Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Lobo, zmejeno, samo naj še malo lasi zrasejo :D

To pa nebo več dolgo. Si me že dobla. .) Ko obiščem frizerja, boš v vodstvu. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., mogoče pa le nisi taka pizda :hmm: Aha hvala še mačici in PP- ju da sta še par minut poleg mene vztrajala, da moj pride :004

mater to pa je zdaj blo huje kot na podelitvi Oscarjev B)

ja pa sem pizdek!!!!!! :angry: :angry: :angry: :blush: :blush: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da bo treba počasi zamenjati lokacijo ali pa nafehtat Mirkota, da nabavi večjo mizo za nas.

osebno me miza sploh ne skrbi. bolj me skrbijo cene piva. :angry: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Mirko podrazil pir, ali kaj?!?

maderfaking 400. :angry: :

Valda model na glavo padel s tistega svojega prvega štoka. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jeba... bo treba birtijo zamenjat, to je kot v Ljubljani...

..se spomnim dni, ko je bil Mirko med cenejsimi... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jeba... bo treba birtijo zamenjat, to je kot v Ljubljani...

..se spomnim dni, ko je bil Mirko med cenejsimi... :eek:

Jap. Saj pravim, da mu ga je prefuknilo. :fredy: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoce pa se je opogumil po presenetljivo veliki konzumaciji pira, predvsem ob petkih :naughty:

ponudbainpovprasevanje.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jeba... bo treba birtijo zamenjat, to je kot v Ljubljani...

..se spomnim dni, ko je bil Mirko med cenejsimi... :eek:

Jaz sem za to, da zamenjamo birtijo. Runda pri Mirkotu te res stane toliko kot v Ljubljani. Samo upam, da se potem ne bo zgodilo kot se je v Ljubljani. Najprej smo se VSI dobivali v OTP, pol pa je nastal razkol in so se eni se vedno dobivali v OTP, drugi pa v OLP.

A je na Ptuju kaka gostilna, kjer je biljard gratis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je na Ptuju kaka gostilna, kjer je biljard gratis?

Hm. Bolj pravilno vprašanje bi se glasilo: A je na Ptuju kaka gostilna, kjer je biljard koliko-toliko vodoraven. :fredy:

Sicer pa je meni osebno malo žal, da ga Mirko tak serje. jebiga, geografska lokacija kafiča je odlična (blizu je moja garaža, blizu je moj domicil :grim ), pa ta prave krigle za pir premore. :doze:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ptuju birtije z zastojn biljardom ni. Na Ptuju birtije z vodoravnimi mizami za biljard ni.

Kar pa imamo so placljivi neravni biljardi, ker pa se zbirajo polpismeni idioti z spuscenimi jugeci ali lepi decki v oprijetih majckah... :SS

hmm... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domorodci določite lokacijo, "čefurji" se bomo že prilagodili. 500 m gor ali dol pri nas ne igra nobene vloge. Važno, da imamo plac in parkirišče pred destinacijo za motorje. Da so na okah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domorodci določite lokacijo, "čefurji" se bomo že prilagodili. 500 m gor ali dol pri nas ne igra nobene vloge. Važno, da imamo plac in parkirišče pred destinacijo za motorje. Da so na okah.

Kolko se jaz spomnim je glede lokacije najbolj pizdila Stigmata, ker noče pred fensi-densi kafiči sedet. :fredy: Sicer se 95% strinjam, ampak včasih sem do neke mere pripravljen potrpet, izključno pod pogojem, da so kelnarce odlične :devil: in da muzika res ni totalni mindkill/fuck. :fredy:

Tako da meni se v poletnem času (kaj je že to? :hmm: ) Pomaranča zdi skoraj prebavljiva. Kelnarce vsekakor med najboljšimi naokrog. Pa včasih tam še kake babe v oprijetih majčkah beach-volley špilajo. :grim :devil:

Pa točeni Budweiser (Budvar) majo. :grim

Čeprav je precej odvisno od imbotov, ki se tam zbirajo... newem, moram ene dvakrat tam sedet pa bom videl, če lahko zdržim. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa se zberemo eno soboto zjutraj in naredimo obhod Ptuja in njegovih šankov, pa potem izberemo najprimernejšo lokacijo.

Če še bomo sposobni.

Drugače pač naslednjič nadaljujemo tam kjer je sfalilo filma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa se zberemo eno soboto zjutraj in naredimo obhod Ptuja in njegovih šankov, pa potem izberemo najprimernejšo lokacijo.

Če še bomo sposobni.

Drugače pač naslednjič nadaljujemo tam kjer je sfalilo filma.

:grim moram malo pobrskat po arhivu, kje imam svoj spisek vseh gostiln na Ptuju. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popmaranca je definitivno po strukturi obiskovalcev zmagovalna po imbecilnosti. Je pa res, da so klenarce okej, pa parking je ogromen in na oceh... Cez zimo pa ni tja za hodit.. Zadnjic sem vletel slucajno, pa mi je Mišo iz Bara pir postregel... :ninja: :xx: :slap:

Glede obhoda: garantiram, da če probam dat Prešernovo ulico skozi, ne pridemo do konca... Na Ptuju je enostavno preveč gostiln... Žal so večinoma ispod kritike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa kupimo gajbo pira ali dve in ju gremo spraznit v park :grim (oh, dobri stari časi :doze: )

Ni šanse. Po takih čagah Pri treh ribnikih sem stalno piz**rije vzanjal in bil drugi dan bogi. Pa še mama me je oćitajoče gledala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko se jaz spomnim je glede lokacije najbolj pizdila Stigmata, ker noče pred fensi-densi kafiči sedet. :fredy: Sicer se 95% strinjam, ampak včasih sem do neke mere pripravljen potrpet, izključno pod pogojem, da so kelnarce odlične :devil: in da muzika res ni totalni mindkill/fuck. :fredy:

Stigmata se je pizdla zato ker me ne upoštevate oz. se vam jebe za to da sem peš oz. s piciklom direkt po šihtu, med tem ko mate drugi mopede in podobne motorne zadeve! (in ja, ja, sama sem si kriva pa to ja) Je pa res če bi ti moral zaj pozimi lezt kr nekam peš, ti prvi ne bi šel zarad pira v pomarančo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: tak da ne krivi mene za vse! Plus tega pa mi povej koliko bi se v kaki Evropi slišali med sabo!?!?! In pa zakaj morajo bit kelnarce tak važne, pol jaz hočem lokacijo kjer majo dobre kelnare če se že tak gremo! :B)

nO oNe ELse

Pa še to- kdo si pa ti? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomaranca je nekoc ze bila prizorisce PRVEGA srecanja Kluba motosvetovcev of Ptuj. Obisk je bil porazen (le zakaj :hmm: ). Ampak a niso v Pomaranci cene tudi precej zasoljene?

Pa stigmato in PP ze slisim kako da onadva ne bosta hodila v take sminkerske lokalcke. Kak drug predlog? Mogoce pa Pomaranca v bivsi Eri? Tam bo ziher ful folka videlo motorje. Samo vprasanje kako dolgo imajo odprto. Pa poleti bi kak Irish lahko prisel v postev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata se je pizdla zato ker me ne upoštevate oz. se vam jebe za to da sem peš oz. s piciklom direkt po šihtu, med tem ko mate drugi mopede in podobne motorne zadeve! (in ja, ja, sama sem si kriva pa to ja) Je pa res če bi ti moral zaj pozimi lezt kr nekam peš, ti prvi ne bi šel zarad pira v pomarančo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: tak da ne krivi mene za vse! Plus tega pa mi povej koliko bi se v kaki Evropi slišali med sabo!?!?! In pa zakaj morajo bit kelnarce tak važne, pol jaz hočem lokacijo kjer majo dobre kelnare če se že tak gremo! :B)

Dete nesrečno, kdo te pa za kaj krivi? Ne pizdi, boš hercšlag fasala. :P

Za pivo sem jaz šel že precej dalje kot pa do neke Pomaranče. :grim

Kdo ti pa je kriv, da si peš? Lobo recimo lahko po tebe pride, pa te dostavi pol tudi nazaj v tvojo kobačo. Ko je pa tvoj laver tu pa te itak on pripelje. :fredy:

P.s.: Evropa noter sux. :glare: zunaj pa se poleti da marsikaj zanimivega na promenadi videt. :devil: :grim

P.p.s.: glede lokacije - I don't give a fuck, samo da majo dober pir pri oštariji pa gut kelnarce pa možnost, da zvočnike stran potrgaš pa jih ven fukneš. Ostalo so zgolj obrobne malenkosti. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte spravte se gor k Ernestu pa da vas več ne vidim v mestu ! :P .)

PEPSI bar to je za vas ! :P še obstaja !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!