Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

eee... v tem stavku vidim naroben podatek. prazaprav dva. :)

Obrazložitev prosim!

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrazložitev prosim!

Dobiš pisno z vsemi potrebnimi koleki pa pri notarju overjeno + podprto s powerpoint prezentacijo jutri zvečer :devil: :P (za protiuslugo plačila enega ali dveh komadov najbolje prodajanega produkta pivovarne Laško :grim )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš pisno z vsemi potrebnimi koleki pa pri notarju overjeno + podprto s powerpoint prezentacijo jutri zvečer :devil: :P (za protiuslugo plačila enega ali dveh komadov najbolje prodajanega produkta pivovarne Laško :grim )

Protiuslugo? Če sem radovedna še ne pomeni da sem idiot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prezentacija je odprta "za izven" ali samo za abonente?? :blush:

Tokrat izjemoma dobiš wild card. B)

Protiuslugo? Če sem radovedna še ne pomeni da sem idiot!

Radovednost ma svojo ceno. :P :)

Neka neposredna povezava med radovednostjo in idiotizmom pa mi zaenkrat ni znana, tako da buci buci buc - ne se preveč repenčit, ker ni dobro za želodec. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neka neposredna povezava med radovednostjo in idiotizmom pa mi zaenkrat ni znana, tako da buci buci buc - ne se preveč repenčit, ker ni dobro za želodec. :)

moj želodec je dovolj dober da taki kot ti ne vplivajo nanj, radovednost pa mora bit, da mi ni dolgčas, če dobim odgovore je pa seveda že drugo poglavje, hvala bogu pa ni tako hudo, da bi bila zaradi nepotešene radovednosti prikrajšana za spanec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je tema spet v polnem ognju.

Ma glavno, da se jutri spet na enem štemplanju srečamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da se vidimo ker mi je dedek mraz prinesel išijas in komaj preživim šiht-kamoli da bi še k Maratonu lezla.

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da se vidimo ker mi je dedek mraz prinesel išijas in komaj preživim šiht-kamoli da bi še k Maratonu lezla.

Nama pa še kar prinaša belo sranje, ki ga siplje spod neba. Tako, da verjetno naju tudi ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nama pa še kar prinaša belo sranje, ki ga siplje spod neba. Tako, da verjetno naju tudi ne bo.

Lobo boktenimarad sploh se več ne spomnim kak zgledata. :fredy: prodaj Lado pa nabavi ratrak (al ga pa ta vikend na Pohorju mazni, ko bodo vsi Mazetovo gledali, kak s svojo ritko proti snežnemu štadionu dol miga :grim :grim )

Poln presenečenj jaz se pridem poštemplat ziher tam okoli 8.30, ker ma prej organizacijski odbor projekta "Sardinija2006" prvo letošnjo sejo. je pa čisto možno, da se glede na prisotne zna seja malo zavlečt :whistle: , ampak ob kakih pol desetih sem ziher pri Mirkotu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln presenečenj jaz se pridem poštemplat ziher tam okoli 8.30, ker ma prej organizacijski odbor projekta "Sardinija2006" prvo letošnjo sejo. je pa čisto možno, da se glede na prisotne zna seja malo zavlečt :whistle: , ampak ob kakih pol desetih sem ziher pri Mirkotu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, Kaj sem vam fouš. Jst bi tuuuuuuuuuuut. Ma so se zadeve tolk zakomplicirale, da zdaj pa res ni nobenih šans, da bi šla zraven :(

p.s.

tisti zadnji post od poln presenečenj sem jaz napisala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti zadnji post od poln presenečenj sem jaz napisala :blush:

šit. Tipičen primer, ko ženska moškemu vzame identiteto. :fredy: Dobesedno. :D :P

Uf, Kaj sem vam fouš. Jst bi tuuuuuuuuuuut. Ma so se zadeve tolk zakomplicirale, da zdaj pa res ni nobenih šans, da bi šla zraven :(

Dobiš kartico. :grim Za večjo pristnost se lahko vsak enkrat prek nje pelje z mopedom pa v morje jo lahko namočimo, jaz pa še gratis lahko na njo malo limone stisnem, ki jo ponavadi dajo poleg dunajskega servirajo. :) :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš kartico. :grim Za večjo pristnost se lahko vsak enkrat prek nje pelje z mopedom pa v morje jo lahko namočimo, jaz pa še gratis lahko na njo malo limone stisnem, ki jo ponavadi dajo poleg dunajskega servirajo. :) :grim

Vsaj nekaj bo nam domaprivezanim v uteho. Da boš pogrešal zeleno flaško :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo to danes? Neki nenapovedani sestanki v Orfeju.. Polovica sekcije je bla tam... :whistle:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj nekaj bo nam domaprivezanim v uteho. Da boš pogrešal zeleno flaško :devil: .

:grrr :grrr . zraven bo tudi spremljevalno vozilo. :yea2: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr . zraven bo tudi spremljevalno vozilo. :yea2: :grim :grim

:eek: Pa ne mi rečt, da s hladilnikom za pir in s plinskim štedilnikom za pohat šnicle? :slap: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo to danes? Neki nenapovedani sestanki v Orfeju.. Polovica sekcije je bla tam... :whistle:

Točno to. Nenapovedan sestanek v Orfeju. :grim

:eek: Pa ne mi rečt, da s hladilnikom za pir in s plinskim štedilnikom za pohat šnicle? :slap: :worship:

:grrr bo pa hladilna torba. Šporhet pa nas čaka doli :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr bo pa hladilna torba. Šporhet pa nas čaka doli :grim :grim

Kolikor te poznam, bo to rekordno hitra voznja od Slo do sporheta... pardon.. Sardinije! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo to danes? Neki nenapovedani sestanki v Orfeju.. Polovica sekcije je bla tam... :whistle:

Smo se skrivali, da nas ti ne bi našel! A kad tamo...

Jaz mam eno vprašanje, glede na to da se približuje moj in pirrulzov rojstni dan a si že lahko začneva kake kataloge nabavljat da s prstom pol samo še pokažema in naju lahko zasujete z darili? :D :010 :010 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam eno vprašanje, glede na to da se približuje moj in pirrulzov rojstni dan a si že lahko začneva kake kataloge nabavljat da s prstom pol samo še pokažema in naju lahko zasujete z darili? :D :010 :010 :D

V tem sploh ne vidim nobenega problema. :grrr :OK: S tem da mene ni preveč težko osrečit. (skromenpodeželskifantpress :rolleyes: :grim )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem sploh ne vidim nobenega problema. :grrr :OK: S tem da mene ni preveč težko osrečit. (skromenpodeželskifantpress :rolleyes: :grim )

No, skromen podeželjski fant(ki že od rojstva živi v najbolj strogem centru mesta) ti kr z besedo na dan da vidim kolko kredita si je treba zrihtat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se skrivali, da nas ti ne bi našel! A kad tamo...

Jaz mam eno vprašanje, glede na to da se približuje moj in pirrulzov rojstni dan a si že lahko začneva kake kataloge nabavljat da s prstom pol samo še pokažema in naju lahko zasujete z darili? :D :010 :010 :D

Ja ce je v katalogu pir, s katerim nas bota castla, pol kar hitro nabavit!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce je v katalogu pir, s katerim nas bota castla, pol kar hitro nabavit!! :naughty:

A ti misliš prit al kaj? A taka čast nas bo doletela? Ne verjamem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti misliš prit al kaj? A taka čast nas bo doletela? Ne verjamem!

Moj obisk bo posvečen slavljencema. Mislim, da je že to darilo samo po sebi, ali ne? :grim

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!