Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

A ju3 pride kdo?

In ko sem že pri tem- A MOJA ŠKATLA ŠE ŽIVI?????????????????????? :hmm:

Jaz se pridem poštemplat. B)

In ja, tvoja škatla še živi. :fredy: Celo opral sem jo. S prilom z vonjem (za okus pa nisem ziher) jabolka. Luksuz. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: prišlo je do napače, jutri me ne bo mam druge opravke- vena, naj škatla še en teden počiva pri tebi ;)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: prišlo je do napače, jutri me ne bo mam druge opravke- vena, naj škatla še en teden počiva pri tebi ;)

En teden je gratis, pol se pa začne najem parkplaca v omari računat. :grim :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa kr fkraj fukni, bomo novo kupli !!!!!!!!!!!!!!!!!

a-a to pa ne. :grrr Je plehec nadvse uporaben tudi za namene čipsanja in kokicanja. :grim

Čeprav, mogoče ga pa danes pri Mirkotu za en pir zataušam. :devil: Mislim da se je Katarini precej dopadel. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se je Katarini precej dopadel. :grim

Se še zdaj nisi navadil, da je punci Karolina ime?

No, midva bova danes špricala. SRF čaka.

Naslednji teden pa prosim nabrusit sladke zobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še zdaj nisi navadil, da je punci Karolina ime?

eee... pravzaprav ne. :grrr

pa saj je vseeno. se odziva tudi na Katarina. :grim

No, midva bova danes špricala. SRF čaka.

kaj je to SRF? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski Radijski Festival.

Sem dobil karte, pa ne bi rad, da propadejo........

a.... :hmm: aha... :hmm: no okej fajn se mejta, I guess :huh: (čeprav jaz bi jih ziher dalje prodal :krneki: :) )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, navsezadnje sva se vseeno šla poštemplat v Maratona, saj zastonj karte za SRF veljajo za stojišča, nama pa se ni zdelo vredno stati tam med tisto mularijo dve uri zato, da bom gledala kakega Jana Plestenjaka. Bom naslednjič šla kar na koncert od Alye in plačala vstopnico. Slabše ziher ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, navsezadnje sva se vseeno šla poštemplat v Maratona, saj zastonj karte za SRF veljajo za stojišča, nama pa se ni zdelo vredno stati tam med tisto mularijo dve uri zato, da bom gledala kakega Jana Plestenjaka. Bom naslednjič šla kar na koncert od Alye in plačala vstopnico. Slabše ziher ne bo.

ja, sem bil obveščen, da sta se minuto ali dve posedela. :fredy:

aja BTW nadvse modra odločitev (glede muzike). :grim

Stari, če boš obdržal škatlo, ne bom mogla nič več prnest, ti pa riziko zračunaj ;)

Drugič se priporočam za kako pečenko al pa šnicl, tisto pa zahteva drugo embalažo. :grim

(šalim se saj dobiš, itak sem na knap s placom v omari :fredy: :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ju3 pride kdo????????? Pa kak škatla zravnpa to? :hmm:

Možno možno ampak okoli pol desetih do desetih, ker sem prej v adrenalinskem parku na Pohorju pa bom videl, če se ne bom razbil ko prasica tam gor. :fredy: Pol pa kao gremo še na narezek pa borovničke pa pir, tak da pred pol deseto ziher ne. Če pridem, pride plehnata kanta z mano. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno možno ampak okoli pol desetih do desetih, ker sem prej v adrenalinskem parku na Pohorju pa bom videl, če se ne bom razbil ko prasica tam gor. :fredy: Pol pa kao gremo še na narezek pa borovničke pa pir, tak da pred pol deseto ziher ne. Če pridem, pride plehnata kanta z mano. :grim

Upam, da res prideta in ne prikotalita.

Zame seansa žal odpade, ker nimam štirikolesnega prevoza. Prihrupim drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol pa še jaz najin obisk odpovem. Sladkanje pride na vrsto čez en teden. Takrat pa da ste res vsi po spisku prisotni, da ne bom zastonj pekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol pa še jaz najin obisk odpovem. Sladkanje pride na vrsto čez en teden. Takrat pa da ste res vsi po spisku prisotni, da ne bom zastonj pekla.

No pa še jaz se bom prečekiral na naslednji teden. Se vidimo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jaz se bom prečekiral na naslednji teden. Se vidimo. :OK:

A ti si še živ? :eek: jaz sem mislila ko sem post vidla da se boš ju3 vljudno opravičil za izostanek :D nisem pričakovala najavo, to pa je zaj že skoro tak kot da bi predsednik prišo, pje ;)

PIRRRRRR- če boš šel v maratona za svaki slučaj ne nosi škatle ker ti za 100% ne morma obljubit da boma tam :D nabiraj še 1 teden prah :D B)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIRRRRRR- če boš šel v maratona za svaki slučaj ne nosi škatle ker ti za 100% ne morma obljubit da boma tam :D nabiraj še 1 teden prah :D B)

:angry: v mojem brlogu ni praha. Tisto je žlahtna patina. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: v mojem brlogu ni praha. Tisto je žlahtna patina. :grim

V Brlogu verjamem da je še kaj druga kot prah, cccccccccc B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIRRRRRR- če boš šel v maratona za svaki slučaj ne nosi škatle ker ti za 100% ne morma obljubit da boma tam :D nabiraj še 1 teden prah :D B)

Pa z minijem jo špricni, da ne bo zrjala. Bi je blo škoda. Mam lepe spomine na njeno vsebino. Čeprav je vsebina imela čuden okus. Okus po več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa z minijem jo špricni, da ne bo zrjala. Bi je blo škoda. Mam lepe spomine na njeno vsebino. Čeprav je vsebina imela čuden okus. Okus po več.

Lobo- sam si kriv da si roj. dan zatajil, bi blo morda kaj... :hmm:

Pir... @ hvala da si lepo skrbel za škatlico, da se je vrnila brez dodatnik poškodb B) in celo oprana je bla :OK: kdo bi si mislil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir... @ hvala da si lepo skrbel za škatlico, da se je vrnila brez dodatnik poškodb B) in celo oprana je bla :OK: kdo bi si mislil ;)

ofkors. I am a man with many talents. Takorekoč multipraktik. B) :D :grim :grrr

MAČICA,vse najboljše in najlepše!!!!!!!!!!!!!!!!! :004 :D :OK: :004

Pa najhitrejše pa najbolj močno. :grim :OK:

Hepi brzdeii še tu, v domači štali. :grim :004

BTW nekaj so moja ušesca ujela podatek, da se bo ta petek pri Mirkotu papcalo. :rolleyes: :grim :grrr no saj če se ne bo je tudi kul, glavno da kaka runda pade. :grim :beer2: O:-)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!