Skoči na vsebino

Blokada 80 km/h?!?!?!?!?!


X-R2

Priporočene objave

ja meni je glede 4-t in konjev popolnoma jasno, samo fora je v tem ker imajo v nemčiji zablokirane 125ke na 80km/h in bi potem če bi ga pripeljal iz nemčije pač odblokiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je blokada sam na elektroniki, jo sam zamenjas s ksno sportno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa pogledaš kje meri, populiš konektorje in upaš da bo potem še vedno dalo iskro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor povsod na teh nemških straneh pri prodajalcih piše, da je lahko zaklenjena na 80 km\h, 135km\ oz. odklenjena. to ti tam uredi v petnajstih minutah, če ga seveda kupiš rabljenega pri prodajalcu, lahko pa naredi tudi obraten postopek, da ga zaklene na 80km\h. Če pa ga kupuješ pri zasebniku je pa najbolje, da se z njim zmeniš, da ga pelje odklenit in mu plačaš nekaj več.

npr. http://www.motoscout24.autoscout24.de/ger/...gt&language=ger

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo sosed iz sosedne delavnce  :)

fajn nam je tam v leku ane :OK:

mah kurc še zmer je zame predraga, tolk plače pa spet ne bom dubu :P

a niste mal teme zgrešli :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo sosed iz sosedne delavnce smile.gif

fajn nam je tam v leku ane trance_40_thumbup.gif

mah kurc še zmer je zame predraga, tolk plače pa spet ne bom dubu tongue.gif

Pocak še kšn mesec pa ji bo spet mal padla!

pozdravljen :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem omenu varadero da je še zmer predraga zame :P

ja sam nevem če si opazo da je tema blokada 80km/h kar pa ta vara ziher nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor povsod na teh nemških straneh pri prodajalcih piše, da je lahko zaklenjena na 80 km\h, 135km\ oz. odklenjena. to ti tam uredi v petnajstih minutah, če ga seveda kupiš rabljenega pri prodajalcu, lahko pa naredi tudi obraten postopek, da ga zaklene na 80km\h. Če pa ga kupuješ pri zasebniku je pa najbolje, da se z njim zmeniš, da ga pelje odklenit in mu plačaš nekaj več.

npr. http://www.motoscout24.autoscout24.de/ger/...gt&language=ger

kuk pa bi pršlo tole nekaj več ?? :? a veš vsaj približno??

pa tud če ti da to blokado dol ane ... kuk bi pol šla NSR-ka ? a bi šla pol 120km/h pa ma pol pač še dve blokadi tm u frgazrju pa u auspuhu al pač nima tm blokad pa ma sm to elektronsko in k ti jo pol vn vrže gre motor ne vem 120-130 ?

upam da me razumete :?

Popravljeno . Popravil T1cK0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk pa bi pršlo tole nekaj več ??  :? a veš vsaj približno??

pa tud če ti da to blokado dol ane ... kuk bi pol šla NSR-ka ? a bi šla pol 120km/h pa ma pol pač še dve blokadi tm u frgazrju pa u auspuhu al pač nima tm blokad pa ma sm to elektronsko in k ti jo pol vn vrže gre motor ne vem 120-130 ?

upam da me razumete  :?

ko se znebiš blokade za 80km/h ti gre tolk kot vsaka druga brez predelav.torej ti gre pol 120-130.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sm a ma pol tale nemška še te dve blokadi u auspuhu pa u frgazju ? pa da še te vn vržeš pa gre pol 150-160 ? al je ta nemška čist neki druzga ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sm a ma pol tale nemška še te dve blokadi u auspuhu pa u frgazju ? pa da še te vn vržeš pa gre pol 150-160 ? al je ta nemška čist neki druzga ? :?

po mojem je pol ista kot vsaka druga.torej ma 2 blokadi kr fora je sam v tem da ma blokirano elektroniko da leti sam 80km/ h druge razlike pa ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada v fergazerju, odstraniš dva aluminjasta "tulca", pridobiš nekaj na navoru hitrost ostane 80/85 km/h, potem narediš nove krivine za aspuh pridobiš na navoru, hitrost ostane 80/85 km/h, pol pa ko za 37k + 20% davka zamenjaš elektroniko pa leti..... :yea2: , če se da v 10 minutah kaj ceneje nardit sem polek :OK:

Popravljeno . Popravil Giant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist k pa v 10 minutah odblokira motor pa svaka mu čast.

Toliko časa rabiš samo da odmontiraš izpuh in vse plastike da prideš do fergazerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..saj za zamenjavo elektronike, res ne rabiš več ko 10 min, fergazer pa auspuh pa pa vzame cajt

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, nisem prebral prejšnje strani.

Glede štroma pa sam vem ,da se da pri nekaterih CDI (Honda X8R) precvikat eno žičko, pa potem zaliti vse skup s silikonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, nisem prebral prejšnje strani.

Glede štroma pa sam vem ,da se da pri nekaterih CDI (Honda X8R) precvikat eno žičko, pa potem zaliti vse skup s silikonom.

meni je en razlagal da se lahk elektronske blokade znebiš tut tak da tisti čip kratkostičiš in pol naj bi baje bla blokada odpravljena........če je to res pa kak se to naj bi nardilo pa nimam pojma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!