Skoči na vsebino

Kako utišati sosedovega cucka?


elbarto

Priporočene objave

Dogovoriš se z menoj in ti jaz našega 60 kg rotvajlerja posodim. Greš k sosedom in rečeš kako lep kuža je pri vas, a se lahko naš Huch, ki je tako prijazen, malo igra z njim, ker mu je dolgčas. Huch bo zadovoljen, ti pa pomoje tudi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ti bom jst mojga rottweiler-ja posodu ma še kkšn kg več od Polž-ovga! Sam ta tehnika je sprobana in učinkuje, k v naši okolici noben cucek ne laja več :devil: :devil: k jih ni več na tem svetu (biu moj Rambo mal lačn :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo šlo s kakim pogovorom do soseda, predlagam da psa posnameš na nek medij, in ko bodo sosedi pri počitku, ti lepo cd v stolp, volume do konca, čelado na glavo pa gremo za kake dve uri od hiše. pa da vidimo potem. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo šlo s kakim pogovorom do soseda, predlagam da psa posnameš na nek medij, in ko bodo sosedi pri počitku, ti lepo cd v stolp, volume do konca, čelado na glavo pa gremo za kake dve uri od hiše. pa da vidimo potem. :devil:

Ni slaba ideja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elbarto je utihnil...

upam, da pes ni njega "utišal"  :hmm:

El Barto je utihnil, ker ne more verjet :eek: , da si ne preberete, kaj je napisal. 85% odgovorov uporablja metode, za katere piše v prvem postu, da ne pridejo v poštev, 5% jih klobasa tja v 3PM, 10% pa je mogoče izvedljivih.

Čaka dalje dobre ideje

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj poslušal o nekem streljanju na Štajerskem koncu........in ker vem iz katerih logov izhaja Barto...sem se močno prestrašil,da je uporabil kako radikalno varjanto..........pa potamanil še sosede.

Sam neki mi ni šlo v lajtngo.....PES ni bil omenjen kot žrtev......torej, ni bil Barto!!! :OK: :OK: :OK:

Čist prijateljski nasvet.....nič drugega ne pomaga....preverjeno!!!!!

V sosednjem bloku stanovalci niso uspeli nič, ne policija, ne :fight2: :fight2: , pol so se pa na društvo obrnl.....in so se uni mal :fight2: :fight2: :fight2: pozabaval z lastnikom...... :OK: :OK: blažen mir :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer tole ne bo nobena predlagana rešitev, lahko ti je pa v tolažbo :doze:

Sosedi so najprej imeli rotweilerja, ki je bil revež cele dneve sam, zaprt na balkonu. Vedno, ko je šel kdo mimo, je dobil pes napad bevskanja, renčanja in zaletavanja v ograjo balkona. Ker je blizu OŠ, so otroci, ki so hodili mimo, še povrh vsega v balkon metali kamenje, kar je psa naredilo še bolj živčnega in včasih si imel občutek, da bo podrl cel balkon z bajto vred. Nekega dne vidim soseda s psom, ki ga ni imel na povodcu. Prijazno sem ga ustavila in mu povedala, da pes cele dneve popizdeva na balkonu, sploh, ko mu otroci mečejo kamenje in da se zna zgoditi, če ne bo imel psa na povodcu, da napade kakšnega, nič hudo slutečaga mulca. Pa je rekel, da sem smešna, ker je njegov pes zelo prijazen in ni šans, da komu kaj naredi. Sicer ne vem, ali je ta isti pes komu kaj naredil, ampak kar naenkrat ga ni bilo več na balkonu. In je bil mir ... cela dva tedna ... ko se je začelo iz balkona slišati žvižganje v različnih melodijah. Sosed si je nabavil papigo :kva2: ... Žvižganje bi bilo sicer sila zanimivo za poslušat, ampak ne od petih zjutraj, ko se začne danit, pa tja do devete zvečer, ko pade mrak. In kaj lahko naredimo? NIČ. Par dni nazaj sem bila celo tako neumna, da sem čisto potiho zažvigala nazaj in bogi ptič je čisto ponorel in začel skakat po kletki in žvižgat, da sem bila prepričana, da mu bo vrglo mandlje ven, sosedi pa so potem gledali grdo mene. Sedaj pohlevno čakamo, da se soseda naveliča papige in s strahom pričakujemo na balkonu novo živalsko pridobitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pohlevno čakamo, da se soseda naveliča papige in s strahom pričakujemo na balkonu novo živalsko pridobitev.

Upaj d bo to riba al pa enden od plazilcev :D

Ma sosedov ps je enkrat za vselej utihnu k sm mu s fračo dirket u gobc zadeu :afro1: je zjau in zjau, ma sigurno pol ure brez se ustavt v enem in istem taktu. Delovalo je kukr kitajske kaplce :kva2: :wacko: Sm se naveliču, šou na dvorišče in piimf... tišina. Od takrat je tiho in kdr me vidi se kar pobere u kučo :OK: zgleda d je zaleglo :)

Če pa s fračo fališ psa, upaj usaj na šipo :P Res pa da namesto kamna lahko daš gor smrdljivca (una ampula k je uporabna za pusta hrusta), utihne sigurno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne podpiran nobenega nasilja nad ničemer, še najmanj nad živalmi. Potemtakem lahko nekdo tudi tebe fajn na gobec, ko se mu bo dozdevalo, da preveč gobcaš :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takimi psi se je potrebno veliko pogovarjati, tako kot z rožicami ipd.

Po tem se ne čutijo več komunikacijsko zapostavljeni in potreba po dajanju povoda - poziva na odpiranje nove teme bo usahnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne podpiran nobenega nasilja nad ničemer, še najmanj nad živalmi. Potemtakem lahko nekdo tudi tebe fajn na gobec, ko se mu bo dozdevalo, da preveč gobcaš  :fight2:

Ma tudi tebi bo šlo na K**** čeprou bl težko in bi ponorela prej al slej

Zdej je mir. Če me pa mene kdo užge na gobec k mu paša mu vrnem milo za šampon :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tudi tebi bo šlo na K**** čeprou bl težko in bi ponorela prej al slej

Zdej je mir. Če me pa mene kdo užge na gobec k mu paša mu vrnem milo za šampon :grim

Verjemi da ne bi, nisem in ne bom, razen v samoobrambi ... ja, pa tudi tebe bi v trenutku, ko bi videla kaj si psu naredil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Vale je od hudiča, hujša od Rotwajlerja!!! :lol1:

Jep :devil: ... na srečo me še ni noben na gobec :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote: Vale: ... razen v samoobrambi ... ja, pa tudi tebe bi v trenutku, ko bi videla kaj si psu naredil.

To pa ni več samoobramba :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote: Vale: ... razen v samoobrambi ... ja, pa tudi tebe bi v trenutku, ko bi videla kaj si psu naredil.

To pa ni več samoobramba  :nono:

Je pa obramba psa :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: a se vam kaj mački gonijo pod balkonom? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Non stop  :grim

drugače sem silen ljubitelj muc ( :naughty: ), ampak v takšnih nočeh sem pa nonstop na relaciji kopalnica-balkon s polnim lavorjem mrzle vode.. mamicu jim nabijem tulečo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud za mačke mam recept,....ampak je pa mal preveč represiven tko da raj ne dam javno gor :grrr , me lahko še kdo napade :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!