Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

Z pirrulzom sma veselo poslusala koncert Mi2 v toplicah...

..v publiki nas je bilo cca. 10... :krneki:

In seveda so začeli z dvourno zamudo (KPŠ sucks :BUA: ), kar je tudi vzrok, da me ni blo nazaj na pivo. :fredy:

Poln presenečenj ne ga srat z Unionom, bi rad, da potem tri dni v postli ležim z +40? :fredy: :grrr

Dunajski so bli za kosilo, zvečer jaz ne konzumiram nič (okej, včasih), razen seveda piva. :grim

pa ne ga srat, folk, da ne bo pizdarije!!! :devil: :grim :grrr :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne ga srat, folk, da ne bo pizdarije!!! :devil: :grim :grrr :D :P

...bo, bo, ker za tebe pri Maratonu laškega piva zmanjkalo bo... :devil: B) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bo, bo, ker za tebe pri Maratonu laškega piva zmanjkalo bo... :devil: B) :yea2:

Zgolj v primeru armagedona. Pa še takrat ne. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaže vreme za danes zvečer? Se pridemo sončit k Maratonu? Če me ne bodo preveč olupali na Dolenjskem, nahrupim tudi jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:

Kako kaže vreme za danes zvečer? Se pridemo sončit k Maratonu? Če me ne bodo preveč olupali na Dolenjskem, nahrupim tudi jaz.

Vreme na Aladinu kaže OK. Kar pa ne pomeni, da ne boš na poti domov spet zmrzoval. :wacko:

Razen, če te k sebi domov, čez noč ne vzame kakšna Ptujčanka??? :wub: :friend2:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je banda!

a danes pride kdo al bova s Stigmato sama tam sedela? :D

LP

Banda je OK, samo žal danes ni mogoče priti do dežele piščancev... Kje si pa bil prejšnji petek, da bi se spoznali? .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel osem in petnajst, spil dve standardni pijači, požrl dva pakla bobi palčk in ob devet in deset minut popizdil in šel domu.

Vseeno sem danes milosten in vam odpuščam vaše grehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa spil en kofe in pojedel eno palčko, ker je pir pojedel vse pakle, ki so bili na mizi in slišal, da je Lobo bil tam in odšel.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čuli vi Ptujčani včera zvečer, ko je šlo sonce že dul", smo se po furi srečali v totem našem Maribori, s Stigmato in Jaso. Na lentu ju je zagledala Lumpa. :eek: :beer2: :smoke: :010

Mater, kak je toti svet mali... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo- žal sma te v petek zgrešila za cca 10min, je Karolina povedala da si bil pr maratonu- sorry ampak delala sem do 21h pa pol sem morala še picikl domov pelat pa... saj sem te klicala, pa kurc ko se na motoru telefona ne da slišat kot v avtu, je pa res da sma mi2 prva prišla, pol mačica, nato poln presenečenj in na koncu se je še pirrulz uspel privlečt s sedaj že stalno frazo- motor bo drugi teden :lol1:. Žalim slučaj!

In ja je pa res da sma (ne vem kak se prav izrazit) slatkogorce :hmm: srečala v Mb-ju, so šli papcat k staremu grillu, medtem ko sma se mi2 vsedla daleč na ono stran kafiča, ki je bil zraven, ker je preveč dišalo, vendar so naju napizdli in sma šla blizu ovohavat ;)- upam da se še kdaj tak srečamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bllla .....

na koncu se je še pirrulz uspel privlečt s sedaj že stalno frazo- motor bo drugi teden :lol1:. Žalim slučaj!

upizdomater. :glare:

Če pa so problemi. :doze: gaddamit :fredy:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upizdomater. :glare:

Če pa so problemi. :doze: gaddamit :fredy:

Ne se zajebavat. Problemi bodo, če bo to preklinjanje brala moja mama. :o Zagotovo mi bo prepovedala druženje z vami! :lol1: :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se zajebavat. Problemi bodo, če bo to preklinjanje brala moja mama. :o Zagotovo mi bo prepovedala druženje z vami! :lol1: :whistle:

Če se maš kaj rad, si boš to prepovedal sam. :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se maš kaj rad, si boš to prepovedal sam. :grim :lol:

Bom naredil analizo stanja in temeljito razmislil. :grim :grim :yea2:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom naredil analizo stanja in temeljito razmislil. :grim :grim :yea2:

Pol v nedeljo ne smemo prit v Sladkogorsko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol v nedeljo ne smemo prit v Sladkogorsko?

Ja, pa glih mi guzpapirja zmanjkuje. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom naredil analizo stanja in temeljito razmislil. :grim :grim :yea2:

...to pomeni list papirja, pisalo v roke in analiziranje se bo začelo... :whistle:

Pol v nedeljo ne smemo prit v Sladkogorsko?

...Ptujčani, vi samo pridite, ne se zdaj zajebavat... :yea1:, Šokčevo analiziranje v nedeljo še ne bo končano...v nedeljo še vedno lahko preklinjate... :devil: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem tem preklinjanju ne morem verjet da kak TC še ni z radirko mahal tu okrog glede na to da mama mi2 to tak prijateljsko zmenjeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da na tej strani lahko sami red delamo in ne rabimo kakšnih moderatorjev.

Zato se ne boj, te bomo vsi branili. Vsi za Stigmato v boj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem tem preklinjanju ne morem verjet da kak TC še ni z radirko mahal tu okrog glede na to da mama mi2 to tak prijateljsko zmenjeno :OK:

Predčasno sem končal z analizo stanja in sprejel odločitev, da se bom še naprej družil z vami.

Kot podatek v vašo vednost. Perutnina Ptuj je pred kratkim dokapitalizirala ptujski krožek Motosveta. Pomeni, da ste postali večinski lastniki in na podlagi spremebe lastniške strukture vaše forumske strani, lahko na tej strani počnete pizdarije še naprej... :010 :yea2: :smoke: :fight2: :drunk: :SS :zzz: :beer2: :headbang:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa glih mi guzpapirja zmanjkuje. :fredy:

A že na drugi strani tud :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!