Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Zakaj pa pizdita? saj je bil samo predlog! Sicer pa vam je "Mirko" fajn samo zato ker ma "hrano" zastonj!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa pizdita? saj je bil samo predlog! Sicer pa vam je "Mirko" fajn samo zato ker ma "hrano" zastonj!!!!!!!!!!!!

Ma ni tako kot ti misliš. Danes zastonj hrana, jutri mogoče že pijača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa pizdita? saj je bil samo predlog! Sicer pa vam je "Mirko" fajn samo zato ker ma "hrano" zastonj!!!!!!!!!!!!

nope, nima hrane zastonj. :grrr Celo eno izmed dražjih v okolici ma. Stane natanko 380 SIT/pol litra. Ampak zaradi krigla mu to oprostim. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer malo pozno ampak vseeno..... še en ptujčan se javlajm.....

:blush:

Bolje ikad nego nikad! :OK:

pirrulz@ a ti si se šel štemplat al izkoriščaš našo odsotnost da ti več ostane za prigriznit? :hmm: Vsekakor, dobro je zmeraj met zastopnika na terenu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer malo pozno ampak vseeno..... še en ptujčan se javlajm.....

:blush:

Dobrodošel! :OK:

Bolje ikad nego nikad! :OK:

pirrulz@ a ti si se šel štemplat al izkoriščaš našo odsotnost da ti več ostane za prigriznit? :hmm: Vsekakor, dobro je zmeraj met zastopnika na terenu :D

Sigurno! Da nam kdo ne zasede placa. Saj vidiš, da je vedno taka gužva, da bi si morali skoraj z bejzbolkami izboriti svoj prostor pri šanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Welcome, Benvenuti, Wilkomen! :OK:

ja ja ja :zzz: RUNDA! Jaz bom tokrat za spremembo pir. :D :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer malo pozno ampak vseeno..... še en ptujčan se javlajm.....

:blush:

In kdaj te bomo videli? V petek v Maratonu? Pa runda pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj te bomo videli? V petek v Maratonu? Pa runda pa to?

može, ob kolkih pa?

ob osmih sem se nameraval še s kurenti dobit.... upam da ste kako urco prej al pa kasneje.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to misliš PIR brez čipsa :hmm: ali kako :blink: ?

Ne ne saj veš da jaz drugače deci gostega pa vodo pijem. :whistle:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne saj veš da jaz drugače deci gostega pa vodo pijem. :whistle:

Aja. Sorry! Saj veš da sem vedno natrupan, pa se potem ne spomnim kaj je kdo pil. Tako nekje v megli se mi dozdeva, da vidim pirflašo pred tabo. Verjetno postdelirijske halucinacije. :kva2: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od vaju zdaj tukaj halucinira :hmm:

Ne ne saj veš da jaz drugače deci gostega pa vodo pijem. :whistle:

Pa da te vidmo enkrat v petek zvečer z gostim v roki (in to razredčenim z vodo) ... :lol1:

Aja. Sorry! Saj veš da sem vedno natrupan, pa se potem ne spomnim kaj je kdo pil. Tako nekje v megli se mi dozdeva, da vidim pirflašo pred tabo. Verjetno postdelirijske halucinacije. :kva2: :whistle: :lol1:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Sorry! Saj veš da sem vedno natrupan, pa se potem ne spomnim kaj je kdo pil. Tako nekje v megli se mi dozdeva, da vidim pirflašo pred tabo. Verjetno postdelirijske halucinacije. :kva2: :whistle: :lol1:

Pa ti si očitno res fajn naajhan (čeprav priznam, da jaz tega itak ne opazim), ker pred pirrulzom pa ziher ne stoji flaška, temveč kvečjemu krigl. In to taki s kvadratki. Pollitrski. Ohlajen. Si je že navadil kelnarco. No ne čisto, ker ga še vedno vsakokrat vpraša kaj bo.

može, ob kolkih pa?

ob osmih sem se nameraval še s kurenti dobit.... upam da ste kako urco prej al pa kasneje....

Ponavadi se tam okrog pol devetih nakapljamo. Pol pa odvisno od družbe in kakih obveznosti. Se je že tudi čez polnoči zavleklo.

No, jaz priznam, da bom spet špricala (saj sem res grozna). Zato pa bom poslala odposlanca.

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si očitno res fajn naajhan (čeprav priznam, da jaz tega itak ne opazim), ker pred pirrulzom pa ziher ne stoji flaška, temveč kvečjemu krigl. In to taki s kvadratki. Pollitrski. Ohlajen.

AMEN. :worship:

Si je že navadil kelnarco. No ne čisto, ker ga še vedno vsakokrat vpraša kaj bo.

Nič več. Že obvlada. B) :grim

može, ob kolkih pa?

ob osmih sem se nameraval še s kurenti dobit.... upam da ste kako urco prej al pa kasneje.... .)

ti kar vleti, ampak rundo za naslednji tedn prihrani. No ostalim zardai mene lahko plačaš, meni boš pa drugi tedn. :devil: :devil:

Ta tedn mamo v petek s kolegi zaključek leta v Majolki na "Koline" požrtiji. :yea2: :yea2:

Tak da ta tedn plavega vdarim :fredy: no pravzaprav niti ne, ker se bom šel po petkovem šihtu poštemplat k Mirkotu. :grim :beer1:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si očitno res fajn naajhan (čeprav priznam, da jaz tega itak ne opazim), ker pred pirrulzom pa ziher ne stoji flaška, temveč kvečjemu krigl. In to taki s kvadratki. Pollitrski. Ohlajen.

Se mi je zdelo, da nekaj ne štima.

Si je že navadil kelnarco. No ne čisto, ker ga še vedno vsakokrat vpraša kaj bo.

Ne vem zakaj imajo vse lepe kelnerce tisto neumno vprašanje: Želite, prosim?

Če tak vidi, da samo v zize zijam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

može, ob kolkih pa?

ob osmih sem se nameraval še s kurenti dobit.... upam da ste kako urco prej al pa kasneje.... .)

Jaz vsak petek delam do 21h pa so še vsi krepko na kupu do takrat ko se do atona privlečem ;

Mene verjetno tud ne bo -SPET :D! Kaj če bi se zmenli da se naslednji petek po dolgem času spet vsi na kup spravimo???????? (Al pa tudi ne no)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vsak petek delam do 21h pa so še vsi krepko na kupu do takrat ko se do atona privlečem ;

Mene verjetno tud ne bo -SPET :D! Kaj če bi se zmenli da se naslednji petek po dolgem času spet vsi na kup spravimo???????? (Al pa tudi ne no)

Delam popoldan, zato ne bom mogel prit ta petek.

Tudi jaz sem za to, da se naslednji petek vsi prikotalimo do Maratona (ali pač kje boste določili lokacijo). Recimo, da naredimo zaključek leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... neumno vprašanje: Želite, prosim?

Če tak vidi, da samo v zize zijam.

Ta je dobra.... :OK:

kurc te pa jaz ta petek pridem, bo vsaj runda poceni....hahaha :naughty:

no te pa se vidimo pač drugič...

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!