Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

v glavnem: tale pilot je bil pa definitivno najhitrejši in najboljšejši na pisti...  :worship:

:hmm: če Gregs to pravi in se mu klanja pol bi že skor moglo držati :yes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bote v petek doli ??? jaz bi lahko okoli 16.30.... je to ok? al mate plan že zjutraj pičit dol ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem: tale pilot je bil pa definitivno najhitrejši in najboljšejši na pisti...  :worship:

definitivno. Sem mu probaval sledit, pa mi ni šlo :blush:

Red, prednost domačega terena ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem: tale pilot je bil pa definitivno najhitrejši in najboljšejši na pisti...  :worship:

Redu so kot kaže koristili treningi v Pesniškem rondoju!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem: tale pilot je bil pa definitivno najhitrejši in najboljšejši na pisti.

Samo,če si pa vozil bojno linijo,in te je dohitel,te pa ni mogel prehiteti, saj mene ne in Mistya,ker proga to onemogoča,tako da ,si ga moral predse spustiti,a ne Red

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo,če si pa vozil bojno linijo,in te je dohitel,te pa ni mogel prehiteti, saj mene ne in Mistya,ker proga to onemogoča,tako da ,si ga moral predse spustiti,a ne Red

no no :naughty: , pa ravno ti pa Misty sta največ pred sebe spuščala :D Koga le :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno. Sem mu probaval sledit, pa mi ni šlo  :blush:

Red, prednost domačega terena ane :P

Ti si Grobnik drkađija, tako da bo treba še spiliti tehniko počasnih dirkališč... :P Eheheheh.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:naughty:

Slepec, ti pa dej malo prizanesi tisti frezarci... jo boš čisto izmučil... :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no :naughty: , pa ravno ti pa Misty sta največ pred sebe spuščala :D Koga le :?

Tebe ne... si tudi ti žgal tisto katemo po pisti, da je skoraj dušo spustila... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomladi pride nova :naughty:  :OK:

Upam, da kaj bolj voznega... :whistle: .)

Vsaj glede na tvojo vožnjo bi sedlo kaj bolj športnega, da ne boš prevečkrat pobiral frezarce iz grap, ko ne bo zdržala pritiska vožnje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redu so kot kaže koristili treningi v Pesniškem rondoju!!!

....pa križevski ovinki vsaj 50 x dnevno gor pa dol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kelko km je to iz murske sobote do ta?  :?

z Lendave je 51 km :whistle: odvisno od kod štartaš? Kje ti je bliže, npr. lahko greš čez

Gibino(prleki) ali Središče ob dravi ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z Lendave je 51 km :whistle: odvisno od kod štartaš? Kje ti je bliže, npr. lahko greš čez 

Gibino(prleki) ali Središče ob dravi ipd.

natančneje bi štartala iz Radencev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slepec, ti pa dej malo prizanesi tisti frezarci... jo boš čisto izmučil...  :lol1:  :P

Kot bi rekel Bladzo: nisem kupil samo spodnjega dela obratomera, zato se vozim v zgornjem območju. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natančneje bi štartala iz Radencev

Po moje je najboljše, če greš do Ljutomera, Stročja vas, Presika, Vuzmetinci, Središče ob Dravi, meja, Trnovec, v naslednji vasi od Trnovca (nevemkakosereče) :hmm: je tabla desno za Puščine, Varaždin, tam pa greš v prvem semaforiziranem križišču levo, nato pod podvozom na dvopasovnici drugo križišče desno. Tam so table za Zagreb in avtocesto. Ko si enkrat na tisti cesti (varaždinska obvoznica, omejitev je 80, pa BAJE so nonstop radarji), pa pičiš nonstop ravno cca 15 km do Novega Marofa. V Novem Marofu pa na edinem krožišču zaviješ levo, nato pa je čez cca 500 metrov na levi strani dirkališče.

Vsega skupaj je to od Ljutomera cca 45 km. :grim

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZFR1 če še zdaj ne boš vedla poti do dol pol ti pa ni pomoči :grrr ....aja lahko se pa nam pridružiš ko bomo šli dol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWAMAN, greš zraven naslednjič?  :?  Čeprav se mi zdi, da je steza prekratka in preozka za tvojo 12ko :hmm: Probati ni greh

Zraven bom enkrat definitivno šel. Ampak glede vožnje po pisti nisem čisto siguren, moram zadevo videti v živo. Lahko pa vam SS in SM peljem dol zöbl pa luk, glede na to da imate pomanjkajne prtljažnih zmogljivosti! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!