Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Glede na to, da moramo jutri (v petek) priti vsi z naše firme dopoldan v službo, sem popoldan fraj. :OK:

In glede na to, da zvečer nimam kaj počet, me zanima kako je kaj z Maratonom. Ali bo kdo prišel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da moramo jutri (v petek) priti vsi z naše firme dopoldan v službo, sem popoldan fraj. :OK:

In glede na to, da zvečer nimam kaj počet, me zanima kako je kaj z Maratonom. Ali bo kdo prišel?

Po dolgem času odsotnosti ponižno javljam, da PRIDEM. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz, ker nisi opravičil svojega izostanka pri Maratonu, je disciplinska komisija soglasno sprejela sklep, da si kriv hujše kršitve svojih motosvetovskih dolžnosti. Za kazen ti nalagamo plačilo ene runde pri Maratonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz, ker nisi opravičil svojega izostanka pri Maratonu, je disciplinska komisija soglasno sprejela sklep, da si kriv hujše kršitve svojih motosvetovskih dolžnosti. Za kazen ti nalagamo plačilo ene runde pri Maratonu.

gaddamit. včeraj mel zaključek na firmi. pa opravičeval tudi ne bom nič spljoh. :grrr :grim :D :devil: najbolj vzoren in moralen :whistle: član maratonskega omizja se nima za kaj opravičevat. Dobre stvari so dobre ravno zato, ker so redke in jih ni mogoče dobit vsak dan (razen pira in dunajskih, se razume :grim )

Alka jebiga prej bi povedla, pa bi mogoče kako uro prej spizdil z zaključka :fredy: :) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem pizdo stisno, samo vaši sestanki sovpadajo s sestanki kurentov, pa sem bil ta petek po dolgem času z njimi....

kaj se lahko zmenimo kaki drugi dan.... res z veseljem si pridem po novi ketnset pa gume.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem pizdo stisno, samo vaši sestanki sovpadajo s sestanki kurentov, pa sem bil ta petek po dolgem času z njimi....

kaj se lahko zmenimo kaki drugi dan.... res z veseljem si pridem po novi ketnset pa gume.... :P

Sorry, večini paše petek. In ker te ni bilo, smo morali rundo sami plačat.

In smo tvojo ketno in gumo zapili. Boh pomahaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bla na Ptüji! V dobri družbi sem spet uživala! :OK: Sama sreča, da gre tale smešni december že h kraju...

Porka madona pol pa ni čudno da te jaz na koroškem ne dobim če po Ptuji lečeš!!!! Bi ti tu koledar pustla bi si šla sama lahko po njega!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa pridi, če že moraš!!!!!!!!!!!!!!!

Javljam da boma mi2 ju3 v Maratonu!!!!!!!!!!!!

Aha in še slika slučajno posneta danes okrog 11h.

post-1328-1135896509_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa pridi, če že moraš!!!!!!!!!!!!!!!

Javljam da boma mi2 ju3 v Maratonu!!!!!!!!!!!!

Aha in še slika slučajno posneta danes okrog 11h.

hehe. pacient.

se zna zgodit, da se poštemplam zvečer. popoldne gremo nakupovat fasungo za jutri, to pa se po izkušnjah iz preteklosti zna zavlečt. :) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ!

Torej glede na to, da Stigmata Senior že par dni za štedilnikom skače, se utegne zgodit, da boste prisotni v Maratonu deležni kaj sladkega :)

Prijave zbiramo na tel št. : 090 ... ...

:P

LP J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem vam želim uspešno novo leto in veliiiiiiiiiko varnih kilometrov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecno, zdravo, veselo, pa da boste na koncu sezone vi in motor celi, dusa pa potesena!

:OK:

eee... jaz bi k temu imel pripomniti še eno stvar: naj bo tudi telo potešeno. čimvečkrat. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnega, veselega, zdravega 2006 in veliko varnih kilometrov!

eee... jaz bi k temu imel pripomniti še eno stvar: naj bo tudi telo potešeno. čimvečkrat. :grim :grim

Uboge svinje.

Še bolj pa ubogi pohani šnicli in pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnega, veselega, zdravega 2006 in veliko varnih kilometrov!

Uboge svinje.

Še bolj pa ubogi pohani šnicli in pir.

Vse to je zelo res. Ampak pravzaprav niso tako ubogi. Kajti pujs šele v obliki šnicla doživi izpolnitev svojega poslanstva; tako tudi šnicl doživi popolno razvitje svojih možnosti takrat, ko je popapcan in poplaknjen s pirom. :) Nepojeden šnicl je žalostn šnicl. :grim

(aja btw s potešenim telesom sem mislil tudi na f_kkk, ne samo na šnicle in pir :grim B) )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(aja btw s potešenim telesom sem mislil tudi na f_kkk, ne samo na šnicle in pir :grim B) )

Maš pa pokvarjene misli. Uboga tvoja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!