Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

ob kateri uri se navadno zbirate ob petkih? Se zna zgoditi, da prletim na Ptuj v bližnji prihodnosti, pa vas bom malo presenetila.........  .)

20.00 at Mirko's place (beri Maraton) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob kateri uri se navadno zbirate ob petkih? Se zna zgoditi, da prletim na Ptuj v bližnji prihodnosti, pa vas bom malo presenetila.........  .)

Bolje, da prideš ob pol devetih. Te naše ure malo zaostajajo glede na uradni čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptuj! Z mislimi sem pri vas! :P

Lep pozdrav vsem skupaj!

Ja, saj pa bi lahko prišel sam,če že Lobo ni mogel. Ampak, če te kaj tolaži, smo se tudi mi nate spomnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj pa bi lahko prišel sam,če že Lobo ni mogel. Ampak, če te kaj tolaži, smo se tudi mi nate spomnili.

Verjetno ga je bilo strah teme.

Zakaj ste se spomnili nanj? Ali je bilo pretiho?

Kako pa kaj hrana? A je bilo kaj za v klun dat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

ta teden pa jaz pasiram. In Poln presenečnj tudi.

Opravičilo od zdravnika al pa že danes k Mirkotu za eno rundo deponirat. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride kdo dans k Maratonu?

Kot pravi Adi, ni sem ivozit tako daleč zato, da gledam kelnarco, ki ima sovražen izraz in v špeglu lasten fris.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride kdo dans k Maratonu?

Kot pravi Adi, ni sem ivozit tako daleč zato, da gledam kelnarco, ki ima sovražen izraz in v špeglu lasten fris.

sicer ne vem, kateri Adi ti je to povedal, ampak jaz pridem. Če ne bo nobenega, spijem pir pa grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne vem, kateri Adi ti je to povedal, ampak jaz pridem. Če ne bo nobenega, spijem pir pa grem.

Smolarjev Adi. To pa maš k sam žaganje poslušaš.

Tisto rundo pa bi kvečjemu v ponedeljek ali torek lahko deponirala. Samo je bilo vsaj v torek zaprto.

Opravičilo od zdravnika al pa že danes k Mirkotu za eno rundo deponirat. :devil:

Aja, pa opravičilo od zdravnika bi verjetno zlahka dobila. Sem vsa šmrkava in kihava. Ne bom se več ob jezeru sprehajala, ko taki mrzli veter brije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smolarjev Adi. To pa maš k sam žaganje poslušaš.

Tisto rundo pa bi kvečjemu v ponedeljek ali torek lahko deponirala. Samo je bilo vsaj v torek zaprto.

Aja, pa opravičilo od zdravnika bi verjetno zlahka dobila. Sem vsa šmrkava in kihava. Ne bom se več ob jezeru sprehajala, ko taki mrzli veter brije.

Ja to pride od močvirniške megle in žabjega reglanja. Se boš morala preselit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo super. Škoda, da vedno tako hitro mine. Vsa pohvala Stigmati senior za pločevinasti boben :P :OK: .

Kaj sem spet zamudila?

Ja to pride od močvirniške megle in žabjega reglanja. Se boš morala preselit.

Sem se na Ptuju, ob ptujskem jezeru prehladila.

Ampak je že OK. Sem imela cel vikend en velik termofor pri sebi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem spet zamudila?

Nekaj sladkega :P in dobrega :OK: . Če plačaš rundo pri Maratonu, ti povem za kaj se gre. :devil:

Sem se na Ptuju, ob ptujskem jezeru prehladila.

Ampak je že OK. Sem imela cel vikend en velik termofor pri sebi :D

Ja za termofor smo ženskam moški dobri. Upam, da tvoj ne bo prebral, kar si napisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem spet zamudila?

Mama je šla na nekega abrahama in je šenkala nekaj peciva ki je blo tja namenjeno in je vse dobrote spravla v eno "pleh" škatlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama je šla na nekega abrahama in je šenkala nekaj peciva ki je blo tja namenjeno in je vse dobrote spravla v eno "pleh" škatlo.

In da ne bi splesnelo, ga je Stigmata prinesla nam, da smo se mastili. :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da ne bi splesnelo, ga je Stigmata prinesla nam, da smo se mastili. :P :OK:

ja ja in še enkrat se je moj postulat, da pivo paše k vsemu, izkazal za povsem pravilnega. :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja in še enkrat se je moj postulat, da pivo paše k vsemu, izkazal za povsem pravilnega. :P :grim

Še najbolj pa k pirru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn. Ta najboljše zadeve pa zamudim :(

Stigmata, a tvoja mama ni mogla iti naslednji vikend na abrahama?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn. Ta najboljše zadeve pa zamudim :(

Stigmata, a tvoja mama ni mogla iti naslednji vikend na abrahama?

Ne ne naslednji petek naj gre čez dan na kako gasilsko veselico pa nam pol zvečer pečenega prasca prinese. :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako lepega mišlenja si o Ptujčanih ostali bralci ne bodo ustvarili. Si bodo mislili, da smo neka zastradana raja (ala Etiopijci), ko se samo o žretju pogovarjamo. Bo začel RK ob petkih nosit k Maratonu pakete z hrano za nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!