Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Kak kaj kaže za ju3?

Aja, a ve kdo, je Ris še živ? No, mogoče pa ma prepoved druženja z nami odkar nas je njegova vidla!

Baje bo naslednjič prinesla zraven fotoaparat in nas fotografirala. Bo doma s fotografijo froce strašla, če ne bodo ubogali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je petek in če ne bom drugje, sem pri Mirkotu. :grim

Upam, da ne bo spet preveč moralnih padalo, ker se za petek zvečer morala ne spodobi. :devil: :whistle:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je petek in če ne bom drugje, sem pri Mirkotu. :grim

Upam, da ne bo spet preveč moralnih padalo, ker se za petek zvečer morala ne spodobi. :devil: :whistle:

Škoda da mi smeški ne delajo... Ni bla "morala" na programu ampak ženska radovednost "podkrepljena z osebnim razmišljanjem- SORRY, mi je blo pol malo žal da sem kaj rekla. Če pridem bom pritna!Obljubim!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da mi smeški ne delajo... Ni bla "morala" na programu ampak ženska radovednost "podkrepljena z osebnim razmišljanjem- SORRY, mi je blo pol malo žal da sem kaj rekla. Če pridem bom pritna!Obljubim!!!!!!!!

hehe če ti kaj pomaga, nisem prav nič slabše spal zaradi tega. :grrr

Pravzaprav sploh ne vem več, za kaj je pravzaprav šlo. Jebiga, priznam, moralne zadeve, kot jih razume večina ljudi, niso ravno moja najmočnejša vrlina ali skrb. :grrr :devil: :whistle:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe če ti kaj pomaga, nisem prav nič slabše spal zaradi tega. :grrr

Pravzaprav sploh ne vem več, za kaj je pravzaprav šlo. Jebiga, priznam, moralne zadeve, kot jih razume večina ljudi, niso ravno moja najmočnejša vrlina ali skrb. :grrr :devil: :whistle:

Me ne gene! Glavno da je moja radovednost potešena in da sem bla še enkrat vesela da mam Jašo in ne takega "bika" kot si ti!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne gene! Glavno da je moja radovednost potešena in da sem bla še enkrat vesela da mam Jašo in ne takega "bika" kot si ti!!!!!

Vidiš, kako sem koristen! Vedno me lahko uporabiš kot negativni primer. :grim :P

Kaj ti je pa ubogi pirrulz storil takega? Oziroma, kaj je sploh storil? :hmm:

Če mene vprašaš, pravzaprav nič. Samo eksistiral sem. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura deset minut do dve. Prispela živa in kolikor toliko trezna. Vsaj eden. Snega dva centimetra. Bilo fajn. Pogrešala Stigmato in Jasota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura deset minut do dve. Prispela živa in kolikor toliko trezna. Vsaj eden. Snega dva centimetra. Bilo fajn. Pogrešala Stigmato in Jasota.

eee... Lobo, po tvojem postu sodeč, je bila ura 5 minut do dve. :grim :)

Glavno, da se mamo vsi radi. Jaz danes pridem. Solo.

Prišla solo, odšla v dvoje. Najs. Me spomni na kake študentske žurke. :devil: :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura deset minut do dve. Prispela živa in kolikor toliko trezna. Vsaj eden. Snega dva centimetra. Bilo fajn. Pogrešala Stigmato in Jasota.

:D :004 Ja, ni naju blo, B). Zarad ljubega mira :rolleyes: in zato ker sem mela kam drugam za it :OK: pa še u ranu zoru sem šla v pizdovce k lupčku z busom .)

Se vidimo morda že naslednjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem se tolko tistega čipsa nažrla, da imam še zdaj od soli razžrta usta, pa cel vikend nisem mogla jest. Bljak.

Še dobro, da imam naslednji petek inventuro in mi ni treba v Maratona prit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem se tolko tistega čipsa nažrla, da imam še zdaj od soli razžrta usta, pa cel vikend nisem mogla jest. Bljak.

to ti kar na tisti tvoj Ice al kaj je že prevali krivdo. jaz sem lepo spodobno pil pivo, pa mi nič ni blo po tistem čipsu. :grrr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe včeraj bil sam pri Mirkotu, delala ista kelnarca kot vedno (nekaj na K je, menda :hmm: ). Popil en pir :beer1: doooober :OK: :OK: :grim - verjetno je vzrok v tistih old skool kriglih, ko so široki pa majo pravokotnike okoli not vtisnjene. :grim Pa sam sem dobil in maznil skledo čipsa - s papirko, onega cik cak vrezanega al kak se mu že reče. Aja sem že povedal da je bil pir dooooober :D :grim :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si itak bil 99% da boš sam! In verjetno si šel dol zarad čipsa ker bi pir lahko spil tud drugje. Natikarca je KAROLINA!Pamti!!!! Vsekakor se ti moram zahvalit, da si mi odpisal in povedal koga vse ne bo, da mi ni blo žal da se mi ni dalo it dol!!!!

Mačica tud tebi hvala za SMS!

A smem predlagat da se en petek zmenimo in se dobimo v Pivnici? Ker sma bla z Jašo v soboto tam in majo še vedno take pice kot so jih meli ko sem hodla v O.Š. ne vem al je to kompliment al kritika ampak dobra pa je bla!!!!!!!!!!!!!!

ČAW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smem predlagat da se en petek zmenimo in se dobimo v Pivnici? Ker sma bla z Jašo v soboto tam in majo še vedno take pice kot so jih meli ko sem hodla v O.Š. ne vem al je to kompliment al kritika ampak dobra pa je bla!!!!!!!!!!!!!!

Ne smeš. :fredy: Buhtl je še vedno buhtl, tako da več kot 1x na dva meseca ga ni za jest. Gor spiješ še tri al pa štiri pire, pa te tisti kvas napihne ko balon. :wacko:

Jaz predlagam, da rajši gremo k Strašilu na dunajske šnicle. :OK: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smem predlagat da se en petek zmenimo in se dobimo v Pivnici? Ker sma bla z Jašo v soboto tam in majo še vedno take pice kot so jih meli ko sem hodla v O.Š. ne vem al je to kompliment al kritika ampak dobra pa je bla!!!!!!!!!!!!!!

ČAW

Torej še vedno v protfonu pečejo :angry2: . Meni je vseeno kje se dobimo. Naj večina (ali najglasnejši) odloči. Bomo že najdli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej še vedno v protfonu pečejo :angry2: . Meni je vseeno kje se dobimo. Naj večina (ali najglasnejši) odloči. Bomo že najdli.

D.U.N.A.J.S.K.I. Š.N.I.C.L.I.! :bounce: :bounce: :bounce:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa dereš????????????????

Saj jaz nisem rekla da se moramo dobit že ta petekv pivnici... enkrat pač, lahko tud drugo leto v taki cajt!

Tud nisem rekla da je pica tam dobra, samo da pač, je še vedno ista!!!!!!!!!!!

Zaradi meni lahko gremo tud k strašilu do takrat ko pridem boš ti itak že zdavnaj "uničil" tisti šnicl. Je pa res da lahko začnemo razmišljat ud o tem da se vsak teden dobimo v dugi gostilni pol ko nam jih pa sfali pa gremo spet k Mirkotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirko je kul. B) Pa še edini ma ta prave krigle za pir. :grim

Jaz se ne premaknem nikamor, razen v primeru, da vletimo na dunajske. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirko je kul. B) Pa še edini ma ta prave krigle za pir. :grim

Jaz se ne premaknem nikamor, razen v primeru, da vletimo na dunajske. :fredy:

Pa kelnarco (Karolina? ,vem da Texas ali Ohio ni) ma vredi. Zadnje cajte me že kar prijazno gleda. Zgleda, da se me je navadila. Edino placa za moje bleke je nekam malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee... Lobo, po tvojem postu sodeč, je bila ura 5 minut do dve. :grim :)

Prišla solo, odšla v dvoje. Najs. Me spomni na kake študentske žurke. :devil: :grim :whistle:

Ja, mene tudi spominja na mlada leta, ko sem prišel, zapecal kako, ki je prišla solo in odšla v dvoje......

Sem bil priden in sem poslušal nasvete za pecanje od Jonasa Ž.

Pa kelnarco (Karolina? ,vem da Texas ali Ohio ni) ma vredi.

Samo je vredu, da se ve da je Karolina, ker na K bila lahko bila tudi Kansas......

Kar pa se tiče lokacije, pa bi mogoče bila primerna Botra, tam imajo šnicle (bo pirrulz sit), pizze (bo stigmata tiho), pa za mojo malenkost kraljevsko nabodalo.....

Za krigle bi pa moral šefa vprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!