Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Najemnino še ne. Tistega imam sedaj v pacu,

Močna prijaznost in trepljanje po glavi odpira vsa vrata.

= :fight1:

:grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka, ju3 bo sneg, ali pa vsaj dež... :cry:

Drugace bi tudi prisel z motorjem, ampak je povrh vsega se v remontu :closedeyes:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka, ju3 bo sneg, ali pa vsaj dež... :cry:

sneg je že danes, windo. :) (aja ti si gastarbajter v MB pa ne vidiš, kaj se tu dogaja B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneg je že danes, windo. :) (aja ti si gastarbajter v MB pa ne vidiš, kaj se tu dogaja B) )

Zimska f**** idila... :angry2:

Vidim, da so kurenti opravili svoje delo... :devil:

Zdaj sem skozi okno pogledal, pa vidim, da tudi tukaj pada belo govno... Ql, obisk gradbišča in tečnega delovodje odpade.. Vse slabo je za nekaj dobro... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimska f**** idila... :angry2:

Vidim, da so kurenti opravili svoje delo... :devil:

Saj še ni konec pusta, majo kurenti še nekaj cajta da to zrihtajo, ne pizdi tolko škodi lepoti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v MBju je tudi snezilo, ampak je ze nehalo. Temperature sicer ne vem kaksne so vuni, ker imam v pisarni lepo toplo, ampak sneg ni naredil zaenkrat se nobene skode (beri: ni ostal), tako, da je se vedno upanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v MBju je tudi snezilo, ampak je ze nehalo. Temperature sicer ne vem kaksne so vuni, ker imam v pisarni lepo toplo.....

hehe. Another day, another job, a, Matschitza? Goodbye Laibach, hello MB? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor zakurblaj pa GAAAASSSSSAAAA :D :devil:

LP

Bi, pa nimam ne verig, ne zimskih gum. Zunaj pa sipa beli drek kot da je po centimetrih plačan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. Another day, another job, a, Matschitza? Goodbye Laibach, hello MB? :D

Ja, pa se cist prav si napisal. Hello MB, goodbye LJ.

Ampak tole belo sranje pa mi je res vse plane prekrizalo :((

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? Bil kdo pri Karolinci? Enkrat jo moramo pelat malo na izlet z mopiji. Kaj mislite?

Jaz mam kar udoben zadni zic :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? Bil kdo pri Karolinci? Enkrat jo moramo pelat malo na izlet z mopiji. Kaj mislite?

Jaz mam kar udoben zadni zic :whistle: .

Sem mnenja, da tale citat iz zalizalnice zadovoljivo odgovori na tvoje vprašanje, vsaj kar se mene tiče :doze: :glare: :

Spet zasoliram in ga pripopam sebi, kajti namesto na pivo moram it delat biznis. :fredy:

Šokiran sem. :closedeyes: :fredy:

Evo ga: :004

O hvala. :OK:

Katarina pa lahko gre z nami, itaq. cesar je milostljiv. B) pa tudi ti jo lahko pelješ. pa tudi zaostaneta lahko malo pa ti slučajno narobe zaviješ v kakšen gozdiček ali na senik. :grim :devil:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? Bil kdo pri Karolinci? Enkrat jo moramo pelat malo na izlet z mopiji. Kaj mislite?

Jaz mam kar udoben zadni zic :whistle: .

Karolina equals kelnarca? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sram te bodi. :nono: V kot na koruzo klečat. :fredy:

Ja. :P

ti se kr pametnega delaj, ja, če karolina, katarina... ne bi bila zdresirana na vse moćne imenske variante bi ti kr dolgo pir čakal :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se kr pametnega delaj, ja, če karolina, katarina... ne bi bila zdresirana na vse moćne imenske variante bi ti kr dolgo pir čakal :doze:

ne pa ne bi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se kr pametnega delaj, ja, če karolina, katarina... ne bi bila zdresirana na vse moćne imenske variante bi ti kr dolgo pir čakal :doze:

Če še nisi opazila, že par mesecev ne komunicirata med sabo, razen tista besedica ob koncu šihta iz Pirrulzovih ust: Plačam! Kakor hitro se pojavi Pirrulz na vratih, Karolina začne iskat mrzli pir in polliterski krigl. On se vsede, ona pa postavi standardno opremo pred njega. Ko Karolina opazi, da je zdravilo pošlo, prinese drugo flaško. In tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, tudi v sluzbi koncno dobila racunalo. Bom lahko malo bolj redno spremljala kaj dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!