Skoči na vsebino

NOKIA 3220


kađiva

Priporočene objave

..no evo neki me zanima,...mam Nokio 3220 s fotoaparatom resolucije 640x400 neki takega se mi zdi,...in me zanima recimo ko pošlem na e-mail kakšno fotko iz telefona,zakaj so tko majhne??...mislm ker sem že vidu fotke iz telefonov velik večje kt je ta moja :hmm: :? ....

...pošlem jo pa kot MMS na e-mail na compu....

..kakšni predlogi,mnenja,nasveti???

evo eno za prikaz "majhnosti"...

post-1406-1119906073.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pošiljanje prek MMS-ja se slikce avtomatsko zmanjšajo.. če se da izklopit pa ne vem :hmm:

Če ima telefon vgrajen poštni odjemalec, si pošlji preko tega mail in dodaj slikco kot attachment.. še vedno pa je najboljša izbira USB kabel, IR ali Bluetooth, če obstaja za ta telefon :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cagiva: Ne sekiraj se zaradi velikosti. :grrr Važna je kvaliteta in tehnika. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pošiljanje prek MMS-ja se slikce avtomatsko zmanjšajo.. če se da izklopit pa ne vem  :hmm:

Če ima telefon vgrajen poštni odjemalec, si pošlji preko tega mail in dodaj slikco kot attachment.. še vedno pa je najboljša izbira USB kabel, IR ali Bluetooth, če obstaja za ta telefon  :yes:

...aha thnx....ja kabel bo treba kupt...za tok cajta bom pa prek maila probal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!