Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

kak čete! meni je vseeno ki smo! zmente se edino kdo bo prišel k meni domov po torto ker - ponavljam - na piciklu je ne bom vozla :D in določite enega takega ki mu zaupate, da ne bo samo drobtin dostavil :naughty:

mačica... a bi ti to zrihtala? ti veš kje sem duma- če ti je afkors, pa tud ni važno kdaj oz. da to mora bit ob 21h al pa kaj;) lahko pa tud kdo drug to zrihta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peezdaa, a vam ne morm dopovedat, da Savinskega želodca zdajle še ne morte dobit, ker še niso suhi

Prvi primerki so v najboljšem primeru dobri za degustacijo tam v začetku aprila :grim

(zdravakmečkalogikapress)

Zakaj pa ne? V Šparu ga prodajajo celo leto. :P Po mojem bi ga rad sam zmazal, priznaj. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? V Šparu ga prodajajo celo leto. :P

Delajo ga pa kje....... :lol1:

Po mojem bi ga rad sam zmazal, priznaj. :P

Itaq B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi predlagala, da se tokrat prestavimo k Tonetu. Če bo slučajno tort in palačink in svinjskega želodca zmanjkalo, se tam baje dobi dober šnicl (tako vsaj Pir pravi)

K Tonetu? Ste ziher? :(

Ne bi raje kam drugam... :? Meni ni glih do plehnatega sanka in inventarja iz zlatih let Milke Planinc... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K Tonetu? Ste ziher? :(

Ne bi raje kam drugam... :? Meni ni glih do plehnatega sanka in inventarja iz zlatih let Milke Planinc... :closedeyes:

Boš pač namesto Sthillerce vzel fleks s sabo, pa razrezal tisti plehasti šank :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš pač namesto Sthillerce vzel fleks s sabo, pa razrezal tisti plehasti šank :devil:

Prej bi rekel plamenski rezalnik... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K Tonetu? Ste ziher? :(

Ne bi raje kam drugam... :? Meni ni glih do plehnatega sanka in inventarja iz zlatih let Milke Planinc... :closedeyes:

Seveda! V naše mesto Maribor. :grim

Ves čas z Vapotom govoriva, da je Ptuj najstarejša SLO provinca, ki ne premore ene pametne oštarije, ki bi imela prostora za petdeset Ptujčanov. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves čas z Vapotom govoriva, da je Ptuj najstarejša SLO provinca, ki ne premore ene pametne oštarije, ki bi imela prostora za petdeset Ptujčanov. :D

Gospod so govorili! :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, saj ni problema, da ne bi bilo prostora... Bolj me skrbi, katera kelnarca v katerem kaficu sploh zastopi mariborsko zavijanje E-jev... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda! V naše mesto Maribor. :grim

Ves čas z Vapotom govoriva, da je Ptuj najstarejša SLO provinca, ki ne premore ene pametne oštarije, ki bi imela prostora za petdeset Ptujčanov. :D

Bi lahko Vapotek posodil njihov klubhaus, jaz pa se žrtvujem, da dostavim torto v MB. Lahko tudi Stigmato zravn cuknem, če nima prevoza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj me skrbi, katera kelnarca v katerem kaficu sploh zastopi mariborsko zavijanje E-jev... :hmm:

Nobena, če mate pa same polpismene. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica... a bi ti to zrihtala? ti veš kje sem duma- če ti je afkors, pa tud ni važno kdaj oz. da to mora bit ob 21h al pa kaj;) lahko pa tud kdo drug to zrihta ;)

Ma ni blema, mi pridemo tudi na dom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi lahko Vapotek posodil njihov klubhaus, jaz pa se žrtvujem, da dostavim torto v MB. Lahko tudi Stigmato zravn cuknem, če nima prevoza.

Jaz ga že zrihtam, čeprav dvomim, da si bodo upali sem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, saj ni problema, da ne bi bilo prostora... Bolj me skrbi, katera kelnarca v katerem kaficu sploh zastopi mariborsko zavijanje E-jev... :hmm:

Ti E -ji sploh niso važni. Glavno je to, da Ptujske kelnerce zastopijo vse ostalo kar nudimo člani MB sekcije. :D

Jaz ga že zrihtam, čeprav dvomim, da si bodo upali sem. :P

Si nor! Kaj, če se nam zgubijo? Ki jih te bomo iskali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nor! Kaj, če se nam zgubijo? Ki jih te bomo iskali?

Vidiš hudiča, na to pa sploh nisn pomislo. :hmm: Razn če se zmenimo, pa gremo dol po njih, nazaj pa se bojo že sami znašli. Pa tud če se ne bojo, ko jih j*be. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palačink tudi ne bo, ker ni domače skute (razen če čete s kupljeno, samo to pol ni to).

No, mogoče tudi mene ne bo. :P

Ptujčane pa res ni težko najt - samo beli želvi je treba sledit ... :whistle:

In danes sem se naučila nekaj novega. Da je ptujčanov celo petdeset.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peezdaa, a vam ne morm dopovedat, da Savinskega želodca zdajle še ne morte dobit, ker še niso suhi

...

Palačink tudi ne bo, ker ni domače skute (razen če čete s kupljeno, samo to pol ni to).

...

Zdaj pa še naj Stigmata napiše, da še torte ne bo. :cry:

Nič, bom v petek štruco šparovega kruha zravn prineso, da ne crknem od lakote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič, bom v petek štruco šparovega kruha zravn prineso, da ne crknem od lakote.

Jaz pa paštete pa sir. Mater se ga boma nažrla. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi pesjo radost vzel, sir je drag, bo za uniona sfalilo.

Štima, sam talala pa neoma nič. Vse boma sama spožrla. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palačink tudi ne bo, ker ni domače skute (razen če čete s kupljeno, samo to pol ni to).

No, mogoče tudi mene ne bo. :P

Ptujčane pa res ni težko najt - samo beli želvi je treba sledit ... :whistle:

In danes sem se naučila nekaj novega. Da je ptujčanov celo petdeset.

Jaz hocem s kupljeno... :blush:

..ce ze domace ni... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz hocem s kupljeno... :blush:

..ce ze domace ni... :(

Jaz tudi! Pa brez izgovorov prosim, če ne ti bomo kenguruja nagačli! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pha....taboljše sem že jaz zmazala. B) :P

Kenguru je pa itaq fighter in ga ne bo noben nagačil! Sploh pa ne pred razstavo, ker bo mel opravka z mano! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!