Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Mačica, daj posodobi svoje podatke že enkrat. Zbriši to nagravžno močvirje iz svoje destinacije in vstavi Najkvalitetnejši vinogradi na svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še nisi opazila, že par mesecev ne komunicirata med sabo, razen tista besedica ob koncu šihta iz Pirrulzovih ust: Plačam! Kakor hitro se pojavi Pirrulz na vratih, Karolina začne iskat mrzli pir in polliterski krigl. On se vsede, ona pa postavi standardno opremo pred njega. Ko Karolina opazi, da je zdravilo pošlo, prinese drugo flaško. In tako naprej.

Ni čisto res. Včasih moram celo napol roko dvignit al pa zakašljat. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam, da me ta petek ne bo- tud mojega zastopnika ne, ker trenutno delam dva šihta (beri od 7-22h) :D in grem domov spat ker si bom to zaslužla :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa toti sneg me bo se ob zivce spravil. Ne samo, da je bil celi kaos med Ptujem in MBjem. Tudi parkirat nisem imela kje. Tudi ne vem a so se zdaj se vsi tisti, ki grejo drugace z javnimi prevoznimi sredstvi z avti pripeljali, al kaj?

Pisuka. Tole navajanje na stajersko mi ne gre glih najboljse od rok :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadi se... :P

Sicer pa sem sam porabil eno uro za prevoz PT - Mb, nakar se eno uro za iskanje parkinga in prepiranje z penzionisti, ki jim je ocitno dogodek dneva, da nekdo parkira na parkingu, ki si ga iz nevem kakih razlogov lastijo... Ni manjkalo dosti, pa bi mu fuk*** kepo snega v buco :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadi se... :P

Sicer pa sem sam porabil eno uro za prevoz PT - Mb, nakar se eno uro za iskanje parkinga in prepiranje z penzionisti, ki jim je ocitno dogodek dneva, da nekdo parkira na parkingu, ki si ga iz nevem kakih razlogov lastijo... Ni manjkalo dosti, pa bi mu fuk*** kepo snega v buco :angry2: :angry2:

A mogoče parkiraš na Pobrežju :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na taboru.. ampak je menda povsod ista slika... :photo:

Jaz sem na Teznem. Tukaj se mi sicer ni treba nategovati s penzionisti, zato pa z nasim varnostnikom, ki me nikakor ni hotel spustiti na dvorisce, kjer je bilo se dovolj prostora, medtem ko je bil parking do konca zabasan. Na dvorisce namrec smejo samo posveceni.

Mačica, daj posodobi svoje podatke že enkrat. Zbriši to nagravžno močvirje iz svoje destinacije in vstavi Najkvalitetnejši vinogradi na svetu.

A si zdaj srecen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo. :glare: gaddamit gužva. :angry:

Sodelavec ima navado rečt: Ko se najbolj mudi, se vsedi in v miru spij pivo.

Mah, na eno kavico se bom pa ze prikazala.

To Mačica, pa PPja prišlepaj zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavec ima navado rečt: Ko se najbolj mudi, se vsedi in v miru spij pivo.

tvoj sodelavec ma čisto prav in si za to izjavo zasluži nobelovo.

ampak včasih je drek večji kot nobelova. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mislite v večini prit te še jaz pridem ampak seveda kot ponavadi okrog 21h ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me računalnik zaj*** :angry:

A je smiselno vprašat kaj se upošteva kot večina? :hmm: Prijem, večina gor al dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me računalnik zaj*** :angry:

A je smiselno vprašat kaj se upošteva kot večina? :hmm: Prijem, večina gor al dol :D

Večina sem jaz. B) :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me računalnik zaj*** :angry:

A je smiselno vprašat kaj se upošteva kot večina? :hmm: Prijem, večina gor al dol :D

Z naše strani: Dip, še ena, pa jaz.

Prismučamo do 21.00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo vas je bilo po dolgem času videt v večini- pirr- ti nisi večina B) ccccccccccc kaka samozavest!

Lobo saj vem da se že dolgo nismo vidli ampak to ne pomeni da moraš denarnico spraznit! Hvala vseeno. Ris svaka čast, lepo si nas presenetil, Anna- welcome to the club, pridi še kdaj, pa glas zraven vzami;)! Pizdek lepo si se izprsil s predstavitvijo, mogoče pa le nisi taka pizda :hmm: Aha hvala še mačici in PP- ju da sta še par minut poleg mene vztrajala, da moj pride :004

mater to pa je zdaj blo huje kot na podelitvi Oscarjev B)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo vas je bilo po dolgem času videt v večini- pirr- ti nisi večina

troo. Jaz sem vse. Čista dialektika. B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!