Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

aja.....

no jaz vam kot prišlek rundo častim, vi pa lahko meni za dobrodošlico novi ketnset, pa gume....bom zelo hvaležen....

če ste v dilemi kera firma pa dimenzija...(DiD, Dunlop 208rr--120/60/17, 160/60/17) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.....

no jaz vam kot prišlek rundo častim, vi pa lahko meni za dobrodošlico novi ketnset, pa gume....bom zelo hvaležen....

če ste v dilemi kera firma pa dimenzija...(DiD, Dunlop 208rr--120/60/17, 160/60/17) .)

Ma ni blema. Bomo začeli šparat na hranilni knjižici. Dobiš vse željeno za stoti rojstni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da do petka ne pozabim, sem v petek ponoči ili ti ga v soboto zjutraj ob ene 3h srečala pirrulza z dvema piroma v rokah- kot se za njega spodobi in nestabilnim stanjem in fixno idejo: mi moramo na moto boomu imet zastopnika- takoj je povdaril da on ne bo pelal ampak mora pa bit nekdo tam kot "reklama" za ptujski krožek!

Prostovoljci javljajte se- vam bomo priskrbeli majce!

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da do petka ne pozabim, sem v petek ponoči ili ti ga v soboto zjutraj ob ene 3h srečala pirrulza z dvema piroma v rokah- kot se za njega spodobi in nestabilnim stanjem in fixno idejo: mi moramo na moto boomu imet zastopnika- takoj je povdaril da on ne bo pelal ampak mora pa bit nekdo tam kot "reklama" za ptujski krožek!

Prostovoljci javljajte se- vam bomo priskrbeli majce!

:whistle: :grim :grrr

eee... ideja je, da gremo dol zadevo pogledat. Samo jaz ne bom peljal. :grrr

drugač pa smo se včeraj čisto slučajno srečali z Mačico in Poln Presenečenj-em. rezultat: Poln presenečenj ni bil zadovoljen s kuhanim vinom, Mačica zadovoljna s kakavom. Pir je bil pa standardno dober. B) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jaz ne bom peljal. :grrr

Ja saj že vemo!!!!!!

A BOMO V PETEK MELI RES ČISTO PRAVI ZAKLJUČEK????????????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj že vemo!!!!!!

A BOMO V PETEK MELI RES ČISTO PRAVI ZAKLJUČEK????????????????????????????

Jaz se ta petek po dolgem času spet oglasim. predlagam, da spodobno označimo veseli december, v vsakem primeru pa upam, da se ne vidimo zadnjič letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :grim :grrr

Poln presenečenj ni bil zadovoljen s kuhanim vinom, Mačica zadovoljna s kakavom. Pir je bil pa standardno dober. B) :grim

Ja, vino je bilo res žalostno.

Bi za Ptuj pričakoval kaj boljšega, glede na to, da so tukaj že stari Rimljani pridelovali vino.......

Mi bo pa danes kuhan Kvinton bolj teknil. Pozna trgatev, letnik 2005.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ta petek po dolgem času spet oglasim. predlagam, da spodobno označimo veseli december, v vsakem primeru pa upam, da se ne vidimo zadnjič letos.

Se strinjam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj že vemo!!!!!!

A BOMO V PETEK MELI RES ČISTO PRAVI ZAKLJUČEK????????????????????????????

Se strinjam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ej stara reči ti meni, ti maš to na tipkovnici na tipkah za klicaj pa vprašaj isti tuning narejen, kot ga ma Nežmah v Mladini? :hmm:

(pritisneš enkrat, pa ti že po defaultu naštepa ene deset klicajev ali vprašajev :rolleyes: ) :grim :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni :)

HAAAAAAALO!!!!!!!!!!!!!

Ke Ormož tuji prije v petek??????????????

Lepo bi blo!!!

Ej stara reči ti meni, ti maš to na tipkovnici na tipkah za klicaj pa vprašaj isti tuning narejen, kot ga ma Nežmah v Mladini? :hmm:

(pritisneš enkrat, pa ti že po defaultu naštepa ene deset klicajev ali vprašajev :rolleyes: ) :grim :P

Ne, čustveno sem navezana na te palčke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A maš kaj proti????????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, čustveno sem navezana na te palčke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A maš kaj proti????????????????????????

Niti ne. Pravzaprav mi je bolj ali manj vseeno. :) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OO, lej lej lej. Pa ne, da je Ormož še živ?

hehe kaj ne vidiš da je en mesec od martinovega zdaj minil. Tam rabijo točno mesec dni, da k sebi pridejo. :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kaj ne vidiš da je en mesec od martinovega zdaj minil. Tam rabijo točno mesec dni, da k sebi pridejo. :grim :devil:

Aha, pa priprave na Martinovo so trajale 3 mesece?

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je plan za petek? Kje, kdaj, s kom ali s čim? Ali bo kdo v soboto v Rollbaru? Ajde, ne bit tiho, saj vem, da veste odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pridem danes samo na pet pirov. :fredy: grem jutri zjutraj v Laibach. Pred deveto me pa ne bo. mam še nek biznis za zrihtat. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prletim okrog pol devetih. Kot ponavadi. Komaj čakam.

Pa upam, da se dobimo v čimvečjem številu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!