Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Jutr je udeležba pri ML očitno obvezna. Nekaj se spet hvalijo, da bojo runde padale, pa Vapotek menda prnese vabila za soboto ...

Ja, ja. :yawn:

Toti ga bote žurali in pili, jaz pa vse dneve na šihti. Dans od 7.00 do 22.00. Jutri pa podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vse dneve na šihti. Dans od 7.00 do 22.00. Jutri pa podobno.

Kaj te je to za takega deda? Če bi jaz bil taki ko ti, bi ob 22h šou na špricer, pa dalje delat......in to zastojn! :grim

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te je to za takega deda? Če bi jaz bil taki ko ti, bi ob 22h šou na špricer, pa dalje delat......in to zastojn! :grim

Ti že, ti. Jaz pa nebom firme erbal.

Skratka vsem :beer2: , penzlovemu sinu pa želim, da čimprej odraste in vas naščije na cesti kolk ste dolgi in široki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka vsem :beer2: , penzlovemu sinu pa želim, da čimprej odraste in vas naščije na cesti kolk ste dolgi in široki!

:( Lobo, veš, da je nekaj resnice na tem. Ko bo mali BremzPenzl še z lahkoto scal ob cesti, bo nas že prekleto dajala prostata. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo mali BremzPenzl še z lahkoto scal ob cesti, bo nas že prekleto dajala prostata. :huh:

Vaju ja, ko sta staruha, mi mladi bomo pa še naprej veselo markirali raznorazna drevesa, ograje, fasade...itd :P

Pa ob torkih se bomo, seveda vama na ljubo, pri ML začeli dobivat že ob 15h, ker bo vajina skrajna ura za nočni počitek ob 19h. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaju ja, ko sta staruha, mi mladi bomo pa še naprej veselo markirali raznorazna drevesa, ograje, fasade...itd :P

Pa ob torkih se bomo, seveda vama na ljubo, pri ML začeli dobivat že ob 15h, ker bo vajina skrajna ura za nočni počitek ob 19h. :P

Ko smo mi bili tako mladi so naše scalne naprave, ki so bile narejene v zgodnjih časih trdnega materiala srpov in kladiv, markirale kot najmočnejša brizgalna brizga, brigade pekrskih in radvanjskih gasilcev. Takrat SK Branik še ni potreboval snežnih topov. Zasnežili in zaledenili smo Mariborsko Pohorje vse v natur obliki.

Lahko se dogovorimo in preverimo na parkplacu ML v smeri snežnega stadiona, komu markirna naprava dalje brizga. Nam staruhom ali vam pussiyem? :D Upam si trditi, da bo s strani staruhov zasneženo vse od trikotne jase navzdol.

Z vaše strani pa bodo mogoče imeli Furi, Rocky in Pohorska kavarna vsaj malo ivja po dvorišču. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se dogovorimo in preverimo na parkplacu ML v smeri snežnega stadiona, komu markirna naprava dalje brizga.

A že spet bomo komisijo sestavljali?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima zakaj vi vsi ki hodite na Ptuj samo na obisk hodite pisat po naši temi?!?! A nimate dovolj svojih da morate non stop tu smetit?!?!? Mi poizkušamo to temo obdržat čim bolj čisto in neoporečno, vi pa tak grdo!!!!!!!! Rajši se do Ptuja primajajte pa prej to povejte, da se še jaz priplazim!!!!!!!!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa!! Zensce se razkurilo! :blush:

Ja kje hodis zadnje cajte, k Maratonu te spljoh vec ni! :unsure:

Saj je ql, valjda da se malo menimo, ne rabi ta tema bit samo mesto, kjer se dogovarjamo kdaj in ali sploh se vidimo...

Tako da, dragi moji, gremo SMETIT NAPREJ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi poizkušamo to temo obdržat čim bolj čisto in neoporečno, vi pa tak grdo!!!!!!!!

Ne bomo več, častna titova. :blush:

Vljudno prosim, da pobrišete objave članov MB sekcije, da bo ta tema spet čista in dolga celih 7 strani. :P

Tako da, dragi moji, gremo SMETIT NAPREJ! :OK:

El presidente del periferia hat gesprochen! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viva hasta la vista, Perutnina Ptuj... :D

Rajši se do Ptuja primajajte pa prej to povejte, da se še jaz priplazim!!!!!!!!!!! :D

:nono: Nič ne bo iz tega. Pišeki, se vedno in povsod "plazijo" h kokli. :grim

A že spet bomo komisijo sestavljali?!?!

:grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot novoizvoljeni El Presidente Ptujske sekcije (danke dojcland Vapo) razglasam totalno in popolno premoc ptujske sekcije nad mariborsko in najstrozje sankcioniram vsak poizkus diskreditacije nam ljubega in prelepega mesta Ptuj.

Odlok zacne veljat takoj po objavi v uradnem listu (a.k.a. motosvet forum)

Wind, l.r.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima zakaj vi vsi ki hodite na Ptuj samo na obisk hodite pisat po naši temi?!?! A nimate dovolj svojih da morate non stop tu smetit?!?!? Mi poizkušamo to temo obdržat čim bolj čisto in neoporečno, vi pa tak grdo!!!!!!!! Rajši se do Ptuja primajajte pa prej to povejte, da se še jaz priplazim!!!!!!!!!!! :D

Da bi ti vse kure pocrkale!

Zadnje pol leta sem redno hodil na Ptuj, da bi lahko bil v družbi tvoje lepote, na koncu pa sem bil ko v kakem gay klubu. Še Mirko nas je stregel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kure mi (nam) pa kar lepo na miru pustite. Jasno!?! :angry:

Ka se buniš? Ti maš itak samo z bodočimi šunkami delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi ti vse kure pocrkale!

Zadnje pol leta sem redno hodil na Ptuj, da bi lahko bil v družbi tvoje lepote, na koncu pa sem bil ko v kakem gay klubu. Še Mirko nas je stregel.

A zaj boš pa še nesramen?!?!? Pusti ti naše kure pr miru, dokler ni pričje gripe Perutnina Ptuj vlada še naprej, kure pa crkavajo samo pod budnim očesom fabrike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Ne vem kak a kaj je blo glede tvoje udeležbe, ampak moja diploma mi je naložila 600 000 (sit) razlogov, da se njej posvečam bolj kot vam! :D

Glede moje lepote pa, verjetno si čakal kero drugo ker po tvojih opisih zadnje čase, mene nisi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., ampak moja diploma mi je naložila 600 000 (sit) razlogov, da se njej posvečam bolj kot vam! :D

...

Držimo pesti, da narediš s čimboljšo oceno. :OK: :OK: :OK:

Pol bojo pa runde padle. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vas nemo rejzali :fight1: :devil:

Mogoče bi vas pa mogli, da se malo zmigate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!