Skoči na vsebino

Korčula


Špilferderber

Priporočene objave

zanima me, če ima kdo kakšen kontaktni naslov/tel.št. za apartma na Korčuli? mogoče kakšna druga varianta?

dober kamp?

kakršnekoli druge informacije? kaj se splača pogledat, itd.

nekaj stvari našel na http://www.korcula.net , a informacija iz prve roke je več vredna..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, če ima kdo kakšen kontaktni naslov/tel.št. za apartma na Korčuli? mogoče kakšna druga varianta?

dober kamp?

kakršnekoli druge informacije? kaj se splača pogledat, itd.

nekaj stvari našel na http://www.korcula.net , a informacija iz prve roke je več vredna..

Brač ne pride v poštev? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamp na Korčuli v Prižbi...privat, gazda ok..., ponavadi tudi družba...;))

Prižba je od Vela luke odajena cca 10 km, in je ob obali nad mestecem Blatom!

Nimam pa tle telefonske od lastnika....Drugač pa smo se tam srečal s Gregsom, tko da ti lahko tud on še kaj pove!!!

Če rabiš še kakšno informacijo, vprašaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brač ne pride v poštev?  :hmm:

če je varianta na PM, da me ne bodo administ/mode-ratorji sterali v tri krasne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, lahko tu povem to, da je bil ta kamp z eno zvezdico, kar pomeni, da ni bilo tople vode. Ma drugače, če nisi zahteven, prav fleten kampek... Pa tut fletne deklice majo... :D Aja, ups... to je bla prjatlca od RAFa... zdej je zihr ni več tm... :D :whistle: .)

Sem bil pa tam za 2 dni, da sem malo Korčulo prevozil, potem pa spet naprej - na Hvar... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam hodim z motorjem na Korčulo že 3 leta plačam za apartma v Prižbi 20m od morja 50 eu na dan. Vendar je nujna rezervacija najmanj 4 mesece prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja jaz mam tud mal namen septembra mal na Korčulo pa pol še mal na Hvar letet, pa bi blo res super, če bi kdo mal povedu, če ve za kšne sobe ali podobno, po možnosti z možnostjo večerje in zajtrka... :?

Če že gremo k Hrvatom, je treba sigurno južno od Splita :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Korčuli sem bil že nekajkrat, največkrat privat. Najbolj poznam mesto Korčula in Lumbardo, manj pa zahodni del (Vela luka). Definitivno se največ dogaja v Korčuli, čeprav tu ni nočnega življenja kot je na Hvaru(Hvar) ali Bolu(Brač).

Po pogovoru z domačini in videnem je kot drugje v južni Dalmaciji kriza s kampi. Večinoma so manjši privat kampi, nekateri brez sence, tudi cene niso nizke. Bolj se splača dobit sobo ali apartma pri privatniku, pa tudi cene niso pretirane, če si redna stranka. V naslednjih tednih imajo skoraj vse kapacitete polne, tako da je dobro imeti sobo rezervirano.

Še ena varianta je hotel Bon Repos v Korčuli, kjer ti naše agencije ponujajo precej ugoden polpenzion. Sicer ima samo dve zvezdici, vendar ne bi smel biti razočaran. Hotel je malo ven iz mesta, tako da zvečer lahko narediš sprehod v mesto po obilni večerji in nazaj domov po hladnem pivu. Do polnoči do mesta vozijo tudi taxi čolni. Za kopanje je boljša izbira Lumbarda, kak izmed okoliščih otočkov ali obale na južni strani otoka (npr. Pupnatska luka).

V Lumbardi so ob petkih zvečer "ribarske večere", ki jih ne smeš zamuditi jedi z morskimi sadeži, slaščic, vina.... Prav kmalu bo dan mesta Korčule, ko se jim dogaja (ampak ne preveč, ker je to Dalmacija), vidiš lahko tudi viteško igro Moreška.

Najboljši del Korčule so njeni ljudje, zato si vzami čas in mislim, da ti ne bo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno Korcula ampak blizu od Orebica potegnes naprej kakih 20 km cez hrib in prides v vasico Loviste ima kakih 120 prebivalcev in super lokacijo na koncu Peljesca. Imas pogled na Hvar in Korculo.

Super voda in oddih sicer ni neki party plac ampak je izhodisce za Korculo morda tudi Dubrovnik itd

Tam sta ene dva kampa drugac pa polno apartmajev in sob po dost ugodni ceni pa se frej je vse preverjeno.Soba klima+tv30EU apartma tam okol 40eu pa vse se da zment

Drugac sem pa vidu eno africo twin z nalepko motosvet tam parkirano ene par dni pa se ene par modelov iz ce in lj tablcam tolk da lahko se kaksen drug kej pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!