Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

definitivno. Sem mu probaval sledit, pa mi ni šlo  :blush:

Red, prednost domačega terena ane :P

:blush: ...kaj naj rekem....hvalja za komplimente.....sej mi paše :).... ker nismo bli ravno mila skupina...

..Misty, ti si kar delal...saj vem...žgal, počival in tuhtal obenem....

Me boš pa povlekel na Grobniku malo za sabo...bom skorajda novinec....vela?

Samo,če si pa vozil bojno linijo,in te je dohitel,te pa ni mogel prehiteti, saj mene ne in Mistya,ker proga to onemogoča,tako da ,si ga moral predse spustiti,a ne Red

:grim

Brez sodelovanja bi ne bilo veselja....prehitevanje na tem placu skoraj odpade....kako bo šele tekmovalcem prehitevat?

...še Gregs je verjetno pomislil: "..dobra voznica, hmmmm....Tvoja dobrota je neizmerna!" ...in šele takrat je lahko pošarmiral mimo boljše polovičke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še Gregs je verjetno pomislil: "..dobra voznica, hmmmm....Tvoja dobrota je neizmerna!" ...in šele takrat je lahko pošarmiral mimo boljše polovičke....

Eheheheheheh.... Red, da crkneš od smeha... :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK: :OK: :worship: ...približno tako se je prehitevalo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me boš pa povlekel na Grobniku malo za sabo...bom skorajda novinec....vela?

...mene tudi, mene tudi... :kva2: (pravo linijo pokazati, da zmanjšam čas za 5 sekund) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo to soboto (20.08) zdržalo vreme, bomo Bistričani napadli Marof (popoldan). Kolega je že preveril - pista bo odprta za treninge. Torej... se vidjamo :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs, mi tišači ne maramo pozerjev :P

:lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

...v tej familiji je samo en pozer... in to nisem jaz... :naughty: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo to soboto (20.08) zdržalo vreme, bomo Bistričani napadli Marof (popoldan). Kolega je že preveril - pista bo odprta za treninge. Torej... se vidjamo :OK: !

:hmm: Ne bi bilo slabo spet malo priti ob bolj znosnih teperaturah kot zadnjič, sam če bo takole nas bo zdej pa še res zeblo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ne bi bilo slabo spet malo priti ob bolj znosnih teperaturah kot zadnjič, sam če bo takole nas bo zdej pa še res zeblo :D

Takrat so vsaj gume držale. :OK:

Gremooo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat so vsaj gume držale.  :OK: 

Gremooo...

Pol pa Gremooo...razen če se ne spravimo na Mobikrog!

Kaj pa pravijo ostali iz druščine s katero smo bili zadnjič tam :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravijo ostali iz druščine s katero smo bili zadnjič tam :?  :?  :?

V pacu je naslednja sobota .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pacu je naslednja sobota .)

Ker zgleda ne bo nič iz Brna :BUA: in če ne gremo slučajno na Grobnik, sem oz. sva zraven :OK:

(Pihljač če se bo šlo javi Ninđiki in jo prepričaj, če jo je sploh treba .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst bi tud sou to cudo pogledat

Če si kdor mislim, samo pokliči pa gremo skupaj, oz. te lahko jaz obvestim kadar bomo šli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zgleda ne bo nič iz Brna :BUA:  in če ne gremo slučajno na Grobnik, sem oz. sva zraven :OK: 

(Pihljač če se bo šlo javi Ninđiki in jo prepričaj, če jo je sploh treba .) )

Grobnik, če bo vreme na tistem koncu. Drugače pa se strinjam z Marofom.. :OK: Ni panike. :hmm: ehm.. pannonia? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kolkih boste ju3 tam?

Nekaj kosov se nas je pogovarjalo, da bi se vam pridružili, ob 15 bi lahko bili tam.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!