Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Fantje kaj pravite? bo treba v kratkem načrtovat kakšni obisk na stezi v Novem Marofu :yea2:

:) npr. naslednji vikend en dan :yes: če bo vreme seveda .)

Bistriška ekipa planira napasti Marof ponovno v petek 5. avgusta. Detalje javim kasneje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hector, nestrpno pričakujem detajle... :kva2:

Prijavljam pa za 5. avgusta dve osebi... :yea2:

Če boste šli, seveda... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistriška ekipa planira napasti Marof ponovno v petek 5. avgusta.

5. oziroma 6. avgust na poroki v made in germania(Berlin) :) Sem pa ziher, da se boste

imeli lepo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,v kateri team se pa naj jaz vključim.Ki me bote sprejeli? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,v kateri team se pa naj jaz vključim.Ki me bote sprejeli? :(

...ti samo spremljaj naslednji teden temo, ko prečekiramo vreme, pokličemo gazdo in objavimo na forumu. Veš da lahko greš zraven nas, komot.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,v kateri team se pa naj jaz vključim.Ki me bote sprejeli? :(

Tudi z nami se lahko odkotališ tja... :yea2: po malo drugačni poti... upam le, da ne bo vpadla Pannonnia... :hmm: upam na četrtek. PM, če te zanima... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..upam na četrtek... :yes:

@Red na kateri četrtek upaš, verjetno na 4.8.05(drugi teden) .)

:grim obstaja možnost da sem takrat zraven :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Red na kateri četrtek upaš, verjetno na 4.8.05 :grim obstaja možnost da sem takrat zraven :OK:

:oops:

@Ventil: S četrtkom sem upal na Panonnio :kva2: , ampak še ni čisto ziher - lahko da pride na petek... potem se odpovem Marofu. Si zraven? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto greva z Icotom samo čekirat dol, če pa bi se našla še dva kandidata, bi se pa šli tudi kaj pelat :grim , anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto greva z Icotom samo čekirat dol, če pa bi se našla še dva kandidata, bi se pa šli tudi kaj pelat :grim , anybody?

Z Icotom sva se zadnjič menila o tem in sva midva z Decafom zaenkrat tudi zainteresirana. Se kontaktiramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljen :OK: . Od kot štartaš? Js krenem zelo zgodaj zjutraj iz LJ al pa malo manj zgodaj iz Sl.Bistrice, še ne vem, je odvisno od situacije :naughty: . Ico se pridruži v Radgoni. Se lahko nekje na tej relaciji dobimo, drugač pa za detalje PM .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma kje prestopamo mejo, ker se od Radgone dalje pustim vodit lokalcu ( :oops: , pardon, priseljencu). Za dol je dogovorjeno, če pridemo vsaj štirje. Glede na to, da sta v špilu še Grinđa in njen, smo številčnemu pogoju zadovoljili :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko nekje na tej relaciji dobimo, drugač pa za detalje PM .)

Če bo pri nama z Decafom izvedljivo (morava se še zmenit, kam bova mahnila z mopedi), bi se lahko dobili kje pri Murski, saj mata Ventil pa Ico cca isto do nje, Pihljač ti pa itak od dlje prideš.. Oz. dobimo se nekje, kjer bomo prečkali mejo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termin mamo rezerviran od 11-18.00, danes bojo meli tam neko snemanje, pa v petek trening tako da gazda pravi, da bo proga v soboto "gumirana" kot je treba .) .

Grinđa, vidva me pa ne razočarat :grrr , saj veš, da bi te že rad vido :rolleyes: :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....za vse, ki ne veste poti do dol, predlagam, da 'najamete' Ventila kot vodiča, najem bo poceni pa še kvalitetno bo opravil svoje delo :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne bom odpravo v petek malo namakat :OK: se vam pridružim. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh kar pojdi znami...namakal se boš pa tako ali tako na 34 stopinjah pod kombinezonom :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!