Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

PEPSI bar to je za vas ! :P še obstaja !?

Na žalost ne. :doze: Zdaj je na tem mestu neka ostudna ogaba Pepsi-panda bar, ki ima s Pepsijem skupnega natanko 0,5% (del imena). :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte spravte se gor k Ernestu pa da vas več ne vidim v mestu ! :P .)

...

Kot da si nas že videl. Sem se moral šlepat do LJ, da sem te spoznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ja. Na koncu bomo pa itak v petek spet pri Mirkotu pristali.

Ampak par strani postov pa smo le nabili :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte spravte se gor k Ernestu pa da vas več ne vidim v mestu ! :P .)

PEPSI bar to je za vas ! :P še obstaja !?

ti se pa ne pizdi ker sploh nič na ptuj ne prideš! in pr ernestu so samo še najemniški pijančki :D

Jaz sem 198% za GABROVCA! Ste za? :D kdo proti, kdo vzdržan? NE? Predlog sprejet :OK:

V petek ob 21h pr gabrovcu, se vidimo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabrovec?? Katastrofa, nisem bil od srednje šole tam... No, lažem, bil sem enkrat pred mesecem, pa so bili sami šank pijančki not...

Mogoče se pa motim :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabrovec?? Katastrofa, nisem bil od srednje šole tam... No, lažem, bil sem enkrat pred mesecem, pa so bili sami šank pijančki not...

Mogoče se pa motim :ninja:

Hudiča! In pol pridemo V.I.P & V.P.P (very pametne persone) not in jim zjebemo povprečje.

Bodo že preživeli.

Kak je pa muzika? Upam, da ni preglasna in se da pogovarjat. Jaz sem že na pol gluh in se ob preglasni glazbi lahko samo prijazno smehljam in kimam z glavo. Z ustnic pa še ne znam brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaborovec sux. To ni več tisti Gabrovec iz srednje šole :grrr . Ptujskih čefurjev in imbo-headov pa res ne ne bom gledal. :glare: Pa glede parkplaca - precej velik, ja. Ampak ko se ti pa s spuščenim jugecom edn gor prismodi pa z ročno obrne in ti sproti še moped rukne, pa ti IMHO navdušenje nad parkplacom rahlo splahni. :)

Stigmata če bi rada čimmanj hodla peš se lahko tudi v Raju dobimo. :friend1:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je toti Raj? Ko sem vtipkal v iskalnik mi je neki pogrebni zavod s tem imenom vun vrglo. Upam, da niste kaj pomešali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je toti Raj? Ko sem vtipkal v iskalnik mi je neki pogrebni zavod s tem imenom vun vrglo. Upam, da niste kaj pomešali.

Raj je prakticno cez cesto od tam, kjer je Stigmata doma. Na Potrcevi. Zadaj za policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata če bi rada čimmanj hodla peš se lahko tudi v Raju dobimo. :friend1:

Ti to resno?!? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj je prakticno cez cesto od tam, kjer je Stigmata doma. Na Potrcevi. Zadaj za policijo.

No samo, da je policija blizu. Pa se že počutim veliko bolj varnega.

Kaj pa če bi nabavili kišto pira in se kar v policiji dobli :P .

:lol1: :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo, da je policija blizu. Pa se že počutim veliko bolj varnega.

Kaj pa če bi nabavili kišto pira in se kar v policiji dobli :P .

:lol1: :lol1: :grim

Ja, pa parkiramo motorinčke pred vhodom in pri odhodu kar pri vratarju pihnemo gremo peš domov, ker nas ne bojo pustili, da se z motorčki odpeljemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj je prakticno cez cesto od tam, kjer je Stigmata doma. Na Potrcevi. Zadaj za policijo.

Lepo. Glede na to, da se Potrčeva cesta vleče čez pol Ptuja (od Merkatorja do Dornavske) pol mi res ne bo problem najti Raja. Še sploh, če je nasproti Pekla (policije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to resno?!? :eek:

Ne.

Ampak nekaj sem moral napisat, da ne bo spet dretja in vpitja in oh in sploh. B)

Raj sux isto kot Gabrovec. :fredy:

Sicer pa BMK - kje se boste zmenli, se pač boste. Če mi bo, bom prišel na pir, če pa ne, bom pa šel v svoj priljubljen lokal na pir. Simpl ez det. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ce bi se enkrat za spremembo v Orfeju dobli? Tisti en ali dva, ki imata namen prit z motorjem, ga komot parkirata, ostali pa bomo (bote) itak pesaka, ker je vreme se kar v kurcu...

Mislim, da ne ugibamo vec o beznicah a-la Gabrovec ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ce bi se enkrat za spremembo v Orfeju dobli? Tisti en ali dva, ki imata namen prit z motorjem, ga komot parkirata, ostali pa bomo (bote) itak pesaka, ker je vreme se kar v kurcu...

Mislim, da ne ugibamo vec o beznicah a-la Gabrovec ipd.

Poslušaj TI! Ne vem zakaj se ti sploh tolko oglašaš če prideš 2x na leto pa še to ko se zmotiš!:angry:

Ris@ popolnoma podpiram tvoj predlog ampak bo verjetno malo bolj prav prišel poleti ;)

Aja glede orfeja pa tud ne vem kam se bote stlačli glede na to da je to še manjša luknja kot maraton!

Mi je prav vseeno ki bomo ali ne bomo ko mi bo se bom že privlekla- kmalu bo cajt za picikl (oz. se itak že vozim zjutraj na šiht z njim), ko mi ne bo pa itak ne rinem nikam!

Je pa prav žalostno da glede na to kolko takih in drugačnih gostiln je na ptuju, ne najdemo ene pametne. koliko se jih čist tak iz glave spomnim: krona, raj, gabrovec, rozika, napoleon, sima, orfej, euro bar- ili tako nešto, julija, amadeus, parazol, cheers, evropa, kava bar 2000,irish pub, florjan, shamrocks, pri pošti, perutninska "đamija", rick's, super li, hotel, feluka, še neka gostilna v mlekarni, čebela- sezonsko pogojena, happy day, tarok- novi- rdeči blok,cafeterija... še kaj bi se našlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perutnina pri Merkatorju bi bila najboljša lokacija. Lahko še letance obiramo. Samo do kolkih majo odprto?

Pa kje češ parkirat? Oni parkplac pri Merkatorju je treba plačat, če se prav spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi na Orfeja pomislila, ker mi je tam prav prijetno, ampak tam pa je res kriza ce sta pri mizi vec kot 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej se boste izneverili Karolini.... :nono: :nono:

Ne. Jo bomo vzeli sabo. Ona že spada v klubski inventar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!