Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Itak pa veš kako gre tist komad...

....Skoraj polnoč je ura in mehka je cura....

....dec ne more :P

Pojma nimam... :?

Meni nobena ne spiz**... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapota v šolo vzam :P

Ni panike, obvlada tudi vapo... You can run, but you can't hide... :devil:

Marca te pridemo iskat, ne pozabit obljube! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, obvlada tudi vapo... You can run, but you can't hide... :devil:

Marca te pridemo iskat, ne pozabit obljube! :closedeyes:

Iskat me pridete :?

A ni blo rečen da pridete pit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskat me pridete :?

A ni blo rečen da pridete pit :hmm:

Iskat da placas pijaco...

..pijemo lahko sami! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima koj kur*** se spet vsi znašate v naši temi, ko pa jaz ki kaj narobe napišem pa oni primorc al kaj je že z radirko leta okol :angry:

Raje kot da tote jezike sučete pridite na Ptuj in vam dovolim da mi pijačo častite ker ste lahko prišli na Ptuj :D :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima koj kur*** se spet vsi znašate v naši temi, ko pa jaz ki kaj narobe napišem pa oni primorc al kaj je že z radirko leta okol :angry:

Raje kot da tote jezike sučete pridite na Ptuj in vam dovolim da mi pijačo častite ker ste lahko prišli na Ptuj :D :D :D :D :D

ThunderRadirke že nekaj časa ni bilo v tej temi. In tudi ni nobene potrebe. Vsi posti tu so življensko potrebni.

Pijačo častim, ko bo topleje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ThunderRadirke že nekaj časa ni bilo v tej temi. In tudi ni nobene potrebe. Vsi posti tu so življensko potrebni.

Pijačo častim, ko bo topleje.

Kaj se mas vedno sneg tam gor? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se mas vedno sneg tam gor? :(

Ne. Ga je zmanjkalo. Samo pričakujem novo pošiljko v naslednjem tednu.

Je pa tako, da z nivo ne grem tako daleč, preveč pije. Me pride ceneje, če celo ptujsko sekcijo s taxijem deložiram do sebe, častim pijačo in pošljem nazaj. Za moped je pa prehladno zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...glavno da imajo Umiona... :closedeyes:

Bom še premisnla :P

Zakaj pa svoji sobi praviš pajzl? :? :evilgrin:

če spomladi dobim obiske, ki bodo tako pjani, da se ne bodo mogl skaplat nazaj na štajersko, jo pa preimenujem v pajzl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj prodal? In komu?

Prodal včeraj (prepis, mtor je šel že en dan prej) , kupec A Š letnik cca 71 , mislim da ni motosvetovc

So pa nalepke gor ostale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda izjava za bjondo :blink:

OK, že bežim...

O, gospod Pepe je prišel malo pogledat kako je kaj v Petoviji. In po ogledu, je takoj zbežal.

Mene zanima koj kur*** se spet vsi znašate v naši temi, ko pa jaz ki kaj narobe napišem pa oni primorc al kaj je že z radirko leta okol :angry:

Raje kot da tote jezike sučete pridite na Ptuj in vam dovolim da mi pijačo častite ker ste lahko prišli na Ptuj :D :D :D :D :D

Če pridemo na Ptuj ti plačamo pijačo, posledično se napiješ in kdo se bo potem učil za diplomo?

Ali pa na koncu še zalutaš in pri Ribiču padeš v Dravo. I ode diploma, ojri in naša pijača. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, gospod Pepe je prišel malo pogledat kako je kaj v Petoviji. In po ogledu, je takoj zbežal.

...

Dokler nisem prepričan o nenevarnih prehrambenih navadah domorodcev, sem na vsakem novem otoku malce previden... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nisem prepričan o nenevarnih prehrambenih navadah domorodcev, sem na vsakem novem otoku malce previden... :blush:

Ni za bati. Domorodci jejo samo pišeke PP in kebab, ki so ga lani decembra prvič pripeljali v najbolj staro slo mesto. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za bati. Domorodci jejo samo pišeke PP in kebab, ki so ga lani decembra prvič pripeljali v najbolj staro slo mesto. :D

Klinc, dolga leta so turki brezuspesno oblegali Ptuj.. Na koncu so se infiltrirali s kebabom... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ThunderRadirke že nekaj časa ni bilo v tej temi. In tudi ni nobene potrebe. Vsi posti tu so življensko potrebni.

Pijačo častim, ko bo topleje.

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc, dolga leta so turki brezuspesno oblegali Ptuj.. Na koncu so se infiltrirali s kebabom... :huh:

Od kdaj pa to? :eek: Saj je vsesplošno znano, da je Ptuj, seveda takoj za Minkenom, drugo največje evropsko mesto po številu turških priseljencev. :alien1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo so se pa dobro infiltrirali, jaz še nism vido :eek: Turka na Ptuju :grrr

P.S. Kje točno pa stoji ta kababnica, v slučaju da bom glih tam mimo hodil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo so se pa dobro infiltrirali, jaz še nism vido :eek: Turka na Ptuju :grrr

P.S. Kje točno pa stoji ta kababnica, v slučaju da bom glih tam mimo hodil :hmm:

So celo 3...

Eno imas zraven upravne enote, eno pri bolnici, eno pa zraven minoritskega samostana (Cheers)...

Ce bos pa kaj mimo hodil pa poklici, za pir ti razkazem vse 3... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!