Skoči na vsebino

Novi clio


Thundercat

Priporočene objave

predvsem je men clio čist premehk avto,vsaj ta predzadnji model k sm ga že vozil...volan kot vroče maslo,sklopka k zaska...sej sploh ne veš da avto voziš

đst maj opinjn,za skakat po mestu pa parkirat zna bit super.

clio RS 2.0,tle bi se pa že dal kej zment :) da o V6 ne govorimo :devil:

renaultov design mi je pa splošno všeč (novi megane,laguna,scenic,avantime,espace...),clio pa nekak...ne vem no :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mehak volan je zakon!!! Sklopka - hja, pr Audiju me je fotr nadiru, nej jo takoj spustim (da je ne bi slučajn zadrževala ampak supstit takoj, k prestavš) - no, tle pa cukne... Eh, k bom velka, bom mela Audija A6 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

clio...ne...preveč posladkan,varjanta twingo.preveč babji je...sicer za tisto ceno lahko samo kaj takega dobiš.

bo treba kakšnega starega( :SS ) sponzorja najdet,pa domov pripeljat kompresorja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ne zdi babji avto - pa za to ceno, dobiš že starga Leona, k tud prbližn ni tok opremljen, k je Clio. Ne morš zmerej samo na zunanjost gledat ampak tud na to, kaj od avta hočeš; jest hočem neko varnost (osnovne stvari kot so airbegi - vsaj 4, ABS), mejhn je, kar mi pride prav pri parkiranju, dost je velik, da v njega stlačim za 2 osebi za 14 dni na morje (pa še za Lano prostor ostane)...

Za neko normalno ceno zelo spodoben avto. Če maš pa tok keša, da si z njim brišeš rit, pol pa lahko za 1. avto kupiš tud Z3 al pa A4 cabrio.

Eni tega nimamo, ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba kakšnega starega( :SS ) sponzorja najdet,pa domov pripeljat kompresorja... :D

hm tole sm interpretiral kot,da maš v planu povrebat enga starga debelga nemca z slk-jem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lezbastičen.

Lezbo-fagen.

Lezbikuren.

Lezbarajterski.

Lezbontaren.

Lezbakijalen.

Lezbosumen.

A tak si? Pa ti doma niso povedal, da to ne morš bit, če si fantek? :slap: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? :hmm: Pač, lezbijka, ujeta v moško telo :lol1: Kaj pa je to takega :huh:

Glede clia pa - meni je OK, če bo kaj manj čigumijast kot je sedanji bo kar luštno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne pravim,da je slab...nasprotno...pač mal majhen je...

pa tko barbykast... :grim

glede starga nemca...pa vzemite kaj za hec... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne pravim,da je slab...nasprotno...pač mal majhen je...

pa tko barbykast... :grim

glede starga nemca...pa vzemite kaj za hec... :D  :D  :D

Kolikor se še spomnim (v mojih časih so bile namreč blazno popularne Barbike, ki so imele hišo, konja in avto), so se Barbike vozile v avtih, ki so bili podobni vsaj kakemu SLK-ju ali pa BMW Z3 ali kaj podobnega kompesorskega - samo, da je bil roza kabrio ;)

O Cliu takrat ni bilo ne duha ne sluha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clio RS že, navaden je pa way premehak ... vem, ker ga imam. <_< In serijske gume ki jih dajo gor so plastika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravjo, da se od malih avtomobilov prov Clio pa Peugeot 206 zelo dobr držita ;) Skozi ovinke namreč :D

Se popolnoma strinjam. Clio ima zelo dober oprijem na cestišču :) Sem zelo zelo zadovoljen. Že čakam, da pride v prodajo novi model :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam. Clio ima zelo dober oprijem na cestišču :) Sem zelo zelo zadovoljen. Že čakam, da pride v prodajo novi model :)

Clio RS verjetno? Ali pa vsaj druge pnevmatike, jaz imam še serijske plastične ... češka sorta Continentala ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clio RS verjetno? Ali pa vsaj druge pnevmatike, jaz imam še serijske plastične ... češka sorta Continentala ...  :BUA:

Jaz imam original lita platišča z continental 185/55/15" gumami, samo se mi ne zdi tako slabe. Tudi v testih (ne vem točno v kateri reviji) so se pokazale kot zelo dobre gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam original lita platišča z continental 185/55/15" gumami, samo se mi ne zdi tako slabe.

Morda je pa zmes iz katere so narejene iz drugega vica, pri meni je 175/65/14 ... apn :)

Me res zanima kako se bo nova generacija peljala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Odkrijte novi Clio z Renault F1 voznikom Franckom Montagnyem.

novi Clio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!