Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Ok, pa poglejmo, kje smo bili:

start izpred bencinske na Ptuju @ 12:00, nato voznja proti Ormozu. V Ormozu zavili levo proti Ljutomeru, iz Ljutomera pa naprej proti Radencem. V Doklezovju (?) smo zavili desno proti Murski Soboti oziroma Bakovcem. Gostilno Rajh smo uspeli najt, kljub temu, da sem se sam malo zmedel in htel zavit levo eno selo prehitro :blush: ... V Rajhu 10 x bograc (brezkompromisno), nato pa nazaj proti Ljutomeru. Kjer smo prej zavli levo, smo zdaj desno. Smer Radenci, tocneje slascicarna Tamara. Naredil sem zelo pametno potezo in se postavil na celo kolone, ni se mi pa sanjalo, kje je Tamara. Zato sem se tudi suvereno odpeljal dalje.. Po par 100 m skuzil, da sem sam, nadaljeval pocasi naprej in v rondoju pred Radgono obrnil nazaj (Mujo shvatio..) Ker sem celi cajt pred rondojem zijal v spegle nazaj, nisem videl zaprtega izvoza v rondoju za Radgono. Nasel ostanek skupine ze sparkiran pri Tamari. Druzno smo navalili na sarlote, razn Rockyja in motorista76, ki sta imela vroco ljubezen .) ... Aja, pa Lobo je neko tortico maznil... Lastnica nas je tokrat prisla pozdravit, baje prejsnjic ni bilo temu tako. Ko smo se odpravljali, sem bil vprasan, ali sem videl zaporo ceste. Valjda da je nisem videl.. Krenemo mi naprej, pridemo do mojega rondoja, jasno tabla zapora ceste... Mi pa kar veselo naprej, vsi mislili, da gre mimo (ker sem jaz rekel, da ni nobene zapore... :blush: mea culpa), in se po 200 metrih obrnili.. Obvoz, na sreco kratek. Na koncu Radgone zavijemo desno proti Apacam. Spustim naprej Sokca, ki cesto pozna. Do Cmureka smo nato uprizorili malo hitrejso voznjo, nato nazaj proti Lenartu. Pred Lenartom pocakali zaostale, na celu kolone gre Danci1973, ki nas je potem preko Lenarta odpeljal nazaj na Ptuj. Na Ptuju sma se z T-boyem poslovila, ostala druscina pa se razbezala vsak na svoj konec... V glavnem, naredili cca. 150 km, zeblo me ni, cesta pa je bila kar solidna. Ampak voznja in druzba pa sta bili fenomenalni... :OK: :OK:

Spomladi naredimo otvoritev, get ready!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater smo se razlezli po stolih pri Tamari kot sladoled na vroćini.

To še ni nič! Počakaj, nadaljevanje sledi...

post-9142-1162748721_thumb.jpg

post-9142-1162748771_thumb.jpg

post-9142-1162748804_thumb.jpg

post-9142-1162748839_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windu bomo za 50 letnico kupili GPS, da se več ne bo zgubljal. Očitno ni sladkosned, da ne najde slaščičarn.

:blush:

Ze drugic v zadnjem mesecu sem zgresil neko slascicarno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnjo furo, ki so jo organizirali Ptujčani, je fotografiral :photo: :photo: :photo: Star, s svojim novim telefonom.

Sedaj pa bo potrebno pogledati poročila.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi, mariborski(8), gostujoči pri Ptujčanih(2), smo prevozili izpod mosta in nazaj 195km.

Spomladi naredimo otvoritev, get ready!

Kaj pa ponovitev še letos? (bodo vse slike brez zaščitne folije :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi, mariborski(8), gostujoči pri Ptujčanih(2), smo prevozili izpod mosta in nazaj 195km.

...

Meni je števec pokazal od fotra - nazaj do fotra 239 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam vsem...... res ste čudaki hehehehe :OK: :OK: :OK: :OK:

se v torek vidimo, ne?? .)

Ma nismo čudaki, to je kriv GSM, ker dela čudne slike.

V torek pa možno, da se prikažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam vsem...... res ste čudaki hehehehe :OK: :OK: :OK: :OK:

se v torek vidimo, ne?? .)

Zasvojenci Pupa, neozdravljivi zasvojenci.

Vidimo, vidimo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neozdravljivi zasvojenci.

:010 :yea2: :OK: :OK: ...meni so rekli, da imam kronično bolezen - mopekmanija :hmm: :kva2:

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam vsem...... res ste čudaki hehehehe :OK: :OK: :OK: :OK:

se v torek vidimo, ne?? .)

V petek, si mislila? :angry2:

(ptuj.press) :P

SIcer pa mozno, da pridem tudi jaz v torek na obisk k vam k ML... Moram prej Vapota poklicat, ce dezuje... :ninja: :? :angry:

Mi, mariborski(8), gostujoči pri Ptujčanih(2), smo prevozili izpod mosta in nazaj 195km.

Spomladi naredimo otvoritev, get ready!

Kaj pa ponovitev še letos? (bodo vse slike brez zaščitne folije :kva2: )

Za letos ne vem, imam pa v glavi ze eno dobro furco za naslednje leto.. Bomo pa potrebovali osebne, ampak ne za jodlarje, ampak za kravatarje.. Podrobnosti sledijo, stay tuned! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo še "Mama" :lol1: kako dodal o BB (bograč bandi) B) . Bil prijetno presenečen, ko sem na pumpi zagledal toliko konjičev, pripravljenih za dir. Triumph-atorji zmagali, spet :worship: :worship: :worship: . Maja, hvala ti, da si šla zraven, da smo bli ljudje. V Dokležovju moral posredovati (kaj bi vi brez "Mame"), ker se je "Ata" spet zgubil. Prekleti alkohol, pa to :slap: . Bakovska ravnica je bla prav primerna za razgibavanje celotne konjenice, da smo se še lažje in z veseljem vrgli na bograč. Se je kelnar sicer nekaj trudil s friškimi kolinami, martinovo pojedino, telečjo rulado, ampak hej, mi smo BB: fsi za bograč, bograč za fse :grim ! Kotlički polizani, nas pa je že čakala gdč. Tamara iz Radenec. BB pa ko muha na med. "Ata" je sicer mislo, da je med v Radgoni, ampak smo se že navadili njegovih izpadov. Prekleti alkohol, pa to :slap: . Cuker zdignjen, pol pa je BB uprizorila športno-polagalni šov do Ptuja, kjer sva z "Atom" ob čajčku (da se kdo spet ne zgubi :whistle: ) rekapitulirala furo. "Ata" je šel domov, jaz pa sem še malo ogrel Zelenkotovo ketno :devil: , Vurberk pa nazaj, da sem zbil odvečni cuker. Zelenkota v štalco, sprejček po pregreti ketni, pol pa zadovoljen domov...

Ne Pir, BB rulz! :yea2: Hvala BB, pa čimprej spet :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje. Meni ne tvoje, tebi ne moje. :winkiss:

Bolje, da nisi bil poleg in se udeležil debate o bivših in bodočih piknikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje. Meni ne tvoje, tebi ne moje. :winkiss:

Čuj legenda, pa nea zamenjam svoje štajerske za neko primorsko. OK, saj vem, da je tam bližina, domovanje Ducatija. Ampak, ne vem, ne vem. No, do rezervnih delov boš pa hitro prišel. :kva2: :whistle:

Mej se!

Pozdrav izpod štajerskih vinogradov in dežele Laškega pira!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... . Maja, hvala ti, da si šla zraven, da smo bli ljudje. ...

No, zdaj sem pa jaz zmeden... Maja ali Mateja? :blush:

:krneki:

Vsakemu svoje. Meni ne tvoje, tebi ne moje. :winkiss:

Saj sem rekel, da bo prodal moped in kupil otroski vozicek, pa psa, pa golfa karavana... :naughty:

... No, do rezervnih delov boš pa hitro prišel. :kva2: :whistle:

...

Kar pri Ducatiju sploh ni zanemarljiv podatek... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj sem pa jaz zmeden... Maja ali Mateja? :blush:

:slap: Mateja, seveda :blush: . Prekleti alkohol, pa to. :lol1:

...pa golfa karavana... :naughty:

... :grrr , ne golfa, Stilo-ta karavana :grim . Če so že rezervni deli blizu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj sem pa jaz zmeden... Maja ali Mateja? :blush:

Jaz sem napisal Mateja! Pa saj ni velike razlike med tema imenoma. Če je Maja, se opravičujem za primenovanje.

Jaz vedno in povsod, (če je ni zraven), mislim samo na svojo boljšo polovico. Zato tako pozabljam ostala imena motoristk. Mater, sem že kot Pirrulz. Ena in edina! Za veke, vekomaj. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SIcer pa mozno, da pridem tudi jaz v torek na obisk k vam k ML... Moram prej Vapota poklicat, ce dezuje... :ninja: :? :angry:

... :grim , pridem. Mogoče celo z Zelenkotom, seveda če bo deževalo :grim :ninja: :grim . Bo Vapo zrihto gromko ploho vsaj od TUŠ črpalke pa do ML. Ma gori veze, baje... O:-)

(strelovodnazelenkotapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena in edina! Za veke, vekomaj. :lol1:

Amen. :devil:

Bo Vapo zrihto gromko ploho vsaj od TUŠ črpalke pa do ML. Ma gori veze, baje... O:-)

Ne baje, mam veze. Tak da veš, če mi jutri ne boš vsaj 3 pire často, si ga najebo ko žuti. :grim :P

Saj sem rekel, da bo prodal moped in kupil otroski vozicek...

Moja kolegica je poslovodkinja bejbi centra, tak da lahko zrihtam konkretni popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Moja kolegica je poslovodkinja bejbi centra, tak da lahko zrihtam konkretni popust.

Ne tak glasno. Bo od veselja kar tri naredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tak glasno. Bo od veselja kar tri naredo.

Misliš na tri mičkene Ducatije z glasnimi "rori"? :)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!