Skoči na vsebino

Pa kaj mislijo, da smo vsi divjaki?


Mačica

Priporočene objave

Nismo samo slovenski motoristi OSLI na high tech mašinah!

Obnašanje in ugled med ostalimi udeleženci na cesti nam je ..... bogve kje ..... bom raje pike naredil, vsak pa naj moralizira po svoje!

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo samo slovenski motoristi OSLI na high tech mašinah!

Po desni ga je prehitel.... opa... to pa je neki čist izven koncepta....

Kakšna baraba sem šele jaz, ko se po celovški vedno peljem po sredini :hmm: pomoje bom od sodnika takoj šel na grmado :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moje mnenje zakaj nas imajo vse za divjake-čista fovšarija ker pač lahko lezemo skozi prometne zamaške in smo bolj okretni :D

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 12 let pozneje...
Quote

Bolj kot prepričujem svoje domače in domače moje punce, kako je motor fajn zadeva, slabše vidim, da je stanje na cesti. Tudi sam včasih rad zategnem gas, ko sem sam, ko je cesta topla, ko zadaj na sedežu ni druge žive duše, ki bi lahko nastradala..... Ko zaslišim hhrsssk hrsskk vem, da se moram umiriti, ker sem bil blizu, blizu postelje brez povratka ali pa s povratkom brez delujočih spodnjih okončin, ki motor za vedno vzamejo izpod RITI.... 

Vsakodnevno od kolegov, znancev, domačih slišim zgodbe: Veš tam pa tam se je unem pa unem zgodilo to na motorju. Veš moj stric je umrl, ker je divjal z enim ta pa pol niti ni priznal, da je bil zraven... Najhujše je, ko zdravstveno osebje reče: Aha naslednji darovalec organov.....  Pravzaprav že 2 leti vsem, ki jih poznam OPRAVIČUJEM in zagovarjam zakaj sem šel delat izpit in zakaj sem kupil motor. Dajte se malo vzet v roke, divjanje ja ampak v mejah normale, v polni opremi in pri polni zavesti... 

Da se ne izgubi v temi Mitas (nabijanje). Tudi vas označujejo za "divjake"?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, XTR pravi:

Da se ne izgubi v temi Mitas (nabijanje). Tudi vas označujejo za "divjake"?  

ne vem, ker ne vprašam vsakega posebej. :P

Splošno prepričanje pa je znano. Sem zadnjič malce na neki žurki klepetal z mojim bratom in mi je rekel da smo divjaki. Jaz sem mu pa rekel, da je pussi, ki si upa samo z dragim avtom divjati 200 po ac :P

Čist resno pa, divjaki smo zato, ker sanja v avtu in ko ga prehitimo se zdrzne. Da pa imaš cvetke v svetu avtomobilizma in motorizma je splošno dejstvo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, DAMI34 pravi:

ne vem, ker ne vprašam vsakega posebej. :P

Splošno prepričanje pa je znano. Sem zadnjič malce na neki žurki klepetal z mojim bratom in mi je rekel da smo divjaki. Jaz sem mu pa rekel, da je pussi, ki si upa samo z dragim avtom divjati 200 po ac :P

Čist resno pa, divjaki smo zato, ker sanja v avtu in ko ga prehitimo se zdrzne. Da pa imaš cvetke v svetu avtomobilizma in motorizma je splošno dejstvo.

 

200 po AC je divjanje? Tako pišeš. Kako se določi, kaj je divjanje? Ker ti si nekoga določil za divjaka zaradi njegovih 200 po AC. Pa menda je pussy, ker si upa 200 samo po AC in še to z dragim avtom. 

Čisto resno pa; so idioti in divjaki tisti, ki sekajo ovinke, prehitevajo pred in v nepregledne ovinke ter v škarje, skozi naselja prebijajo zvočni zid in prehitevajo na vseh nemogočih mestih, ... Če se osredotočim samo na trezne in prisebne. In niso tisti zasanjani prav nič krivi, da so nekateri označeni za divjake. Ker je veliko teh divjakov totalnih idiotov. Zakaj? Beri prvi stavek drugega odstavka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

200 po AC je divjanje? Tako pišeš. Kako se določi, kaj je divjanje? Ker ti si nekoga določil za divjaka zaradi njegovih 200 po AC. Pa menda je pussy, ker si upa 200 samo po AC in še to z dragim avtom. 

Čisto resno pa; so idioti in divjaki tisti, ki sekajo ovinke, prehitevajo pred in v nepregledne ovinke ter v škarje, skozi naselja prebijajo zvočni zid in prehitevajo na vseh nemogočih mestih, ... Če se osredotočim samo na trezne in prisebne. In niso tisti zasanjani prav nič krivi, da so nekateri označeni za divjake. Ker je veliko teh divjakov totalnih idiotov. Zakaj? Beri prvi stavek drugega odstavka. 

dihi dihi :P

beri zadnji moj stavek.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, XTR pravi:

Da se ne izgubi v temi Mitas (nabijanje). Tudi vas označujejo za "divjake"?  

nope, vejo da lepo vozim, da mi divjanje ni prioriteta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Borutt pravi:

A si se našel? 

edini ki je kaj našel si ti in to mojo objavo, da imaš vsaj kaj replicirat :P

Heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

edini ki je kaj našel si ti in to mojo objavo, da imaš vsaj kaj replicirat :P

Heh

Našel si se. Zato te sedaj to moti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Našel si se. Zato te sedaj to moti. 

Sej se boš tudi ti enkrat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!