-)

hehe Mirko pa bi lahko razširil ponubo tudi na hrano. V petek smo papcali tortilje (10x Dip. Rulz :OK: ), v soboto popoldne pa kostanje. Stari Preac je še vedno zmagovalec. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz, sem mislil poklicat, pol pa sem se spomnil, da verjetno s tvojo kaj "kuhata". Ženske pa znajo bit hude. če jih kdo moti pri mešanju. Ma se bomo že kak petek zopet dobli, pa kakšno rekli.

V soboto pa nisva imela časa. Naju je foter držal v šahi in teral k delu do šestih zvečer. Pol sem pa bil crknjen kot živina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil z motorjem na Ptuju. Pozabil, da je Maraton ob nedeljah zaprt.  :fight2:

Domov prišel v drži, ki jo propagira Pirrulz. Za 10 stopinj nagnjen naprej, leže na keslu in z nazaj zvitim desnim zapestjem.

Pa nič zeblo :OK: .

Pa bi naju poklical. Midva sva se šla popoldan tudi peljat proti Mb-ju. Pa bi se lahko skupaj zapeljali kak košček poti.

Pa še enkrat hvala za prevoz v petek. Pol me je že po tistih parih metrih ornk pod kiklo zeblo :004 kaj šele, če bi šla celo pot od Maratona

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi naju poklical. Midva sva se šla popoldan tudi peljat proti Mb-ju. Pa bi se lahko skupaj zapeljali kak košček poti.

Pa še enkrat hvala za prevoz v petek. Pol me je že po tistih parih metrih ornk pod kiklo zeblo  :004 kaj šele, če bi šla celo pot od Maratona

To pa škoda, da nisem vedel. Je bolj zanimivo, če se jih več pelje.

V petek pa sva tako ali tako šla v isto smer in nisem videl nobenega razloga zakaj bi morala pešačit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda smo v nedeljo vsi izkoriscali lep dan... Jaz sem nardil en lep krogec Pt - Bistrica - Mb - Lenart - Ptuj...

Nic zeblo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vsi.  :glare:

Tako je :fight2: eni smo bli raje doma na toplem, eni so pa dans zjutraj ob 4h not spravljali .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!