Skoči na vsebino

Kako utišati sosedovega cucka?


elbarto

Priporočene objave

tud za mačke mam recept,....ampak je pa mal preveč represiven tko da raj ne dam javno gor :grrr , me lahko še kdo napade :whistle:

:kva2: :kva2: daj, daj, daj, daj, daj, :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

kekec pašteta + :whistle:  :whistle:  (ne upam napisat)

:kva2: :kva2: DAJ, DAJ, DAJ, DAJ, DAJ, DAJ :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote: Vale: Je pa obramba psa

A El Bartota pa lahko vsak terorizira? Namesto, da bi se postavila na motoristovo stran, zagovarjaš pasjo teroristično zverino. Še več, celo namlatla bi stanovskega kolega. To pa ni lepo. Ti, ti, .... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote: Vale: Je pa obramba psa

A El Bartota pa lahko vsak terorizira? Namesto, da bi se postavila na motoristovo stran, zagovarjaš pasjo teroristično zverino. Še več, celo namlatla bi stanovskega kolega. To pa ni lepo. Ti, ti, .... :devil:

Ah dej no :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mačke lahko kupite v vsakem ZOO shopu sprej in je zelo učinkovit ... ne markirajo več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za lizat  :grim

:grim zdravo z naravo :OK: , tudi tako lahko pozabiš na pasje lajanje :devil:

<zok> priponka zaradi neprimerne vsebine odstranjena. za tak material so skrite teme. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE(nova70 @ 29 Jun 2005 @ 13:49)

kekec pašteta + (ne upam napisat)

Mogoče kekec pašteta + kila žebljev

in ko zalaja uporabiš ravno prav močan elektro magnet in ga parkrat pripopaš na ograjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače sem silen ljubitelj muc ( :naughty: ), ampak v takšnih nočeh sem pa nonstop na relaciji kopalnica-balkon s polnim lavorjem mrzle vode.. mamicu jim nabijem tulečo...

A so tele tvoje muce mogoče za v Jelenov žleb dve rubriki višje? :naughty: :photo: Daj pripopaj kaj tam gor. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je razlika med krožnikom in muco?

Muce ne moreš do suhega polizat.

Mater kam smo prišli. S cucka na p***o. Svašta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Js vem eno učinkovito rešitev kako bo sosedov cucek tiho.

Napni mu lastiko na gobec pol bo tiho, sm že testiral na mojem cucku :OK: , ko si priba sneti elastiko dol z gobca si cuka dlake in potem pusti primiru in je tiho :D

Grantiram da bo pomagalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res, da verjetno ščene zgleda kot voluhar, ampak zadeva ne bo delovala, ker tisto zabiješ v zemljo in potem ta zvok potuje po zemlji in bla bla bla naprej.

Potemtakem pač zabiješ v zemljo še ščeneta. Simpl! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za špilferderberja mam pa jest rešitev... Konkretna frača (gumica iz zdravstvenga doma za kri jemat), pa konkretne bakrene klamfce (cca 3mm debel drat). Zdej mački že ob pogledu name bežijo. zadane se pa z mal prakse tud na 20m. .)

Pa da me ne boste ljubitelji živali napadl (tud jst sm ljubitelj), to je bil skrajni ukrep, ker ni nič druzga več zalegl (ne debata ne prošnje...) in pri 5 mačkih pr bajt sm živce vsako noč zgubljal z lahkoto. Pa še auto so mi kar konkretn spraskal

:fight2:

zna pa bit, da tud pr psu pomaga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!