Skoči na vsebino

kaj kupiti


ronaldinho10

Priporočene objave

jaz bi pa prosu ce mi predlagate kaj nej kupm.star sm 15 let velik sm 170cm tezak pa 55 kg.do zdej sm imel yamaho mini pw 80.zdej bi pa kupu eno 125 ko.pa prosm predlagajte kaj se splaca kupit.kupu bi pa rableno za ene 500-600 sit.al pa manj.znamka ni vazna.samo eni pravjo de so eni nizji po velikosti zato prosm ce mi predlagate kaj bi blo dobro met.hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaho, hondo al pa kawasakija. A ne bi raje vzel 250ko, ker je precej manj stroškov in z njo lahko imaš veliko več užitka :kva2: (lastne izkušnje). Mislim, da bi bila Honda najboljša izbira, ker ima že aluminjast okvir in je najlepša med vsemi, je pa žal daleč najdražja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr kup 250ccm... bos bl zadovoln... po gozdu ti pa itaq polcaji nebojo moril za izpit (s kroslo itaq drgm ne moras)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bos kupo od kubikov se mors sam odloct!!!Ne pa kot eni kupi 125,... kupi 250.........Tak ko si opisal kolk si tezek te je za 250 premalo skup(brez zamere)!Motor ni odvisn od firme pac pa od tega kdo ga je mel oz kako je delal z njim!je pa res da je honda dober motor,mam sam hondo 125 letnik 97,pa mi je cist zadosti,sem pa vozo 250,res da je razlika sam iz pw80 na 250 pa ne vem kak bi blo!Sem so iz yz80 na cr125 pa je vlka razlika!

P.S.Prodam cr 125 letnik 97,nov bat,zadne disk ploscice!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem velik 171cm, težak pa 54 kg, pa sem vozil Hondo CR 250, tko da jo tud tubi priporočam, res da je 125ka bolj okretna, samo z 250ko boš doživel veliko večji adrenalin, jaz sem svojo prodal za 370k sit, bila pa je letnik 98

za 500-600k sit boš dobil letnik okrog 00, mal poglej na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), sicer pa priporočam hondo (lih dons sm vidu na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) da en prodaja 00 letnik za 570k sit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cross bi vzel KTMa, za začetek ti je dost 125ccm, pa še bolš je, ker ga morš skoz španat, ker 250ccm ne boš tak skoz na maksimu fural, kar pa ni tako zanimivo za po hosti al pa cross progi :D

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cross bi vzel KTMa, za začetek ti je dost 125ccm, pa še bolš je, ker ga morš skoz španat, ker 250ccm ne boš tak skoz na maksimu fural, kar pa ni tako zanimivo za po hosti al pa cross progi  :D

KTM, hm, v sloveniji je 125 ccm KTM kar težko dobiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti ne priporočam ktmja raj uzam yamaho al pa hondo. med 125 in 250 je pa razlika v tem da ti pri 250 ni treba skos šaltat k motor v vsaki prestavi trga ko ku..a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti ne priporočam ktmja raj uzam yamaho al pa hondo. med 125 in 250 je pa razlika v tem da ti pri 250 ni treba skos šaltat k motor v vsaki prestavi trga ko ku..a

se podpišem....

iskušnje s CR 250, s 5. je potegnil v vsakem klancu, skor nikol ni blo treba šaltat u nižjo, sam bolš filing pa je če prešaltaš k prehitevaš kakšen avto na makadamski cesti...........avto bo čist prašen.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena tema, kjer nekdo sprasuje za kaj naj zapravi denar, pol se pa itak cist po svoje odloci, al pa prekolne cel motosvet ker so mu neko sranje svetoval... ...eh... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vsi priporočate, da naj 250cc kupi. Jaz se s tem nebi strinjal. Za po progi vozit , če se znaš, je 125cc še preveč. Sem tudi sam bil v dilemi al naj 250cc kupim al naj 125cc kupim. Pa sem se odloču za 125cc, pa mi še zdej ni žal. Se da tudi s takim motorjem zlo hiter vozit. Pa še naučiš se bolje prestavljat, upravčjat s sklopko in zavirat (ker morš malo več prestavljat)Sem pa velik 177cm in imam 78kg. Pa nikakor nisem pretežek.

PS: Kolk od vas, ki ste mu priporočali 250cc, se je sploh kdaj na progi vozu. Pa to ne mislim enkrat al pa trikrat na leto, ampak enkrat al pa dvakrat na teden. PA še to moji kolegi ko se skupi vozmo po progah, vsi mislijo prešaltat na 125cc. En bo zamenju Yamaho YZ450F 2003 za 125cc :blink:. Pa On že ve zakaj. PA včasih je tekmoval. No jaz tudi vem zakaj.

Na progi ni važn kak motor maš ampak kako se peleš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam pa: Honda, Kawasaki, Yamaha al pa KTM (KTM naj bi bil celo najboljši izmed 125cc, pa še z deli ni tak velik problem. Avstrija je blizu :)). Nikakor pa Husqvarno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ne bi bilo najbolj pametno kar iz 80ccm iti na 250ccm.zanima me ali so kateri crossi ki so 125ccm nizji.ali imajo kateri visino sedeza nizjo.ce kdo kaj ve naj prosim napise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vem imajo vsi priblizno enako razlika je mogoce v 2 cm drugace pa mislim da lahko z zadnim amortizerjem nastavljas nekaj malega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ne bi bilo najbolj pametno kar iz 80ccm iti na 250ccm.zanima me ali so kateri crossi  ki so 125ccm nizji.ali imajo kateri visino sedeza nizjo.ce kdo kaj ve naj prosim napise.

jaz sem iz atx-a 60 ccm, BT cilinder prešel direktno na CR 250, pa mi je blo čist normaln vozit, res pa d se nism vozil po progah ampak sam tko po terenu, makadam, travniki, gozdne poti.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!