Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Poln presenečenj mi je rekel, da je okrog 12ih videl neke norce na motorjih, ki so stali na bencinki.

Še dobro, da se nisem ob pol enih spravljala na motor, ker sploh nisem vedela, da je bilo dogovorjeno za ob 12ih.

No, glavno, da ste se imeli lepo (sem opazila, da ste tokrat bili na toplem V slaščičarni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln presenečenj mi je rekel, da je okrog 12ih videl neke norce na motorjih, ki so stali na bencinki.

Še dobro, da se nisem ob pol enih spravljala na motor, ker sploh nisem vedela, da je bilo dogovorjeno za ob 12ih.

No, glavno, da ste se imeli lepo (sem opazila, da ste tokrat bili na toplem V slaščičarni)

Če bi bila zraven bi sedeli zunaj! To pa zato, ker bi želeli preveriti, če si začela ubogati nasvete svojega dragega? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pride kdo jutri na pir, al jih bom moral za vse sam spit?

Če pridem(o) al pa ne, jih boš itak vse(m) spil :devil: :slap: . Predvidoma vletim. Pokliči preden zakurblaš Cumibišija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pridem(o) al pa ne, jih boš itak vse(m) spil :devil: :slap: . Predvidoma vletim. Pokliči preden zakurblaš Cumibišija.

Ni se ti treba bat, da bi spil tisto fukošnico, kaj ti piješ. :grrr

Važi, pokličem ko štartam.

Pa da se ne bi ki zgodlo, da pridem dol, pa da me na mizi ne čaka hladni rdeči, pa kelnerca v nizkem štartu za drugega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do nedavnega sem bil 100% prepričan, da sem najbolj vsekan človek na svetu. Zaj nisn več čist ziher.

Vidiš kak to pride. Sad te ima, sad te nema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen bandidosi!

Hi,

kot smo se menili za nedeljo je predlog sledec:

[attachmentid=85761]

Predviden odhod je tokrat izpred pumpe na tržaški (zadnja velika Petrolova pumpa v smeri Bistrice v Mariboru, za križiščem kjer se nahaja Mercator center) ob 11:30 (lahko preje ali kasneje, povejte).

Predvidena vrnitev okoli 16:00

Predvidena dolžina cca 250km

Predvidena povprečna hitrost cca: 60km/h brutto.

A lahko kdo tole se na Ptujsko sekcijo posreduje, pa eventualno Štamperlom, ker je to bolj v njihovih krajih pa bi se mogoče kdo pridružil.

Če kdo pozna kakšno dobro mesto za hranjenje ob poti kar z besedo na dan ...

Kar se tiče vremena smo ga končno zrihtali. (Saj na accuweather je bil že skoz tak napis, kot so ga danes končno še naši vremenoslovci podali, torej ob 11:30 in naprej bo suho ...)

post-5440-1163230311_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zanimiva varianta. Dravska + the cesta + Kozje :kva2: . Me mika, ampak bom jutri najprej ščekiral vreme. Včeraj so nama s Šokcem, pol ko je šlo sonce dol, skoraj zmrznle roke, novim podrokavicam navkljub :ninja: . Torej, odločitev pade jutri zjutraj...

P.S. Zelenko je itak ZA :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zanimiva varianta. Dravska + the cesta + Kozje :kva2: . Me mika, ampak bom jutri najprej ščekiral vreme. Včeraj so nama s Šokcem, pol ko je šlo sonce dol, skoraj zmrznle roke, novim podrokavicam navkljub :ninja: . Torej, odločitev pade jutri zjutraj...

P.S. Zelenko je itak ZA :grim .

Moja je tudi vedno za! :grim ( fazerko, mislim )

Odločitev pade jutri zjutraj. Odvisno od vremena in od tega kdaj se bo O:-) Sveti Martin poslovil. :drunk:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od vremena...

...šesterica veličastnih :worship: :worship: :worship: v krogu, jaz pa si zaradi plohe na Ptuju nekak nisem upal :ninja: , čeprav sem že sedel na Zelenkotu. Seveda sem nemudoma skasiral Dančijev MMS z s soncem obsijanimi "džombami". Praf mi je, ampak ko bom velik... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kdaj ste se te to ftegnli zmenit? Še dobro, da sem že odjavila motor, da mi ne more bit žal :P

Nekaj smo se "zgučavali" pri ML. Dokončno sta pa zadevo doma pripravila brudera Danči in Gody.

Samo tega ne naokoli govoriti. :grrr

Še dobro, da si odjavila, ker nam bi v zadnjem delu poti itak zmrznila. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Še dobro, da si odjavila, ker nam bi v zadnjem delu poti itak zmrznila. :grim

Logično, da bi, če bi se družila z ladenimi možmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da si odjavila, ker nam bi v zadnjem delu poti itak zmrznila. :grim

Ma, ja. Tokrat še. Ampak jaz bom ziher še imela kdaj namontirane ogrevane ročke. Če ne na TA, pa na naslednjem motorju. Glavna zahteva: serijsko namontirane ogrevane ročke. J*** ti moč in navor in udobje pri vožnji.... Ogrevane ročke!!! Pa ogrevan sedež :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ja. Tokrat še. Ampak jaz bom ziher še imela kdaj namontirane ogrevane ročke. Če ne na TA, pa na naslednjem motorju. Glavna zahteva: serijsko namontirane ogrevane ročke. J*** ti moč in navor in udobje pri vožnji.... Ogrevane ročke!!! Pa ogrevan sedež :P

Pussy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussy :P

pička gor ali dol... zebe pa le ne u roke... in lahko pol normalno pijačo primeš v roke... pa mi reči da sem pička kaj čem... paše pa :kva2:

lp

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pička gor ali dol... zebe pa le ne u roke... in lahko pol normalno pijačo primeš v roke... pa mi reči da sem pička kaj čem... paše pa :kva2:

Ogrevane ročke nucajo samo pussy-ji pa BMW fareri. :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!