Skoči na vsebino

Novi clio


Thundercat

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

sem ga prejsnji teden videl v zivo v MB; oblikovno me ne preprica - ne zunanjost in ne notranjost. zunaj prevec konformen z ostalimi vozili, znotraj prevec "smrkavski" (razigran, neskladen).

ali se pa samo se nisem navadil. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Novi Clio je Evropski Avto leta

Žirija 58 avtomobilskih novinarjev iz dvaindvajsetih evropskih držav je izbirala avtomobil leta 2006. Laskavi naziv je Renaultove tovarne, ki izdelujejo že šesti Renaultov "Car of the Year", zapeljal novi Clio. Francoz je zbral 256 točk, le pet več od Volkswagna Passata. Blizu, a vendarle predaleč, je bila tudi Alfa Romeo 159 z 212 osvojenimi točakmi. Naslov je žirija podeljevala v konkurenci 28 novih avtomobilov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" Le od kod mu takšna moč ? " :headbang: :wallbash:

Dave kaj pa ti tu? To ni tema za Golf Diesel in ostale švabsko-radgonsko priljubljene derivate :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave kaj pa ti tu? To ni tema za Golf Diesel in ostale švabsko-radgonsko priljubljene derivate :devil:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mi spizdli dodatno opremo iz mojega Golfadizela. Pa sem šel pogledat, če se pri Renoji dobijo na frišno sklepane kose za na zadnji zic in zeleni flisnati klobuk s fazanovo pero za na koferamdekl. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mi spizdli dodatno opremo iz mojega Golfadizela. Pa sem šel pogledat, če se pri Renoji dobijo na frišno sklepane kose za na zadnji zic in zeleni flisnati klobuk s fazanovo pero za na koferamdekl. :fredy:

če nimajo pri renuju pa vlomi v prvo lado nivo ki jo vidiš. saj ni težko .)

da se vrnemo k temi - mene je novi clio prijetno presenetil, je kolega v temi prišel po mene in sem šele ko sem izstopil videl da ni megane ampak clio. no nisem pozorno gledal ko sem vstopal ampak noter je ko megane pa placa je ful za tak avto. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimajo pri renuju pa vlomi v prvo lado nivo ki jo vidiš. saj ni težko .)

da se vrnemo k temi - mene je novi clio prijetno presenetil, je kolega v temi prišel po mene in sem šele ko sem izstopil videl da ni megane ampak clio. no nisem pozorno gledal ko sem vstopal ampak noter je ko megane pa placa je ful za tak avto. :grim

:) ...sem se samo malo zajebaval.

V resnici sem temo zamenjal za Lesbo-park ... :blush:

Sicer pa sem tudi sam bil presenečen nad prostornostjo novega Clia, predvsem notranjosti.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!