Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

hmmm zanimivo

koliko to pisto hvalite pa jo bom res mogel  enkrat  it sprobat

sporocite ce bo sel kdo cez teden da  se se jst priklopim

kaksen je cas proge  boljsi cca?

pista je zlo dobra za en hud psihičen in kondicijski trening...še danes me vse boli...prijetno boli :OK:

recimo na grobniku (s 600 ccm) dostikrat tiščiš gas in u bistvu "počivaš" zraven, tukaj pa tega ni

gas, bremza in premetavanje levo-desno, v ovinkih in na pospeševanju iz njih veliko drsenja (ker so zaprti ovinki pospeševanje s 4000 obrati v 2. prestavi)

pa ne pridet s slajko tja, že supercorsa ni primerna :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da Gregs tega ne bere  .....ker bo lahko pol.......

...bere, bere... :grim Ampak :devil: pa ne bo.. Gregs ni tak... :grrr Sam da se zezamo, pa je... .) Pa da se imamo fino... pa da žgemo po pisti... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gas, bremza in premetavanje levo-desno, v ovinkih in na pospeševanju

Meni je ravno zaradi tega všeč... :grim Ker ni velikih hitrosti, ampak veliko prelaganja motorja... pošteno povedano, mi je bolj všeč kot Grobnik.... če bi bil še asfalt za odtenek bolj grob, bi bilo pa že kičasto lepo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty ce bi primerjal jo z mobikrogom

kaj bi rekel

men se zdi hudicevo prekratka

Če jo Gregs primerja: pista je precej boljša kot mobikrog (vsaj zame): predvsem zaradi boljšega asfalta. Je pa počasnejša... Odvisno, kaj želiš od piste. Imaš več ovinkov in zato prelaganja iz enega v drugega, kar je meni zelo všeč. Pista je dolga 1,6 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty ce bi primerjal jo z mobikrogom

kaj bi rekel

men se zdi hudicevo prekratka

ja vsaka ma svoje prednosti in slabosti (kir diplomatski odgovor :D )

ker sem padel že na obeh, najprej s stališča varnosti :) : ni ograj!! hitrosti so manjše (čeprav če bi padel na koncu "ciljne" pri 150 bi se tud daleč oddrsal - vendar po travi), edina slabost tega je, da če je dosti ljudi na pisti lahko iz enega dela proge priletiš na drugega nekomu pod motor.

asfalt je dokaj drseč, skoraj tako kot tisti rumen pobarvan del na mobikrogu na predzadnji ravnini. po drugi strani pa ni zjeban, ni lukenj ipd kot na mobikrogu. in ni kombinacij beton - asfalt ;)

imel sem veliko težav ker sem se navadil na dokaj pozna zaviranja (na grobniku ki drži) in sem se velikokrat zbremzal v ovinek zarad tega. ne vem, enostavno mi ni potegnil da čeprav izgleda lep asfalt, da ni takega oprijema

pista je kratka, vendar vseskozi dogaja ;)

z zx10 boš lahko vozil ves čas v prvi :D

meni osebno je tko, mal daleč (točno 200 km iz dobrepolja žvirče-dvor-NM-brežice-orešje-zabok-bedekovčina-novi marof), sama pista pa ima preveč 180° ovinkov, "pravi" ovinki so 3 je (oz. 2) pa še tam se nisem upal prtisnt, ker je guma tolk drsela.

Definitivno pa tja še pridem, vendar ko bo vroč asfalt in s gumo tipa diablo corsa ;)

pista je definitivno neki novega, zanimivega, predstavlja izziv

edited: definitivno nimaš kaj zajebat če jo probaš (za tistih 200 kun med tednom oz. 250 med vikendi), pol boš pa že vidu če ti odgovarja

aja, še to, če jo bodo dejansko podaljšali in preuredili tako kot je v tistih načrtih bo suuuuupeeeer :OK:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...upam, da nismo strašili en druzga in da smo se vsi počutili varne....

Kje pa,malo dirkaške žilice pa smo sprobali ,a ne,varno-varno :OK:

post-5640-1123437569_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem.....fajn družba ste bli, fajn pobje...Fabi pa nam je z smehom itak polepšala dan...meni spljoh, ker ženski Primorci meni zeluuuuuu dupadejo.... :OK:

Ma zdej mi je prou nomalo :blush: Ma jst sm se mela res ful fajn! Pista je prow :OK: in družba še bol :OK: pošiljam usim enga :004 Kumi čakam, da gremo spet!!

Uglaunem, fotke so ful lepe, še najbolj mi je ušeč tista, kjer je videt, da še Gregs me ni mogu dohitet :naughty: Sm preveč rasturala :smoke: ( :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je blo res čudovito. Še posebej, ko sem ene dva kroga (ko sem se navadil na polaganja) vozil vzporedno z tekmovalnima "tišačema", za kaj več pa itak nimam kondicije :blush: . Mogoče je res lažje z SM motorjem, ker malo bolj kontrolirano drsi, vendar pa mu zmanjka moči pri izstrelitvi iz ovinka (ktm l.98? :? ) Blo mi je zelo lepo gledat, se vozit in se učit. Priznam pa, da mi ni blo vseeno, ker motorist sem komaj kakšne 3 (tri) mesece. Saj sva z REDOM tak že prej tuhtala, kaj vse se na KTMju lahko razbije in sva ugotovila, da nič :OK: , ampak bolelo pa mogoče bi... :( Skratka fantje in punca, naslednjič pa celi dan (sem že šel malo laufat za kondicijo :blush: , pa pr frizerju sem že bil) Če bo šla še smrobika zraven z avtom, potem pa bi res lahko malo grilali in rekli kakšno gospodarsko več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs razlaga......lepo prosim ne se dotikat mojega motorja, ker sem ga včeraj cel dan glancal  :devil:  :P

:D ahhh...

Mater sem vam malo faus... komaj čakam da se vsedem na motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se gre naslednjič? Že veš čas mislim it.. pa mi nikol ne znese :xx:

Bo treba kej narestglede tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal, pa bom jst ta čudn škorenj snel, pol morm pa takoj it tole sprobat

mogoče kr z gs-om

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....a za v petek 12. 8. je slučajno kaj kandidatov da bi šli dol  :?  :rolleyes:

... eeemmmmm... bi, ampak se mi zdi, da bom/va takrat nekje v osterajher landu... :P

Drugič... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede vsem prisotnim: imam zbrane slikce od 3 fotičev: Jose, Slepec in moje. Kdo jih hoče, kako jih hoče? Lahko pošljem po mailu, lahko napečem CD... samo povejte... kar na PM recimo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrobi.....kaj :eek: tukaj? A ni mašinca pri kocenovih koljegih... :photo:

Se hecam...kdaj bo :kva2: nared za Marofovo? Gume bojo iste?

:hmm:.....zanimivo, kaj delajo na tem asfaltu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrobi.....kaj  :eek: tukaj? A ni mašinca pri kocenovih koljegih... :photo: 

Se hecam...kdaj bo :kva2: nared za Marofovo? Gume bojo iste?

:hmm:.....zanimivo, kaj delajo na tem asfaltu....

Kaj pa manjka mojim gumam :? Po robovih še je je zadosti za marof ali dva :hmm: Moram ga malo porihtati, da bo zadeva malo bolj šla in da se ne bo več cedilo na vse šraufe :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....a za v petek 12. 8. je slučajno kaj kandidatov da bi šli dol  :?  :rolleyes:

Jasno, da je nekaj kandidatov. Upam, da mi z časom uspe, da vidim/občutim to dirkališče.. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  ahhh...

:hmm: Menda ti ni prišlo?! :lol1: :naughty: :P

Glede na užitke na stezi... :whistle:

(šalamalapress)

še mal, pa bom jst ta čudn škorenj snel, pol morm pa takoj it tole sprobat

mogoče kr z gs-om

Ma sej ti dam za en krog... al pa dva... :whistle: Sej gum skoraj ne žere... :lol1: Če ne bova pa ene slajke gor dala... :kva2: Čeprav je misty rekel, da ne... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!