Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

ne..očitno še vedno ne :)

Pritožba. Zahtevam komisijsko preverjanje znanja. Gospa profesor, mislim da ste pristranski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: ehm...

a poznamo pojme  :hmm:

sex

gender

sexual preference

očitno ne :closedeyes:

Jah tako iz laičnega pojmovanja, brez da bi gledal v slovar.

Sex je spol. Gender tak isto. Če mi pojasniš morebitno razliko (v primeru, da ne gre za sopomenke, ti bom nadvse hvaležen). No ja, morda se prvi nanaša na biološki spol, drugi pa na socialnopsihološki.

Sexual preference je spolna nagnjenost.

A sem zadel približno? Če nisem, potem povej rešitev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gender in spol ni isto...eno je fizični spol, ki se določa na podlagi spolnih organov...drugo je "socialno - psihološki" spol

pri transsexualcih se gender in sex ne ujemata....zato je govora, da je nekdo "ujet v napačnem telesu"...oziroma telesu napačnega spola...pri operaciji spola oz sexa ne pride do spremembe genderja...

ja...bravo Avatar :winkiss:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, morda se prvi nanaša na biološki spol, drugi pa na socialnopsihološki.

gender in spol ni isto...eno je fizični spol, ki se določa na podlagi spolnih organov...drugo je "socialno - psihološki" spol

pri transsexualcih se gender in sex ne ujemata....zato je govora, da je nekdo "ujet v napačnem telesu"...oziroma telesu napačnega spola...pri operaciji spola oz sexa ne pride do spremembe genderja...

ja...bravo  Avatar :winkiss:

Vidiš, saj sem napisal pravilno! I am so happy. You can tap me on the head :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo po tiho bom vprašal, da ker ne sliši.... a je pupa mogoče lejzbika al je samo razočarana nad heteroseksualnimi odnosi?  :blush:  :hmm:

No, sta ti že Nagaya in Lobo lepo povedala. Če te pa zanima, me pa vpraši preko pm-a :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) si na podlagi njenih postov ugotovil njeno sexualno preferenoc...a lah tud mene naucis kako se to dela :) ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Ice, zakaj cenzura? Nisem bla kakorkoli zaljiva... "Moderiras" kakor se ti zdi, a ne...

Glede nivoja... poglej si nekatere poste v tej temi (ki so se ti ocitno zdeli doolj na nivoju da jih nisi zbrisal... :SS :SS :SS )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Ice, zakaj cenzura? Nisem bla kakorkoli zaljiva... "Moderiras" kakor se ti zdi, a ne...

Glede nivoja... poglej si nekatere poste v tej temi (ki so se ti ocitno zdeli doolj na nivoju da jih nisi zbrisal... :SS  :SS  :SS )

Tvoja Beseda

je svetilka mojim nogam,

luč na moji stezi. ....

Ps 119,105

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda nagaya. enostavno, pupa je trenutno "zadrta, zaplankana" heteroseksualka. :afro1: potrebna je 100 na uro. vroča žemljica tako rekoč :afro1: edini problem je, da rabi moškega, ki se z njo strinja, torej mora biti malo...peder :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda nagaya. enostavno, pupa je trenutno "zadrta, zaplankana" heteroseksualka.  :afro1: potrebna je 100 na uro. vroča žemljica tako rekoč  :afro1: edini problem je, da rabi moškega, ki se z njo strinja, torej mora biti malo...peder  :afro1:

Menim, da ravno zadrti in zaplankani heteroseksualci poganjate to temo naprej s svojimi izjavami........ .)

mi je pa všeč, da ti veš, kaj jaz rabim v življenju...... mi lahko poveš še kaj več? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda nagaya. enostavno, pupa je trenutno "zadrta, zaplankana" heteroseksualka.  :afro1: potrebna je 100 na uro. vroča žemljica tako rekoč  :afro1: edini problem je, da rabi moškega, ki se z njo strinja, torej mora biti malo...peder  :afro1:

Po Dr.Ruglju je vsak moški, ki želi imeti ob sebi v postelji dve ženski naenkrat :yea2: -> latentni peder :o :lol: :slap: . Potemtakem, s številčnostjo potencialnih kandidatov, ki so vsaj malo pedri, naj nebi blo problemov :ninja: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Ice, zakaj cenzura? Nisem bla kakorkoli zaljiva... "Moderiras" kakor se ti zdi, a ne...

Glede nivoja... poglej si nekatere poste v tej temi (ki so se ti ocitno zdeli doolj na nivoju da jih nisi zbrisal... :SS  :SS  :SS )

kaksna cenzura? kje? :blink:

jaz ti nisem niti pikice zbrisal nikjer. toliko o tem.

in preden spet obtozis nekoga necesa o cemer nimas pojma se najprej pozanimaj kako kdo kaj kje in zakaj.

:angry: :angry:

moj komentar tvojega "nivoja" se je navezoval izkljucno samo na tvoje izjave o meni in mojem zivljenju. kako se ostali tukaj obravnavate si boste morali sami razloziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da ravno zadrti in zaplankani heteroseksualci poganjate to temo naprej s svojimi izjavami........  .)

mi je pa všeč, da ti veš, kaj jaz rabim v življenju...... mi lahko poveš še kaj več? :closedeyes:

....da zadrtih in zaplankanih heteroseksualk ne omenjamo....

yes, it does go both ways. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....da zadrtih in zaplankanih heteroseksualk ne omenjamo....

yes, it does go both ways. :devil:

Feministke po domače :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehehe... ja ja ja ja  :lol:  :010  :010  :010 Vale U rule  :yea2:

Vse kar je z enakopravnostjo povezano je en :SS ... nikoli in nikdar nihče ne more biti z nekom enakopraven, še najmanj ženska z moškim ali obratno moški z žensko ... in še cel drugih enakopravnosti bi lahko naštevala ... sploh ne vem kdo si je izmislil ta bedast termin ... lahko govorimo kvečjemu o spoštovanju, ne pa o enakopravnosti in o flancanju raznih kršitev enakopravnosti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm jaz imam izkušnje, da so bile najbolj zagrižene feministke al neke ločenke ali pa lezbijke..... :hmm:

:rolleyes: :slap: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar je z enakopravnostjo povezano je en  :SS ... nikoli in nikdar nihče ne more biti z nekom enakopraven, še najmanj ženska z moškim ali obratno moški z žensko ... in še cel drugih enakopravnosti bi lahko naštevala ... sploh ne vem kdo si je izmislil ta bedast termin ... lahko govorimo kvečjemu o spoštovanju, ne pa o enakopravnosti in o flancanju raznih kršitev enakopravnosti ...

Zakaj pa pol noste hlače? Jaz bi raj vidu da noste kiklce? :devil:

Jebeš enakopravnost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa pol noste hlače? Jaz bi raj vidu da noste kiklce?  :devil:

Jebeš enakopravnost!

Obleči si kiklco, če si zagovornik enakopravnosti ... pa nogice si podepiliraj, pa nohte nalakiraj, pa frizurco na jajčkih si uredi, itd. itd. itd. itd. itd. :devil: :P

BTW nisem vedela, da tudi hlače povzročajo neenakopravnost ... :blink:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!