Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Moj obisk bo posvečen slavljencema. Mislim, da je že to darilo samo po sebi, ali ne? :grim

:naughty:

Če boš prišel oblečen samo v pancarje, tangice in smučarske špegle, potem bo to vsekakor a memorable experience (še posebej, ko te bodo lokalmartadorji za šankom zagledali). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš prišel oblečen samo v pancarje, tangice in smučarske špegle, potem bo to vsekakor a memorable experience (še posebej, ko te bodo lokalmartadorji za šankom zagledali). :D

Govoris iz izkusenj? :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoris iz izkusenj? :whistle:

:lol1:

aha. :grim sem slučajno bil na piru tam, ko je en tak not prišel, pa je blo par lokalmatadorjev tudi tam. It.was.not.pretty. :fredy: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. :grim sem slučajno bil na piru tam, ko je en tak not prišel, pa je blo par lokalmatadorjev tudi tam. It.was.not.pretty. :fredy: :P

Haloška ikebana?? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najavljam svojo odsotnost za prihajajoč petek in se prijavljam za naslednji petek.

Lep pozdrav

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najavljam svojo odsotnost za prihajajoč petek in se prijavljam za naslednji petek.

Lep pozdrav

Enaka udeležba tudi z najine strani.

Lep pozdrav vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam neki biznis še za zrihtat, tak da mene tudi ni spljoh jutri zvečer. (poštemplat se pa vsekakor grem k Mirkotu popoldne :beer1: )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fino! :angry2:

Jaz pa sem drugi teden mentor pri neki diplomi, pa mocno dvomim da mi bo uspelo do Pt prit... :beer2:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pol pomeni, da meni tudi ni treba tja sami hodit? Al bomo spet meli kako nenapovedano sečanje v Orfeju?

Pir, če ti bo pa juti popoldan dolgčas pri Mirkotu me pa rufni. Mogoče pa prletim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir, če ti bo pa juti popoldan dolgčas pri Mirkotu me pa rufni. Mogoče pa prletim.

Olrajt. Čeprav meni za šankom nikoli ni dolgčas (še posebej, če je kelnarca okej :grim ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravljam izjavo, mogoče grema ju3 zvečer oba k Maratonu na kufe preden odrinema bogu za hrbet.

Nenapovedanega snidenja pr Orfeju ne bo ker sem 120km predaleč za take izlete;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi ta petek bil izjema? :hmm:

A prideš z mantlčkom ;) pa srajco? ta komplet... ko to vidim lahko umrem ;) :010 ;) :010

No, se vidimo

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prideš z mantlčkom ;) pa srajco? ta komplet... ko to vidim lahko umrem ;) :010 ;) :010

No, se vidimo

Ne kliči vraga. :krneki: Čimmanjkrat mam to sranje oblečeno, bolje se počutim. Tak šiht, ko moraš tu in tam v tem okoli skakat, je nasilje nad človekom, če mene vprašaš. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kliči vraga. :krneki: Čimmanjkrat mam to sranje oblečeno, bolje se počutim. Tak šiht, ko moraš tu in tam v tem okoli skakat, je nasilje nad človekom, če mene vprašaš. :fredy:

Te nihče nič ni vprašal!:B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te nihče nič ni vprašal!:B)

Tale stavčna formulacija:

A prideš z mantlčkom ;) pa srajco?

ima formo vprašanja. Pa tudi semantično je nekam hudo podobna vprašanju. B) :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kliči vraga. :krneki: Čimmanjkrat mam to sranje oblečeno, bolje se počutim. Tak šiht, ko moraš tu in tam v tem okoli skakat, je nasilje nad človekom, če mene vprašaš. :fredy:

Pa prav fleten si v taki opravi.

BTW

Kdaj bo žurka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Bom pač namesto cocaradenske pil pir.

Če že častiš :devil: .

aha aha zdaj ko pa boš zastojn pir dobil pa prideš, a, prej te pa mesec dni ni blo. :devil: :fredy:

(Saj prav tak, jaz bi isto naredil. :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je nasilje nad človekom, če mene vprašaš. :fredy:

To je bilo mišljeno :rolleyes

BTW

Kdaj bo žurka?

Žurka bo 21. samo mi nismo vabljeni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!