Skoči na vsebino

kapica za svečko


križe

Priporočene objave

pozdravljeni.

Imam en problem. ko pada dež mi pride voda na svečko in dela stik in skuter (formula 50) crkne za kak dan oz. dokler se ne posuši ali dokler je ne spucam. baje je kriva kapica na svečki, ki prepušča elektriko. no, in zato bi rad dobil nekje silikonsko kapico, po kateri lahko teče voda in ni problema, ker je bo prepuščala. do sedaj nisem bil uspešen, zato se obračam na vas, če mi kdo lahko pomaga.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vem je vsaka kapica za svečko vodotesna, saj je iz plastike, vsaj jaz sem tako kupil, tak da nevem kak ti lahko voda pride do svečke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Koliko vem je vsaka kapica za svečko vodotesna, saj je iz plastike, vsaj jaz sem tako kupil, tak da nevem kak ti lahko voda pride do svečke....

od kdaj je te plastika vodotesna prosim ? :slap: :slap: :slap:

sploh pa tm na svečki... :hmm:

obstajajo pa tudi gumjaste kapice ki so definitivno bolse od navadnih,

saj se oprimejo svečke :D

Lp,Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz mam tudi okrog plastike gumo, tak da nikjer nemore voda priti zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjava kapce sicr pomaga, saaaaaaaam kaj pa recimo odpravljanje problema da se ti tm sploh pojavi voda?????? (v taki kolicini d stvar crkne) :baa: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na formuli moras pazit da mas na tistem malem navoju tisto malo valjasto matico al kak bi ti reko dobro zasraufano... mozno je samo da ti kabl al pa kapica prebijata... najd kje pa malo silikona pa je ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjava kapce sicr pomaga, saaaaaaaam kaj pa recimo odpravljanje problema da se ti tm sploh pojavi voda?????? (v taki kolicini d stvar crkne) :baa:  :headbang:

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Že dobra stara pumpa od ROG-a pomaga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:  :slap:  :slap:  :slap:  :slap:  :slap:

Že dobra stara pumpa od ROG-a pomaga  :OK:

kaj ti si z pumpo poleg pihas ko dezuje pa se vozis al kaj

:slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti si z pumpo poleg pihas ko dezuje pa se vozis al kaj

:slap:  :slap:  :slap:  :slap:

nauci se brat :kva2:

napisal je da mu potem ne vzge vec :D pa nea pametuj nekaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem kak se resit da bi voda tja prihajala, NE pa kako jo spravit ven .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem kak se resit da bi voda tja prihajala, NE pa kako jo spravit ven .)

Kupit novo... :blink:

Scooter-Center... was brauchen Sie :hmm: 7,80€ stane NGK gummi...

Zaj pa ZOK please :P

Lp,Slavko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kapca ne bo prepuščala od motorke(navadne.katerakoli) smao če bo pa še kr prebijal poj morš pa problem z vodo rešt oz. nekj čez oz. zravn dat!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a je kdo že slišal za izolirni trak??? ta izolirni trak zalepi okrog vrha kapice najbolje da začneš tam kjer je kabel (izoliraj kabel+svečko in odreži da pri menjavi svečke ne bo problem) potem pa izoliraj kapico+svečko vse skupaj in 100% voda ne bo prišla v kapico (izolirni trak stane 200 SIT in imaš ga v več različnih barvah) ali pa kupi gumijasto kapico (povem zelo pomaga in izoliraj kabel+kapico na vrhu brez svečke, rezultat je zagotovljen ker jaz se z mojim endurotom vozim po vseh mogočih potokih in mi je voda segala že skoraj do tanka in cilinder je bil v celoti v vodi pa ni nič prebijalo drugače bi to občutil) in kapice od motork+kosilnic ne pašejo na svečke od mopedov in skuterjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pašejo pašejo kr priobj jes jo mam na aprilij rs-50 99 letnk!! pa prej še na apnu pa na frčiju IN skuterju yamahi spy tok de...grunti

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!