Skoči na vsebino

Blokada 80 km/h?!?!?!?!?!


X-R2

Priporočene objave

Na www.motoscout.com sem gledal neki 125ccm motorjev in nekatere nsrke so zablokirane na 80km/h (kkšn neumn nemški zakon mogoče :slap: )

Blokada naj bi bila elektronska. A kdo kej ve o tem in a bi blo to možno odblokirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemci imajo to elektronsko blokado.

Verjetno bi lahko vse skupaj zamenjal iz kakšne razbite slovenske NSR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da živim u sloveniji kjer ni tega zakona :OK: ...sm upam da ga ne bojo še pr ns uvedl :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prej bos mel v sloveniji itak probleme ker je okvir od nsrjke delan do 80km/h na uro ker pac tko je nemcija naravnana za 125ccm in ma tak zakon, tko da ne vem ce prpeles tak motor sm dol hmmm pa sej to najbrz ni tak problem odpravt tole blokado, ena fora je taka japonska :D heh k itak oni nardijo vse iste pol pa odvisno za trg jih pa tok in tok prilagodijo...tko da mal povprasi ce so kje kake fore za tole odstrant, ker vem k jaz mam doma okvir pa pise za 80km/h :D lol sm se sam smejala prov potrdilo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se sam meni zdi a ma tale NSR-ka mal drugačen zadek, k jest mam tud 99 letnik pa je od uzadi drugačna! :hmm: Aja pa sori X-R2 , nism nč hotel žalit sam pa sklepal sem d so to mogoče milje namesto km ker je 80km/h zelo malo! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/Stvar je taka,da okvirji so vsi enaki in niso nic do 80 km/h!!!!Je pa not blokada ki jo pac odstranis in potem se verjetno menjas zobnike pa mas isti k... kot da jo kupis v sloveniji!!!!!Ni pa nobene finte v temda bi bil okvir naret za do 80 km/h!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se sam meni zdi a ma tale NSR-ka mal drugačen zadek, k jest mam tud 99 letnik pa je od uzadi drugačna! :hmm:

ja na zadku ma plastiko čez zic pa še mal podalšan ˝spojlerček˝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga karkoli zanima glede odblokiranja zaklenjenih, NSRk, ali česa drugega od NSRke, nej me PM, poznam enga angleža ki ima NSR v mezincu, če kdo nabavi slučajno 99´s tisto elektronsko blokad (ne na 80km/h) nej mi pove, se bom probou kej zment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/Stvar je taka,da okvirji so vsi enaki in niso nic do 80 km/h!!!!Je pa not blokada ki jo pac odstranis in potem se verjetno menjas zobnike pa mas isti k... kot da jo kupis v sloveniji!!!!!Ni pa nobene finte v temda bi bil okvir naret za do 80 km/h!!!!!!!!!!

maŠ DVE SORTE BLOKAD: na novejših štirtaktnih modelih so senzorji na zadnjem kolesu, ki merjo obrate kolesa in druga elektronika za vžig. Ko ga mali Švaba prpiči do 80 km/h (ko je določeno št.obratov kolesa) elektronika spusti vsako drugo iskro. mašinca trokira in motorin ne gre čez 80. Tut po bregu dol ne!

Rešitev: druga elektronka in senzor v smeti. (ni pocen!). če prekineš (prerežeš kabl) senzor, sploh ni iskre!

Dvotaktniki - tastari: distančnik v sesalnem kanalu in v resonanci - mala malca za odblokirat.

Tanovi s katalizatorjem: elektronka, več dela, več stroškov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/Stvar je taka,da okvirji so vsi enaki in niso nic do 80 km/h!!!!Je pa not blokada ki jo pac odstranis in potem se verjetno menjas zobnike pa mas isti k... kot da jo kupis v sloveniji!!!!!Ni pa nobene finte v temda bi bil okvir naret za do 80 km/h!!!!!!!!!!

ja so vsi enaki sam men na unmu potrdilu pise do 80km/h :D itak a nevermind

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prej bos mel v sloveniji itak probleme ker je okvir od nsrjke delan do 80km/h na uro ker pac tko je nemcija naravnana za 125ccm in ma tak zakon, tko da ne vem ce prpeles tak motor sm dol hmmm pa sej to najbrz ni tak problem odpravt tole blokado, ena fora je taka japonska :D heh k itak oni nardijo vse iste pol pa odvisno za trg jih pa tok in tok prilagodijo...tko da mal povprasi ce so kje kake fore za tole odstrant, ker vem k jaz mam doma okvir pa pise za 80km/h :D lol sm se sam smejala prov potrdilo :P

v slovenijo itk zablokiranga prpeles - vsaj uradno.

drugac pa so toti okvirji sli tud cez 200, pa se ni nuben prtozvau (sport production, grand prix, itd)... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v slovenijo itk zablokiranga prpeles - vsaj uradno.

drugac pa so toti okvirji sli tud cez 200, pa se ni nuben prtozvau (sport production, grand prix, itd)... :)

vem vem da so sli :D sam pac oni majo kao do 80km/h...sej narjen je po istem kopitu kt usi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo folk!

Tud sam se odločam če bi kupil v Nemčiji rabljen motor.

Gldela sem za Hondo Varadero 125

Ima kdo kakršnekoli izkušnje s tem motorjem in to blokado na 80km/h.

a se mi sploh splača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni sicer jest poznam enga kt je motor uvozu iz nemčije Honda Vardero 125 sam ta motor ni bil zablokiran! Kej več bi pa lahko o tem Cagiva Mito povedu kt je to skori njegov sosed!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sej s Cagiva Mito se mal poznava (bratranc od sošolca)

pa če se ne bo tuki oglasu ga bom že nekak kontaktiru.

kaj pa drugač kej mislte o tem motorčku? v sloveniji se jih ful mal prodaja, zato ciljam na nemčijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlabo poglej na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, edin tole sem najdu: KLIK

predrago zame, pa še popraskana je mal (čeprov to niti ni tak problem). V nemčiji so cenejše. zato gledam tud da bi gor kupil, pa tud več izbire je.

kako je zdej z blokado, se komu kej sanja?

kaj pa v italiji, a majo tud to blokado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

italjani nimajo nobenih omejitev pr 125ccm :OK: sam zna bit pol problem da ma ksna SS vec k 11 kW <_< sam za varadero se pa ni za bat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn to, sam verjetn v Italiji ni tok hond pa ostalih japoncev, al so tud? zmer mam filing da tam sam kšne aprillie terajo :)

drugač sem pa glede blokade mal razmišljal, sej verjetn je elektronska, pa če sem že elektronik, jo bom pa že nekak obšel :OK:

ne pomojem bi bla še nejbolš varijanta kompletno elektroniko zamnejat, sam to bo pa verjetn spet €€€

max 80 se pa ne mislem furat okol :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!