Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

No, midva grema na furo in se bova ustavila na Ptuju. Če bo kdo tam ok, če ne spijeva drink in grema proti Mariboru.....

Upam, da pride še kdo!

No jaz bom od ene 11-ih na Hajdošah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz bom od ene 11-ih na Hajdošah.

Midva verjetno prideva. Kot ponavadi med 20 in 21 uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk,vi se nekak ne štekate. Jutri je karting in pol se vas dila za takrat, pol pa za danes. :fredy:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Ptujčani z okolico.

Zanimalo bi me, če mi lahko kdo potrdi, ali je jutri v Hajdošah dirka s kartingi ali se bo to dogajalo v nedeljo pa so malo v datumu falili? No, vglavnem, pridem gledat, lepo bi bilo koga srečat.

Prijeten petek in lp s prekmurja.

GREENNINJA

Karting je jutri, 17.6.2006, kdaj pa se začne ne bi vedel.

Tak natančno pa spet nisem plakatov bral.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav fino smo se imeli........ Zbrali smo se Mačica, Stigmata, Poln presenečenj moj dragi in jaz in smo debatirali.....

prav fajn vas je bilo videti po dolgem času - upam, da še kdaj!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Jaša in Stigmata - naj vam bo pot danes ugodna in prijetna :OK:

aja :slap: , še Pirrulz je bil na piru :slap: samo je spil pivo in je šel.......

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes med 21 in 22 zbor v Ribičiji Maribor Meljski hrib, ples do jutra, dokler noge zdrže, vabljeni vsi zainteresirani, in ki ne potujete kamorkoli, in vam bi blo doma dolgčas...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

We are back! Živa in zdrava s še nekoliko bolj ploščato ritjo :BUA: in 3x dozo peg :angry2:. Za popotnico sva dobila še čisto tapravo domačo hvarsko travarico :yea2:

Na žalost sva danes šla v orfeja na kufe in tam srečala enega od kurentov in slišala da je v prometni ki se je zgodila v podlehniku umrl Jakec :( :cry:

se kaj vidimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pacienti v nedeljo je supermoto al nekaj takega v Hajdošah. Menda ob dveh. Jaz grem tja na pir. B)

jaz pa ti bom prinesel pirdekle, da ne boš mize zapocal z mokrim kriglom.....

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil:

OK. Če ne bo scalo ob 20.00?

Mačica je nekoč zapisala:

same place same time, jaz pa dodajam +1 ura kot je v realnosti. :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka petkotna meji na 5 šestkotnih in vsaka šestkotna meji na 3 šestkotne in 3 petkotne.

Kak se to gre skozi ne znam dokazat matematično, ampak tak je. Dokaz nabira prah na moji omari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka petkotna meji na 5 šestkotnih in vsaka šestkotna meji na 3 šestkotne in 3 petkotne.

Kak se to gre skozi ne znam dokazat matematično, ampak tak je. Dokaz nabira prah na moji omari.

:eek: Kaj ti je dans všopala Karolina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka petkotna meji na 5 šestkotnih in vsaka šestkotna meji na 3 šestkotne in 3 petkotne.

Kak se to gre skozi ne znam dokazat matematično, ampak tak je. Dokaz nabira prah na moji omari.

Wikipedia

IPB Slika

D.

PS: Ups, spet je Gody ostal prijavljen... :whistle:

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!