Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

A se mi poznamo? ker se mi zdi da se :hmm:

Čist informativno, čeprav vem da nikoga ne gene, mene jutri ni :D

Če ne prej, bom naslednji mesec bla brezposelna pa bom mela cajt pa bom prišla kaj poglejat v maratona :010 :D B)

Dragi moji,

Poln presenečenj sporoča, da zaradi obveznosti ne moreva priti prej kot ob devetih. Žal.

A bo kdo takrat tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

Poln presenečenj sporoča, da zaradi obveznosti ne moreva priti prej kot ob devetih. Žal.

A bo kdo takrat tam?

Jaz bom z mislimi pri vas. B) eeee.... then again ... tudi to ne. :grrr Sori. :P Okej bom se spomnil na vas, ko bom v pozabil-sem-že-kako-se-reče-oštariji pir srkal. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa.. tomorow, anyone?

:?

Če daš za pir, potem definitivno! :grim

Nope :grrr :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Saj drugega ni bilo za pričakovat. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope :grrr :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kaj se pa ti rezis? :?

Če daš za pir, potem definitivno! :grim

:kva2:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj,

na relaciji Hoče-Maribor,

opečnato rdeč Fiat Punto,

s ptujskimi tablami.

na šipi

Motosvetova nalepka in,

kot je rekel moj sopotnik,

tattoo Nine Osenar..

Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opečnato rdeč Fiat Punto,

najbrž je bil z Pragerskega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zaj? Vse skup propadlo al kaj? Vsi ste se nekam razselili. Kak kaže za petek? Bo kdo pri Maratonu?

Jaz lahko pridem. Sama. Pa šele ob 21ih. Vem, da je pozno, ampak imam še druge obveznosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko pridem. Sama. Pa šele ob 21ih. Vem, da je pozno, ampak imam še druge obveznosti.

Jaz lahko pridem. Sama. Pa šele ob 21ih. Vem, da je pozno, ampak delam. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko pridem. Sama. Pa šele ob 21ih. Vem, da je pozno, ampak delam. ;)

No, pol pa če ne bo nobenega drugega lahko vsaj midve eno kofico skupaj spijeva in udariva en babji čvek.

Pir pa si bo sam kriv, če bo spet ene par pirdeklov po Dravi odplavalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir pa si bo sam kriv, če bo spet ene par pirdeklov po Dravi odplavalo.

Izsiljevat se pa ne pustim. :glare: Še posebej, če bom v tistem trenutku na povsem drugem koncu heimata. Fukni jih v Dravo, če že maš tako veselje. :fredy:

But remember my dear:

WHAT GOES AROUND COMES AROUND :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog za torkovo srečanje 31 . 10. 2006, malo drugače( praznik - dan reformacije )

Vreme za praznik na dan 31. 10. 06, kaže suho in toplo. Dovolj časa, da si za ta dan splanirate prosto popoldne, če že niste zasedeni.

Ob 14. uri se dobimo na bencinski črpalki v MB, takoj za pošto v smeri Šentilja. Pot nadaljujemo po stari cesti za Šentilj.

Prestopimo mejo in se podamo v smeri mesta Leibnitz ( Lipnica ), na pol poti zavijemo desno v smeri Murecka ( Cmurek ), nato v smeri Bad Radkersburga, (avstrijska Radgona ) ter nato po avstrijski strani v smeri Murske Sobote. Mejo ponovno prestopimo na mejnem prehodu Tišina, zavijemo desno v Radence in se ustavimo v slaščičarni TAMARA. Imajo dobre tortice, domač sladoled, vročo ljubezen itd. Večkrat preverjeno. :D Po okrepčilu stvar dogovora za naprej.

V primeru, da ga ni junaka, ga z Lumpo pičiva sama. Ajde junaki, da vas vidim in čujem kdo je za... :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog za torkovo srečanje 31 . 10. 2006, malo drugače( praznik - dan reformacije )

Vreme za praznik na dan 31. 10. 06, kaže suho in toplo. Dovolj časa, da si za ta dan splanirate prosto popoldne, če že niste zasedeni.

Ob 14. uri se dobimo na bencinski črpalki v MB, takoj za pošto v smeri Šentilja. Pot nadaljujemo po stari cesti za Šentilj.

Prestopimo mejo in se podamo v smeri mesta Leibnitz ( Lipnica ), na pol poti zavijemo desno v smeri Murecka ( Cmurek ), nato v smeri Bad Radkersburga, (avstrijska Radgona ) ter nato po avstrijski strani v smeri Murske Sobote. Mejo ponovno prestopimo na mejnem prehodu Tišina, zavijemo desno v Radence in se ustavimo v slaščičarni TAMARA. Imajo dobre tortice, domač sladoled, vročo ljubezen itd. Večkrat preverjeno. :D Po okrepčilu stvar dogovora za naprej.

V primeru, da ga ni junaka, ga z Lumpo pičiva sama. Ajde junaki, da vas vidim in čujem kdo je za... :chase:

Jaz bi znal bit za... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si itak vedno za, čim kdo omeni tortice. :P

Itak :grim

Iz caffee-racerja se bom prelevil v cukerpekar-racer... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!