Skoči na vsebino

Brod na Kolpi - Livold


maXXXimum

Priporočene objave

Danes na poti iz krka nazaj v Slovenijo preko gorskega kotarja sem opazil tole cesto.. že večkrat prevozil z avtom, danes pa prvič z motorjem v smeri iz od hrvaške proti kočevju. Cesta je bolj hitra (za MS ali LS način vožnje) in ne vodi skozi veliko naselij.. večinoma torej omejitev 90 in brez tveganja pešcev in domačih živali na cesti :yea2: Zelo zanimivo :yes: , seveda pod pogojem, da na cesto naletite prazno in suho, ker je na nekaterih mestih v gozdu, kar zna biti ob dežju popolnoma neuporabno, sploh jeseni :ninja:

Posamezne "štukature" asvalta niso ravno v ponos slovenskim cestarjem, večinoma pa je asvalt dober, na nekaterih mestih tudi že nov. :OK: Tudi radarjev na tem koncu še nisem zasledil, ni pa me treba držat za besedo :P

Ne vem, če si zadeva ravno zasluži svojo temo ampak nisem naše lnobene druge pimerne :hmm:

Še zemljevid:

post-5020-1119825306.jpg

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to tista cesta, ki mislim da je, lahko potrdim da so hitri in odprti ovinki, lepa in široka cesta. Pa radarji so tut, pa ravno sredi ravnine, kjer je naselje parih hiš :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cesta je dala že veliko mrtvih (tudi letos najmanj 1) - več o tem vam lahko pove uslužbenec na Petrolu v Brodu na Kupi - je že več let isti in ažurno spremlja zadevo.

Pogosti so tudi radarji, še posebej pa je treba paziti na prehod srnjadi (!). In ko prečka cesto ena srna, upočasnite, ker skoraj vedno sledi še skupina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2, sej se je, ko je bil slovenski dan na grobniku, en z sopotnico zaletu v ograjo. Sm bil glih tarat tam. Smo mogl okol, čez črnomelj. GROZA. Drugač je cest noro dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobar, men je to ista cesta, ker se zmer v kompletu pelem ( Bogenšperk-Dvor-Kočevje-Brod-Grobnik-Rijeka ). Dost dobrih in še več nevarnih odsekov. Torej kot po celi Sloveniji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobar, men je to ista cesta, ker se zmer v kompletu pelem ( Bogenšperk-Dvor-Kočevje-Brod-Grobnik-Rijeka ). Dost dobrih in še več nevarnih odsekov. Torej kot po celi Sloveniji...

Dobra izbira, a jaz se zaradi znane ljubezni do Hrvatov v Petrinji obrnem in nazaj grede zavijem na Hotedrsico, pa v Cerknico, grem na ride pogledat cesa jaz nikoli ne bom znal in upal :nono: , potem pa lepo domov B) .

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxxx pa ne mi rect da nisi te ceste odvozu že prej? A te ni zrajcala že u avtu??

Drgač je pa to lepaaa cesta, hitra. In tko kot je reku Rok, jo prevozi in pol udar do dvora in pol pejt naročt novo gumo vulkotu :)

Pa ne okol govort o tej cesti, da ne bo tko kot Ma...r... in Go...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!