Skoči na vsebino

Pojasnilo s podtonom opravičila


Pravokotar

Priporočene objave

Najprej pozdravljen in dobrodosel PEPE!!!

quote: model nima jajc, da bi napisal zaresno knjigo, pa se samozadovoljuje s frcanjem na roko narejenih kuglic vsevprek po forumu.

Ne bodi tako skromen, ker pises lepo. Za knjigo pa mislim da ne rabis jajc, ampak namen, ali ne??

quote: Mislim, da je Climber dobil konkurenco

Nikakor konkurenco! Le vsi smo dobili se nekaj vec lepe besede iz srca in tu konkurenca ne obstaja!

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...možna je tudi naslednja predpostavka: model nima jajc, da bi napisal zaresno knjigo, pa se samozadovoljuje s frcanjem na roko narejenih kuglic vsevprek po forumu.

Hmm, hoby je hoby, ..tko da keep up the good work even if it stinks!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber, hvala za tvoj utrinek. Prebral sem tvoj profil in zelo se mi dopade tvoja najljubša misel. Če je vedno tako lepo definirana in prisotna, domnevam, da si srečen človek.

Ne bi rekel, da gre pri meni za skromnost, prej za negotovost, morda razdvojenost, ki, poenostavljeno povedano, v temelju izvira iz ne-védenja o Ikaru. Ali je tiho zdrsnil z blagodejno zavestjo, da se je za hip dotaknil sonca? Ali je vrešče strmoglavil v globino z bolečim vonjem po lastnem zoglenelem mesu, preklinjaje boga, ki mu je v svoji brezbrižni okrutnosti obenem vsadil ŽELJO in PREPOVED?

Ojej, sem se zaplezal...No ja, pa če se je že zapisalo, naj ostane.

Lep pozdrav, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...No ja, pa če se je že zapisalo, naj ostane.

Lep pozdrav, PEPE

Pa taj čovek je neuništljiv ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hotschko, če ne boš pazil na svoje izjave, bo morebiti Pupa začutila v svojem srčecu neustavljivo praželjo, da me razsuje!!

Prisežem, da si tega ne želim, vsaj zavestno ne.

LP,PEPE

.... jaz že vem kako to s Pupo zgleda ... bin der dan det ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: prej za negotovost, morda razdvojenost

Ki nas preganja vse, ker nas je strah priznati, da je vse eno, da smo iz istega izvora in je isti bog v vseh nas.

Ko enkrat poletis, kot je poletel Ikar, ostane zelo malo prostora za negotovost, razdvojenost, dvom, kaj sele za obsojanje. Ostane le se enost z vsem in vse je bog (ki mu jaz pravim svetloba, ljubezen, energija)torej si bog tudi ti!!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber, nedvomno imaš prav, vendar je moje izkustvo tako in drugačno. Včasih sem lahko osmojen do kosti, pa vendar spokojen v zavesti, da sem poskusil in da več kot sem storil, pač ni v moji moči. Drugič spet pa...saj veš, kaj hočem povedati. Pa tudi to je res, da sam Eros brez stalne, vsaj v slutnji nakazane prisotnosti Thanatosa nekako nima pravega okusa, ne vonja, ne otipa...

Jaz bogu pravim kar bog, ker je nekako najbolj enostavno. Nisem vzgojen ne v krščanski ne v katerikoli drugi veri, kar mi morebiti podarja tisti milimeter distance, ki mi omogoča, da se včasih z bogom pomenkujem na štiri oči. Da mu skušam dopovedati, da je njegova zavest o lastni vsemogočnosti zgolj utvara, da na kozmični ravni lebdi nad njim še nebroj drugih bogov, ki se žogajo z njim tako kot se on žoga z mano. Hecno pa je, da so tudi bogovi podvrženi tipično človeškim slabostim. Če nič drugega, imajo slab sluh in kratek spomin. Včasih se sprašujem, ali smo ljudje bolj božanski ali so bogovi bolj človeški...

Climber, imam občutek, da sva se oba kar lepo zaplezala. Če ga ne bova nehala biksat, naju bodo vtaknili v formalin ali kaj podobnega. Treba si bo izbrat kako drugo témo. Jaz že pomalem in sramežljivo škilim proti seksualni delavnici, samo ni mi še jasno, ali so tam samo predavanja ali tudi vaje

Lepo te pozdravljam, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva poeta z kanckom navdiha teatralike lahko kar v tej temi naprej smetita...konec koncev si pepe ti sam privzdignil temo iz pozabe in jo oblikoval v besede in stavke.

seveda s tem ni receno,da ne bi ti/vidva smel/a zvisati povprecja nasega izrazevanja tudi v drugih temah.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Iceman Cometh, with a friendly smile on his face.

Hvala za prijazne besede, vendar mislim, da si bom vseeno privoščil krajši oddih od te teme. Naj se malo zaredijo črvički, pa bo mogoče spet kaj prigomazelo na plan. Vmes se bom pa posvetil kakemu drugemu projektu. Idej je na pretek, vendar naj zaenkrat ostanejo moja majcena skrivnost.

Lepo vas pozdravlja

TEATRO PEPE - prvi put u vašem gradu

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, pocakaj, da se se jaz vklopim v debato, pa ne nehamo kar za nekaj casa...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka Gregs, jaz ne morem več. A si vesel? Sem se tam okoli poldneva preveč s seksom ukvarjal kot se to spodobi za gospoda mojih let. Zdaj sem pa spančkanja potreben kot star zajec šusa, kakor se zna slikovito izraziti moj najljubši sorodnik s podeželja. Če se pravočasno zbudim iz nezavesti, se mogoče viduvamo na Tromostovju. A nima danes naša priljubljena Pupa rd.?

Iz globokega objema kome vas pozdravlja

kdo drug kot PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ta tema je za tiste ki imajo IQ večji od številke čevlja. Drugače sploh ne poskušajte!!!!

speed man

aaaa......pol......ja....hmmmm......no......eheheheh kul.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ta tema je za tiste ki imajo IQ večji od številke čevlja. Drugače sploh ne poskušajte!!!!

Moj se zacne tam nekje okoli 146... baje...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja številka čevljev je 44, kadar sem v formi. Ali mora biti IQ nujno višji? Kaj pa, če se sezujem, bi se morda tako dalo prelisičiti sistem Isabol, heeeelp!!!!

PEPE v stiski

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IQ.....raztegljiva tema,kot čigumi........

Meni so mati rekli,da dosegam vrednosti IQ sladkovodne ribe.Pač se jim zaradi manjšega števila roparic ni razvil prav visoko.Je pa po mojem prepričanju(subjektivnem seveda) dovolj visok,da vem kdaj sem lačen,kdaj me sili kakšna potreba......no za paritvene zadeve,ga pa tako ali tako ne potrebujem.....saj naj bi mati narava za to že pri najbolj enostavnih bitjih dovolj dobro poskrbela in jih (enako kot mene) obdarila s prav posebnim nagonom.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moja številka čevljev je 44, kadar sem v formi. Ali mora biti IQ nujno višji? Kaj pa, če se sezujem, bi se morda tako dalo prelisičiti sistem Isabol, heeeelp!!!!

PEPE v stiski

Ne morem pomagat ker mam še manjšo številko čevlja kot ti!!!P.S. Z mano je vse v najlepšem redu pa mam številko čevlja kot beba TAKO DA MISLIM DA IQ NERABI BIT VEČJI!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!