Skoči na vsebino

Yamaha DT 50/R,X


race

Priporočene objave

pomoje je dt dobr motor sm ga mislu nabavt pa se doma niso strinjal....sm ce se misls po travnikih vozt pa po host buls da crossa nabavs ...kr bo cez cajt slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo svetuje ker izpuh je najbols uzet za dt-jko letnik 1991, ki je dobavljiv na scooterkit ?

od gianellija koda 34905 je sla :( ). kater drugi bi pasal gor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arrow poglej ce je

nak, ne prodajajo od arrow, sem jih uprasou. citiram odgovor:

Ne, za ta model so na voljo le sportni presani izpuhi

kasni so pa to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kje so se lahko blokade v tem motorju ?

razn u auspuhu, tm je mehanik reku da jih ni .. valda :)

pa ne gre vec ko 50-60 ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom se pozanimu.

kita se baje sploh ne dobi, auspuh ful tezko .. joj ker jeben letnik sm kupu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo bi nam lahko povedal ce kupujes novo, rabljeno, letnik (ce rabljeno). jaz imam 4 letnike tega motorja (1991, 1998, 2001, 2004) in sm z usemi zadovoljen ker so deli dobavljivi, malo napak ima .. edino za letnik 1991 moram dele narocat iz yamahe iz krskega ker se v italiji ne dobi NIC.

pa se to ko majo u krskem so samo rezervni, za batne obrocke sm caku 3 tedne da so jih dobil .. priporocam 1998+ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo bi nam lahko povedal ce kupujes novo, rabljeno, letnik (ce rabljeno). jaz imam 4 letnike tega motorja (1991, 1998, 2001, 2004) in sm z usemi zadovoljen ker so deli dobavljivi, malo napak ima .. edino za letnik 1991 moram dele narocat iz yamahe iz krskega ker se v italiji ne dobi NIC.

pa se to ko majo u krskem so samo rezervni, za batne obrocke sm caku 3 tedne da so jih dobil .. priporocam 1998+ :OK:

ja jaz bi si rad kupo letnik 2001 ker mi je na vzgled ful lepi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi, kdo ti brani .. itak usak svoja jajca hvali, en bo motor pohvalu pa tud ce je vecino casa v vec ko 10 kosih kot pa v enem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi, kdo ti brani .. itak usak svoja jajca hvali, en bo motor pohvalu pa tud ce je vecino casa v vec ko 10 kosih kot pa v enem ..

TO JE RES :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj res kaj je vrei letnik 2001 :hmm:

ej men je malaguti oxford bolsi, pa je bil letnik 1986 .. pr 50 ccm itak velik razlike ni, koncna hitrost je prblizno ista (ce je original cilinder) ..

pa ne pricakuj velik off-roada s tem motorjem, js niti z enim od mojih stirih ne hodm ker pr enmu so se feltne zvile, pr enmu mi je skoz guma pokala spredna zarad majhnih skoku, pr enmu mi je blanco do konc fedru prtisnlo in to ni dobro ..

drgac lahk dobis super motor - letnik 2001, alpa totalna kurbarija letnik 2006 ..

ne ?

TO JE RES :grim

;)

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga zajebavas ?

use je od masine odvisno kolk gre .. original 45, blokade vn 55, menjas auspuh 70, das manjsi zobnik 75, kit 70 90 ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje bi se kuplo bilokater kit (70ccm) za yamaho DT50, v sloveniji ?

razen na scooterkit, tam mi je izrecno reku da niso dobavljivi ..

dam pa za pir tistemu ko mi pove pa da ga dobim pol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker letnik pa maš replica?, če maš am6 mašino gor, k majo te nove oblike dtjk, pol daš lahk polinija 80ccm, to vem, poglej na linde mpa(napiš na google pa stisn prvo, pol se pa znajd .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi cilinder rabu za letnik 1991 in 1998 .. vseeno katerga

dns sm popizdevu ker zdej mi se uzgat noce na kurbl .. kompresijo je mel slabo, mehanik je reku nej sam batne obrocke menjam pa mi je uzigu lepo 1 tedn. pol pa noce, menjam svecko, isti kurac ..

pa ga morm na tek uzigat.

amm a je bolse ce dam racing izpuh gor (jebes homologacijo) pa obrdzim cilinder in menjam samo se zadnji zobnik, al da najdem cilinder 70ccm alpa 80ccm, menjam zobnik in pustim original auspuh ?

nek bedn filing mam da motor s tem auspuhom ne daje niti polovico obratov ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ga boš tiščo oz. kok mu boš dau, sej 50ccm ti ne more žret več ko 2-3l al pa še man :)

js bi cilinder rabu za letnik 1991 in 1998 .. vseeno katerga

dns sm popizdevu ker zdej mi se uzgat noce na kurbl .. kompresijo je mel slabo, mehanik je reku nej sam batne obrocke menjam pa mi je uzigu lepo 1 tedn. pol pa noce, menjam svecko, isti kurac ..

pa ga morm na tek uzigat.

amm a je bolse ce dam racing izpuh gor (jebes homologacijo) pa obrdzim cilinder in menjam samo se zadnji zobnik, al da najdem cilinder 70ccm alpa 80ccm, menjam zobnik in pustim original auspuh ?

nek bedn filing mam da motor s tem auspuhom ne daje niti polovico obratov ..

en frend moj je na dt-jki prirediw mf powerco, pa jo je daw gor, motor se vrtu ko sneta sekira, ja nevem probi, pomojem bi mogel bit bolš k pa pr navadnem izpuhu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!