Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Jaz pridem okoli 19. ure.

Pir a tebi prnesem dekle??

Vapotek, v sredo sem spet šel v MB na tekmo in spet so zgubli.

Mi bodo morali plačati, da ne bom več v LV hodil.....

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda! Kaj pravite da bi se ta petek zmenli pa dobli spet v večjem številu od 2 :hmm:? glede na to da nam to naše dobivanje nekak ne gre preveč od rok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda! Kaj pravite da bi se ta petek zmenli pa dobli spet v večjem številu od 2 :hmm:? glede na to da nam to naše dobivanje nekak ne gre preveč od rok :D

hm ko pa nas je več kot samo 2 pa tebe ni... malo nazaj pobrskaj pa boš imela dokaz da nas bilo malo več kot samo 2. Še motoristek prišel pogledat, če boste kje pa vas tako ni bilo... Tako da ostali rešujemo čast ptujčanov... ali kako?

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsnji petek smo bili trije, torej vec kot 2......

Banda!

Se grupirate, A? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ko pa nas je več kot samo 2 pa tebe ni... malo nazaj pobrskaj pa boš imela dokaz da nas bilo malo več kot samo 2. Še motoristek prišel pogledat, če boste kje pa vas tako ni bilo... Tako da ostali rešujemo čast ptujčanov... ali kako?

Lep pozdrav

:yea1:

Wind, vse najboljše tudi z moje strani! Veliko varnih kilometrov! :OK: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave, Triumphator. B) VSE NAJBOLJŠE! :yea1: :beer2: :yea1:

Da bi ti TT-jac služil vsaj do naslednje dekade (pol pa itak pade Daytona ali celo Thruxton :naughty: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hepi brcdej tu ju, hepi brcdej tu ju, hepi brcdej dir Wiind, hepi brcdej tu ju. :beer2: :OK:

Verjemi, v živo me pa nočeš slišat. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hepi brcdej tu ju, hepi brcdej tu ju, hepi brcdej dir Wiind, hepi brcdej tu ju. :beer2: :OK:

Verjemi, v živo me pa nočeš slišat. :grrr

Mene tudi ne........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hepi brcdej tu ju, hepi brcdej tu ju, hepi brcdej dir Wiind, hepi brcdej tu ju. :beer2: :OK:

Verjemi, v živo me pa nočeš slišat. :grrr

Verjamem! .)

Hvala vsem za lepe zelje, dam v petek za pir pri Maratonu, kdor pride :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak te ne bo... B)

Vse najboljše, se pridružijem vsem ki so ti že naštevali vse lepo :D :beer2:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ima v petek moj predragi druge plane.... pridem v Maratona.... pa ne zaradi wind-a (btw vse najboljše in najlepše... :004), ker ga itak ne bo..... ampak da vas malo vidim.

Sej boste, anede?? :hmm: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko: v petek smo bili v Maratonu Macica, PP in moja malenkost.. TAK DA NE VI MENI DA ME NIKOLI NI :angry2:

:P

V petek pridem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ima v petek moj predragi druge plane.... pridem v Maratona.... pa ne zaradi wind-a (btw vse najboljše in najlepše... :004), ker ga itak ne bo..... ampak da vas malo vidim.

Sej boste, anede?? :hmm: :huh:

Saj se ti res ni treba trudit.

Samo toliko: v petek smo bili v Maratonu Macica, PP in moja malenkost.. TAK DA NE VI MENI DA ME NIKOLI NI :angry2:

:P

V petek pridem!

Saj včasih pa res prideš :) JA, pa vse naj naj naj. Da bi še dolgo uničeval asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kure kaj če bi se šle brcat v kak peskovnik???? :hmm: mi se tu samo o resnih zadevah pogovarjamo! B)

Jaz če pridem se menim z vsemi ki se menijo z mano tak da naj pride kdo hoče, placa za sedet itak ne bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko: v petek smo bili v Maratonu Macica, PP in moja malenkost.. TAK DA NE VI MENI DA ME NIKOLI NI :angry2:

:P

V petek pridem!

Ko sem bil jaz, te ni bilo nikoli :P

Veselo ob prazniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kure kaj če bi se šle brcat v kak peskovnik???? :hmm: mi se tu samo o resnih zadevah pogovarjamo! B)

Jaz če pridem se menim z vsemi ki se menijo z mano tak da naj pride kdo hoče, placa za sedet itak ne bo :D

se strinjam s tabo....... predvsem o resnih debatah :krneki:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še vas Ptujčane de povabmo :

KAJ? 1. CLOSE SEASON PARTY (en velik piknik) MK ATRANS

KDAJ? Sobota, 23.septembra leta 2006 gospodovega

KJE? Zagorje ob Savi ( nasproti Euro parka - to je park ne trgovina )

VREME? Lepo ku ps.

PIVO? "Pir" po 350.

HRANA? Itak!

IGRE? Se bomo potrudl neku vkup sklamfat.

MUZIKA? Roknrol jasno. Če ne bo dobr bomo pa sami eno zarigal.

BURNOUT PLAC? Je - zaželjeno pokanje in zažiganje gum.

NAGA BABA? Bo.

NAG DEC? A's partegjen!!!

KAMPING? Može.

VSTOPNINA? De bomo mel vsaj neki od tega, pa si kak novejš mutor parvošl v nasledni sezoni bomo pobirali po 7.000,00 SIT po glavi, s tem da je to konzumacija in dobite bon za deci piva. No resno: "Free entry for bikers", pa še za marsikoga, ki nam bo všeč ali pa da je znan po tem da veliko spije.

KONTAKT? 041 430 960 Andrej, 040 792 142 Bojan

KAKO PRITI DO NAS?

Tastar motoristi boste najbrž vedl: to je isti prostor kot za 1.zbor od SATANOV ali pred dvemi in tremi leti zbor od TARANTEL.

Za ostale:

Zagorje upam da boste našli ( to je mesto v Zasavju, deželi hribov in raufnkov, tam nekje med LJ in CE in ni del Hrvaškega Zagorja ). V centru mesta zavijete v smer proti Trbovljam, ... ma ne da se mi sej bomo mal označl če se bo komu dal, če ne pa vprašte v ŠTULM baru par KLUKHENAH. Se bote najdl.

VABLJENI

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!