Skoči na vsebino

Yamaha DT 50/R,X


race

Priporočene objave

Kaj pa kej lamele a si kej menou pa fedrčke na kuplengi??

Kok te je pa pršla prbližn ta predelava??

Tomi

malossi fedrc nisem niti omenjal,ker se menjajo pri taki predelavi zmeraj...

hmmm predelava:

-aspuh 200-250eur

-cilinder+bat+tesnila...300 eur

-fergazer 85 eur

-pa še neke malenkosti...skupaj okrog 600eur..

ni poceni,leti pawhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

emmm js ms pa kupu yamaho dt 50r, nima blokad, pa me zdj zanima nekej zadev:

- kolk ma porabo na km, če kdo ve?

- ko dam leovince v6 ipuh gor, mi na začetkusploh neče laufat, je treba spelavat z zlo veliko gasu. kako bi to odpravil?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm js ms pa kupu yamaho dt 50r, nima blokad, pa me zdj zanima nekej zadev:

- kolk ma porabo na km, če kdo ve?

- ko dam leovince v6 ipuh gor, mi na začetkusploh neče laufat, je treba spelavat z zlo veliko gasu. kako bi to odpravil?

lp

frgazer je potrebno nastavit pa večjo dizo.. poraba pa bi mogla bit okoli 4l ali pa še manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst mam uprašanje kua mislte u tanovi yamahi dt 50 x recimo letnik 2009???kuk pa gre rezimo z leivince v6 pa blukkade vse vn???!!!!1 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst mam uprašanje kua mislte u tanovi yamahi dt 50 x recimo letnik 2009???kuk pa gre rezimo z leivince v6 pa blukkade vse vn???!!!!1 :D

Dobrodošel na forumu :lol:  . Drgač pa ima isti agregat kot večina 50cc (tzr, rs do 2006 letnika, rieju...), samo nove rs-ke majo drug agregat (derbi). Končna pa je nek od 80-95 po števcu. Odvisno katere prenose bi dau. 

Drgač pa lep moped, vsaj zame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor!!!kua je pa drugač bol DERBI SENDA AL YAMAHA DT 50 X???biggrin.gif

za sendo je pomojm manj rezervnih delou lih zarad tega kar je napisu Xzibit. Drugač ma pa senda isti motor k rs-ka tanova in ti povem da je motor OK. Odloč se uglavnm na podlagi izgleda/oblika, pr nobenmu neboš falu.. Drgač pa če te kej zanima maš na youtubu dost videou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ta motor res da ful u izi užgat (nožni zaganjač) kr z roko? ne tk ko pr apnu, še lažje.

Jup..Res Je..Men ušge tk na izi...Pa tud če je hladn motor (Ko stoji celo noč v garaži)...Ga zjutraj z zaugom komot na kurbl z roko vzges...In to v Prvo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej štirkač a teb gre tut tk slabo u hrib da bohnedi? recimo js se pelam največ 35 pa če se ustavim na sred hriba pa spelam gre glih 10... še v drugo ne uspem dat. je pa v6 gor, na elektroniki je še kr blokada (gre 80).

ps: a cdi je pod zicom?

Popravljeno . Popravil sinn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej štirkač a teb gre tut tk slabo u hrib da bohnedi? recimo js se pelam največ 35 pa če se ustavim na sred hriba pa spelam gre glih 10... še v drugo ne uspem dat. je pa v6 gor, na elektroniki je še kr blokada (gre 80).

ps: a cdi je pod zicom?

Ja..Če ti pade pod resonanco pol res noce it nikamor proti bregu..=/

Ja CDi je pod Zicom..Taka škatlca..;)

Ker letnik maš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je to možno pizda, števc premal kaže... od dans gre "sam" 60 prej je šou 80, pa se pelam mimo vi vozite table 59 pa gor piše 75... a se ga da kje resetirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je to možno pizda, števc premal kaže... od dans gre "sam" 60 prej je šou 80, pa se pelam mimo vi vozite table 59 pa gor piše 75... a se ga da kje resetirat?

HeHe..To pa ni glih cool...amm meni pa malo laze za vec...Moj gre pod breg 102 po števcu :P :P

Drgač pa nebi vedau ka se mu je obrnalo...Probaj sam tist magnetek ospodaj mau obrisat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegu je šel dt po števcu 150kmhwhistle.gif ..skratka števcu se je zmešaltongue.gif ..o tem pa naj 666 več pove, ker je to bil njegov sošolecbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frgazer je potrebno nastavit pa večjo dizo.. poraba pa bi mogla bit okoli 4l ali pa še manj

hvala za odgobor, toda zanima me še:

- poraba motorja je 6.6 litrov, kako bi zmanšal porabo?

- kje kupiti dize?

lp in hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegu je šel dt po števcu 150kmhwhistle.gif ..skratka števcu se je zmešaltongue.gif ..o tem pa naj 666 več pove, ker je to bil njegov sošolecbiggrin.gif

men je pa 140 kazal po bregu dol.. sam bv ker ni realno ne more it števc 100..120..140

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegu je šel dt po števcu 150kmhwhistle.gif ..skratka števcu se je zmešaltongue.gif ..o tem pa naj 666 več pove, ker je to bil njegov sošolecbiggrin.gif

ja jas sem se v 4. brzini pelal 120 trance_25_naughty.gif tak da bv 125 kupuvat tongue.gif malo heca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa 140 kazal po bregu dol.. sam bv ker ni realno ne more it števc 100..120..140

Men pa normalno kaze...do 80..85 grejo lepo km/h pol pa jih tak "Nabira"...Pod breg pa tk ko sm reko 102 rekord...pomoj gre ene 90 realnih..95??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa normalno kaze...do 80..85 grejo lepo km/h pol pa jih tak "Nabira"...Pod breg pa tk ko sm reko 102 rekord...pomoj gre ene 90 realnih..95??

če gre 90kmh po števcu je to 80 realnih ali pa še manj(večja je hitrost bol laže),meni na rs125 ko mam na števcu 170kmh je to realno slabih 160kmhclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!