Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

verjetno si srečal erica(Eric Maj Potočnik ) in matjaža ()Matjaž Plošinjak

in da...glas je prirojen, kot je poznano dejstvo zadnjih raziskav(na ovcah) da naj bi bilo gejevstvo pridobljeno(gensko ali drugače) in ne priučeno(naučeno)...torej predpostavljam da je glas dan...ne naučen.....

:)

eric_in_matjaz1_display.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno si srečal erica(Eric Maj Potočnik ) in matjaža ()Matjaž Plošinjak

in da...glas je prirojen, kot je poznano dejstvo zadnjih raziskav(na ovcah) da naj bi bilo gejevstvo pridobljeno(gensko ali drugače) in ne priučeno(naučeno)...torej predpostavljam da je glas dan...ne naučen.....

Okej, hvala za pojasnilo. Sicer pa nista bila ona dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa imajo geji in psi vstop v cerkev?

Pupa a nisi ti trdila, da jih mečejo ven. :closedeyes:

V živo izgledata mnogo ,,bolje,,...komot bi bila kustosa v Transilvanskem gradu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedri me ne motijo oz. so celo dobrodošli :devil: za zmanjševanje konkurence dokler ne začnejo mislit da samo zato ker gas dobivajo v rit so že blazni umetniki in intelektualci :nono:

sem gledal neko reportažo o teh dveh dolce&gabana wannabee pederčinah - KATASTROFA!!!! kao neka modna kreatorja, nobeden niti blizu kake šole pa magari tekstilske, nobenega znanja - nič. In pol se odločita da bosta modna oblikovalca :blink:

no ja če ne drugega, samopromocija jima gre :SS :SS :SS :SS

PS: lina za par sit prideš v skoraj katerokoli cerkvo z psom in fantom v roki se slikat, sploh če je "art" foto :slap: :wacko: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tega poznate?

"Tata ja sam gey!"

"Imaš veliko kučo?"

"nemam"

"Imaš dobar auto?"

"nemam"

"Imaš puno novca?"

"nemam"

"E sine moj ti nisi gey, ti si obična pederčina!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Od kdaj pa imajo geji in psi vstop v cerkev?

Od

kar cerkev izgublja iz dneva v dan vedno več vernikov,

so tudi gejčine zaželjeni mašni obiskovalci.

Ni

važno kaj kdo dela ponoči, važno je, da podnevi nosi denar v košarico.

Samo

vprašanje časa je, da bo papež dovoli take poroke,

ki nenazadnje prinesejo še pa še cvenka.

:wub: :wub:

:huh: :doze: :rolleyes: :wacko:

:unsure: :closedeyes: :xx: :krneki:

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni važno, važno je, da se kontrira, pa čeprav so vprašanja debilna in neprimerna .)

Sicer pa se itak ne bi čudila, če bi bili res kar naenkrat zaželjeni v cerkvah samo zato, da kaj v puščico pade...... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pedrov ne podpiram. enostavno. nikakor. in nikoli jih ne bom in jih preziram in jih ne morem videt in mi grejo na bruhanje. zdej me pa linčajte. tud za cerkev to ni naravno. prav žalostno pa je to, da se vedno vse gleda skozi denar. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pedri zelo motijo, jih preziram in sem v vseh pogledih proti njim. Pika na i pa je ko slišim ideje o posvojitvi otrok v istospolno partnersko zvezo. Fuuuj da že malemu otroku avtomatsko zajebejo življenje in ga postavijo v grozen položaj. Pomoje so pedri dobri edino za to, da se jih konkretno pretepa in zaničuje, se jim odreka pravice itd dokler ne bo ta hiba izkoreninjena.

Morda delujem nestrpen, drugače sem zelo strpen človek ampak ko pride do pedrov pa ni milosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako

že zdej se otroci zbadajo med sabo, pa majo normalne starše, zaradi marsikaterih banalnih zadev...otrok nikakor nebi odraščal v normalnem okolju in se tako niti nebi mogu normalno razvit, zato mislm, da bi mogl ne samo 'ne dovolit' ampak strogo prepovedat take pizdarije :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni fajn, ko lahko za vse svoje nesposobnosti krivimo starše. Je najlažje biti žrtev. A ja sedaj sem pozabila točno kje sem to zasledila, vendar naj bi bilo cca 85% družin disfunkcionalnih. Fino fajn: večina nas ima krivce zakaj smo taki kot smo in ne moremo nič proti temu, imamo zapečateno usodo. Dejte pretiravat s tem kako bodo otroci nesposobni za življenje če jih bodo gor spravljali pedri. Al pa če pride v vrtec debel oče al pa mama brez noge....otroci so pač otroci in ne verjamem, da je frustracija večja če ti nekdo reče tvoja mami ima lulčka kot npr.: tvoja mama je bajsa debelajsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni fajn, ..

Seveda imaš prow, Lina .. dokler gre za male otroke. V puberteti je pa to bistveno drugače in veliko huje. V skupinah otrok s katerimi sem nekoč delow sta bila dva napol odrasla otroka, katere je takrat socialna izločila iz družine kjer je prevladovala droga in homosexualnost. To se je nekako razvedelo med gojenci in v prvi fazi prilagajanja domskemu življenju je prišlo do nekaj močnih pretepov iz tega vzroka. Ja, res fajn ..

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh moje mnenje pa je da naj bo kar čimveč pedrov, naj se žgejo v ritke in nevem kaj še...ker jaz gledam iz tega vidika: več kot je pedrov, več pičk nam heteroseksualcem ostane.... zaj pa rečite če ni tak??? hehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si našel tudi pozitivno stran. Pravilno :)

Aja wobewt hvala da si si vzel čas in naju z kavalirjem kratko in jedrnato analiziral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pedrov ne podpiram. enostavno. nikakor. in nikoli jih ne bom in jih preziram in jih ne morem videt in mi grejo na bruhanje. zdej me pa linčajte. tud za cerkev to ni naravno. prav žalostno pa je to, da se vedno vse gleda skozi denar. :alien1:

Mah, kaj bi te pa mi linčali?

Strah pred nečim je dostikrat pogojen s prikrivanjem taistega v samemu sebi :blush:

Če si, pač priznaj - mami, prijateljem, očetu, punci, predvsem pa sebi. Verjetno ti bo lažje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jaz sn tudi mislo to rečt, da tisti ki najbolj šimfajo pedre so dostikrat sami pedri, lep primer je sašo peče... no drugače pa so tudi oni ljudje, pa če še kaj koristnega naredijo naj bojo ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda imaš prow, Lina .. dokler gre za male otroke. V puberteti je pa to bistveno drugače in veliko huje. V skupinah otrok s katerimi sem nekoč delow sta bila dva napol odrasla otroka, katere je takrat socialna izločila iz družine kjer je prevladovala droga in homosexualnost. To se je nekako razvedelo med gojenci in v prvi fazi prilagajanja domskemu življenju je prišlo do nekaj močnih pretepov iz tega vzroka. Ja, res fajn ..

:doze:

Droga in homoseksualnost...socjana jih je najbrž izločila zaradi droge in ne homoseksualnost. Če bi bila samo homoseksualnot najbrž ne bi pristala v domu?

Poleg tega recimo jaz nasprtujem posvojitvam zaradi drugih razlogov, recimo že homoseksualci ugotavljajo, da so njhove veze preveč vezane na sex in da je stalnega partnerja težje/nemogoče najti....razlog naj bi bil v njih samih (ker so odraščali v okolju, da je njihova usmerjenost napačna, podzavestno nosijo v sebi ,,to ne bo šlo, ker ni normalno,,....ne ljubi se mi iskati tega posta je pa nekje na tem blogu http://www.vecer.com/blog/Ziggy? ) in boj dvomim kako bi njihova vzgoja vplivala na otroke iz tega staliča kot iz tega kaj bodo drugi rekli. Neglede na starše se vedno najde razlog, da nekoga pretepeš če imaš tak namen. Tudi otroci normalnih staršev jih dobijo po buči poleg tega so lahko meni moji strši super fajn pa bo tebe zmotilo, da je fotr plešast recimo. Se ti ne zdi? Je pač razlog barva las ali oče pijanec ali mati kurba ali nov kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Droga in homoseksualnost...

socjana jih je najbrž izločila zaradi droge in ne homoseksualnost. Če bi bila samo homoseksualnot najbrž ne bi pristala v domu?

Poleg tega recimo jaz nasprtujem posvojitvam zaradi drugih razlogov, recimo že homoseksualci ugotavljajo, da so njhove veze preveč vezane na sex in da je stalnega partnerja težje/nemogoče najti....razlog naj bi bil v njih samih (ker so odraščali v okolju, da je njihova usmerjenost napačna, podzavestno nosijo v sebi ,,to ne bo šlo, ker ni normalno,,....ne ljubi se mi iskati tega posta je pa nekje na tem blogu http://www.vecer.com/blog/Ziggy? ) in boj dvomim kako bi njihova vzgoja vplivala na otroke iz tega staliča kot iz tega kaj bodo drugi rekli. Neglede na starše se vedno najde razlog, da nekoga pretepeš če imaš tak namen. Tudi otroci normalnih staršev jih dobijo po buči poleg tega so lahko meni moji strši super fajn pa bo tebe zmotilo, da je fotr plešast recimo. Se ti ne zdi? Je pač razlog barva las ali oče pijanec ali mati kurba ali nov kolo.

1 takrat koncem sedemdesetih bi še - gotovo izvzela otroke zaradi homosexualnosti

2 velika večina homosexualnih zvez je hudo nestabilna .. sedaj ne bi vedel točnih podatkov ampak glede na heterosexualne zveze je faktor 3 ali 3,5 (tolikokrat več roza zvez se sesuje od hetero)

3 med homo-partnerji je prisotnost drog bistveno večja kot med hetero (gre v prvi vrsti za kokain)

4 zanimivost: prisotnost alko-problemov je skoraj 2X manjša

5 v OŠ kamor hodi hči opažam, da se je nasilje nad otroci v družini bistveno zmanjšalo - celo nasprotno. Ob kakršni koli obliki nasilja nad katerimkoli otrokom so starši zelo agresivni v preprečevanju nasilja - celo do te mere, da so tiste osnovne sankcije zaradi neprimernega vedenja (opomin, ukor) popolnoma črtane iz dnevnega reda

Torej

kar nekaj močnih argumentov je proti temu posvajanju. Nikakor ne trdim, da ni veliko takih parov, ki bi bili sposobni lepo vzgojiti otroka. Na žalost pa v naši družbi ne obstajajo mehanizmi s katerimi bi lahko določili kateri od homo-parov so rizični in kateri ne. Seveda tega tudi ne moremo določiti za hetero pare .. ja, sy vem .. to si hotela reči, a ne? Ampak, tu je treba upoštevati določeno tradicijo, kateri zagovorniki roza-posvojiteljev radi rečejo katoliška. Pa to ni čisto res. To le kaže na zahrbtnost in podlo lažnivost tudi roza politikov, ki se počasi rojevajo med rozeki in rozikami. Ta tradicija je na žalost precej starejša od katolicizma .. milijarde let starejša, saj je to biološka tradicija in s katoliki nima nobene zveze. Torej, naj zaključim:

TALE NAŠA DRUŽBA ENOSTAVNO ŠE NI ZRELA ZA KAJ TAKEGA!

NI in še nekaj časa ne bo.

Basta

:grim

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homiči imajo pravico, da so. O.K., jaz pa imam pravico, da mi niso všeč.

Ne motijo me, kadar se držijo nekje vstran, za sebe. Ne maram pa kontakta z njimi. Zadnje čase so postali nekako moderni, jaz pa mislim, da je to nekaj nenaravnega, stran od nekih norm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homiči imajo pravico, da so ...

Nekoč,

ko psihiatrične bolnice niso bile tako polne ..

nekoč, ko so psihiatri še imeli dovolj časa za motnje te in one vrste ..

nekoč, ko se še ni ocenjevalo, da 40% (!!) ljudi boleha za shizoidnimi motnjami in shizofrenijami ..

nekoč davno, ko je bilo le 17% populacije obremenjeno s kako psiho motnjo ..

takrat

je bila homosexualnost pravilno opredeljena.

Danes

so se pa druge veliko bolj nevarne motnje osebnosti in razne umske bolezni

tako razmahnile, da je čisto enostavno premalo zavodov in zdravnikov.

Zato

je bilo potrebno narediti selekcijo med motnjami na:

- nevarne

- škodljive

- nenevarne

- neškodljive

in

enostavno zadnjo postavko proglasiti za "zdrav del populacije",

da ne bi tudi ta postavka obremenjevala:

1 najvažneje: denarnega bogastva zavarovalnic (!!!)

2 preobremenjenih bolnišničnih kapacitet in usposobljenih terapevtov

Jebat

ga - neizpodbitno dejstvo je, da normalni rozeki in rozike niso

nikomur niti škodljivi, niti nevarni, in da so lahko povsem koristen del

družbe.

Med

njimi pa je gotovo precej velik delež posebej motenih osebkov, ki

se usmerjajo na zelo mlade ljudi - večinoma veliko premlade in jih

zapeljujejo (TUDI Z DROGAMI) v upanju, da se bodo ti skoraj otroci

teže uprli zapeljevanju zaradi:

- neizkušenosti

- nedefinirane spolne usmerjenosti

TO JE PA VSEGA OBSOJANJA VREDNO

TAKO MED ROZEKI IN ROZIKAMI

KOT MED TRADICIONALISTI/KAMI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si našel tudi pozitivno stran. Pravilno :)

Aja wobewt hvala da si si vzel čas in naju z kavalirjem kratko in jedrnato analiziral.

Tak je mr.W...

Don't forget to anal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc pa istospolne zveze, že leta in leta razlagam, da sem lezbičen, pa me lezbijke sploh ne šmirglajo.

A ma kdo kak pameten nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 takrat koncem sedemdesetih bi še - gotovo izvzela otroke zaradi homosexualnosti

2 velika večina homosexualnih zvez je hudo nestabilna .. sedaj ne bi vedel točnih podatkov ampak glede na heterosexualne zveze je faktor 3 ali 3,5 (tolikokrat več roza zvez se sesuje od hetero)

3 med homo-partnerji je prisotnost drog bistveno večja kot med hetero (gre v prvi vrsti za kokain)

4 zanimivost: prisotnost alko-problemov je skoraj 2X manjša

5 v OŠ kamor hodi hči opažam, da se je nasilje nad otroci v družini bistveno zmanjšalo - celo nasprotno. Ob kakršni koli obliki nasilja nad katerimkoli otrokom so starši zelo agresivni v preprečevanju nasilja - celo do te mere, da so tiste osnovne sankcije zaradi neprimernega vedenja (opomin, ukor) popolnoma črtane iz dnevnega reda

Torej

kar nekaj močnih argumentov je proti temu posvajanju. Nikakor ne trdim, da ni veliko takih parov, ki bi bili sposobni lepo vzgojiti otroka. Na žalost pa v naši družbi ne obstajajo mehanizmi s katerimi bi lahko določili kateri od homo-parov so rizični in kateri ne. Seveda tega tudi ne moremo določiti za hetero pare .. ja, sy vem .. to si hotela reči, a ne? Ampak, tu je treba upoštevati določeno tradicijo, kateri zagovorniki roza-posvojiteljev radi rečejo katoliška. Pa to ni čisto res. To le kaže na zahrbtnost in podlo lažnivost tudi roza politikov, ki se počasi rojevajo med rozeki in rozikami. Ta tradicija je na žalost precej starejša od katolicizma .. milijarde let starejša, saj je to biološka tradicija in s katoliki nima nobene zveze. Torej, naj zaključim:

TALE NAŠA DRUŽBA ENOSTAVNO ŠE NI ZRELA ZA KAJ TAKEGA!

NI in še nekaj časa ne bo.

Basta

:grim

joj joj joj :slap: daj prosim malo tole podkrepi z nekimi bolj otipljivimi dejstvi... ne kar tvoja nabijanja in opažanja.

nekaj dejstev:

1. za otroke se odločajo samo pari, ki so resni v svojih namenih in si srčno želijo njuno vezo povečati za otroka. Pa ne glede na spolno usmerjenost. Torej ne nabijat z nekimi neutemeljenimi številkami koliko parov gre narazen v kakih procentih, ker je to čisto irelavantno. V vseh spolno usmerjenih družbah pa obstajajo posamezniki (katerih ni malo), ki enostavno niso delani za resne veze.

2. od kje ti podatki, da je prisotnist drog bistveno večja?? To je čisto natolcevanje! Droge je povsod veliko - čisto preveč, ne glede na spolno usmerjenost. Mogoče si kaj zamešal, ampak AIDS-a je bilo veliko več pri homoseksualnih partnerjih, ne pa drog. Je pa AIDS prisoten tudi pri drogeraših, ja... samo to ne pomeni, da so homoseksualci drogeraši in obratno.

3. Od kje ti zopet podatek, da je alko- problemov veliko manj. Sicer bi se s tem strinjala, ampak vseeno je to spet samo tvoje natolcevanje.

Kar se pa tiče zadnjega napisanega. DEJSTVO JE, da je današnja družba naravnana po krščanskih naukih. Kaj ni res? In če ni, potem po čem je? Kako lahko potem rečeš, da je to zahrbtnost in podlo lažnivost roza politikov. In kdo pravzaprav so roza politiki, če smo že ravno na tem?

Prosim objasni mi nevednici, od kod izhajajo naše norme, načela in tradicija? Če ne izhajajo iz katolicizma, potem so me narobe učili - ja, tudi v šoli. Mogoče bi pa mogli razčistiti, kaj so zate sploh načela, norme in tradicija... mogoče si pa pod to predstavljaš čisto nekaj drugega :hmm:

Se pa strinjam, da trenutno naša družba res še ni zrela za kaj takega (predvsem v SLO). Pa tudi ni bila za pankerte, pa je potem prišel čas sprememb, prav tako je prišel čas sprememb za črnce v Ameriki itd..... Samo če ni ideje in pobude, tudi sprememb ni.......

In se je že začelo.......

Med

njimi pa je gotovo precej velik delež posebej motenih osebkov, ki

se usmerjajo na zelo mlade ljudi - večinoma veliko premlade in jih

zapeljujejo (TUDI Z DROGAMI) v upanju, da se bodo ti skoraj otroci

teže uprli zapeljevanju zaradi:

- neizkušenosti

- nedefinirane spolne usmerjenosti

TO JE PA VSEGA OBSOJANJA VREDNO

TAKO MED ROZEKI IN ROZIKAMI

KOT MED TRADICIONALISTI/KAMI.

:hmm: sej je vse lepo in prav in imej svoje mnenje o psihiatričnih zadevah itd..... v bistvu je smešno tole brati. Ampak ne morem pa mimo tega tvojega sranja, ki si ga napisal.

Takega blatenja nekih osebkov, o katerih več kot očitno nimaš pojma pa od tebe res ne bi pričakovala. Saj si res že star ko mumija in ti korak s časom dela občasne probleme, samo glede na tvojo izobraženost in izkušnjami bi pa pričakovala, da če kako tako nebulozo vržeš ven, da imaš zadaj vsaj nek koristen in predvsem pa resničen podatek, ki bi lahko tvojo teorijo in nabijanje zdržal. Pa dvomim, da ga imaš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!