Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Ahoj!

Krešo bi rad spal do 10.00 in odklepal ob 12.00... :whistle: :grrr

Od 11.00 ure naprej bi lahko začeli s programom, če se bo držal obljube....pa če bo za razpakirat, bi radi vstopili ob 10.00 in rešili formalnosti O:-).

:D Budemo še potvrdili stvar pa bo on došel, ka ne bi čekali pred ogradom... .)

Torej: kdaj, od kod, kdo vse??? :hmm:

Iz Lotmerka čez Gibino? Mogoče počakamo Gregsa, yozota & comp., če prijašejo...da jim prišparamo kak kilometer vožnje...

A bi šel kdo iz smeri Celja tja, ker se mi ne ljubi sam furat :(

Yozo, Celje - Maribor - Ljutomer je hitra cesta... ;)........ :slap: :hmm: polna torvonakov...če treba, se počakamo in nadaljujemo po omejitvah :rolleyes:

Tudi čez Ptuj ste hitro pri nas...

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Lotmerka čez Gibino? Mogoče počakamo Gregsa, yozota & comp., če prijašejo...da jim prišparamo kak kilometer vožnje...

Yozo, Celje - Maribor - Ljutomer je hitra cesta... ;)........ :slap: :hmm: polna torvonakov...če treba, se počakamo in nadaljujemo po omejitvah :rolleyes:

Tudi čez Ptuj ste hitro pri nas...

Popravljeno . Popravil smrobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj štartate iz LJ -Gregs ,se vam pridružim na Trojanah ,pa skupaj nadaljujemo z motorji ali pa bom vozil za kombijem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips: ma pridi, zakaj pa ne? .) Ti samo vozi, saj bo vsak pazil na druge, da ne bo piz**rij...

Slepec: nekaj študiram, če bi šli preko Zagreba navzgor... :hmm: Razlika je 10 km... Mogoče je to še hitrejša varianta, je več avtocest... če gremo s kombijem, seveda... če gremo z motorji (kar je malo verjetno), potem pa raje čez Ormož...

Pismo, ne vem, katero ruto naj uberem... :lol1: Diši mi bolj štajerska linija poti kot dolenjska... mah, imam še en dan za odločitev... :D

Ostali, predvsem Red: mislim, da bomo okoli 11:00 mi prišli, ne vem, če nam bo zneslo prej. A je to v redu, da ne bomo ostali zunaj... :D Pa da plačamo, seveda... MimogredE: koliko se boste zdilali za 5,6 určk vožnje...?! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, če boste šli čez Zagreb, pol priporočam da mejo prestopite na kakšnem manjšem mejnem prehodu, saj zna na Obrežju ali pa Slovenski vasi biti gužva zaradi 'selitve' na morje in se vam lahko vse skup pol zavleče .)

...drugače pa ko pridete, pridete, ni problema, boste pač manj časa na pisti :whistle: ...zunaj ziher ne boste ostali :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, če boste šli čez Zagreb, pol priporočam da mejo prestopite na kakšnem manjšem mejnem prehodu, saj zna na Obrežju ali pa Slovenski vasi biti gužva zaradi 'selitve' na morje  in se vam lahko vse skup pol zavleče  .)

...drugače pa ko pridete, pridete, ni problema, boste pač manj časa na pisti  :whistle: ...zunaj ziher ne boste ostali  :grrr

Emmm... a pri ormožu ne bo teh težav?! :hmm: Selitev narodov, mislim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Jose odločil, da gremo čez Ormož... :grim

Upam, da nam res rata štartat ob 8:30.. :rolleyes: ..sicer sredi noči, ampak naj bo za pisto... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Jose odločil, da gremo čez Ormož... :grim

Upam, da nam res rata štartat ob 8:30..  :rolleyes: ..sicer sredi noči, ampak naj bo za pisto...  :lol1:

mi pridemo popoldan - "sred noči" smo še v službi :BUA: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam lahko vse skup pol zavleče  .)

...zunaj ziher ne boste ostali  :grrr

To pa sigurno ne; tudi zato, ker ni nobenih vrat. :grim

Drugače se pa lepo mejte, Decaf in jaz greva jutri na dopust. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja novica: kombi definitivno BO!

Če rabi kdo kaj noter zmetati, lahko. Lahko pripeljemo še kakšnega odojka zraven.... :lol1: En set 120/70 in 180/55 bo za rezervo zraven.

Poskušali bomo štartati čim prej, mogoče že ob 8:00.

Odhod iz LJ preko Trojan do Ormoža in Marofa.

Spotoma baje poberemo Slepca in Yozota nekje na štajerski strani... kot spremljevalni vozili pred kombijem... :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šel kdo iz smeri Celja tja, ker se mi ne ljubi sam furat :(

Jaz tudi študiram, da bi šel malo pogledat. Kdaj bi ti štartal? Jaz sem iz Šentjurja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šel kdo mogoče čez Ptuj, bi se lahko dobili in šli skupaj :P .)

Skoraj 100% da grem :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spotoma baje poberemo Slepca in Yozota nekje na štajerski strani... kot spremljevalni vozili pred kombijem...  :lol1:  :D

a ti bosta služila kot protivetrna zaščita :devil: da boš pol lahko hitreje peljal :P

....sicer pa je vremenko za jutri napovedal, da se bo zjasnilo in bo podnevi lepih 24 stopinj.....se vidimo dol :) .....upam da ne boste zatajili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z yozotom se dobiva v celju med 9.30 in 10.00,in kreneva proti ptuju še gre kdo zraven

gregs 8.oo je zame zgodnja ura imam servis na avtu ob 8.oo tako da lahko štartam ob 8.30 in sem na trojanah ob 8.50 če ne boste že mimo se lahko dobimo, smo na vezi

a je pred mejnim prehodom menjalnica

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidimo dol, pri meni sprememba načrtov

grem čez brežice (malo bližje je ker sem z dolenjske ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Banda, Ventil vam želi lep športen dirkaški dan na dirkališču v Novem Marofu :yea2:

.) malo sem žalosten :( , da ne morem biti zraven, ker vidim(čitam), da bo družba prava(pol motosveta)

B) čakam pa na slikce :naughty: digitalce sabo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z yozotom se dobiva v celju med 9.30 in 10.00,in kreneva proti ptuju še gre kdo zraven

gregs 8.oo je zame zgodnja ura imam servis na avtu ob 8.oo  tako da lahko štartam ob 8.30 in sem na trojanah ob 8.50 če ne boste že mimo se lahko dobimo, smo na vezi

Mislim, da bo kar prava ura... ;) Če ne, naju pa ujameta... Glej bel kombi LJ registracije, ki ne vozi več kot 100.

Mimogrede: Rude tudi najbrž pride.

Se vidjamo!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti bosta služila kot protivetrna zaščita  :devil: da boš pol lahko hitreje peljal  :P

Aha... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!